Evlilik öncesi temizlik tüyoları

sakladigimbirsey

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
415
866
25
Merhaba herkese, 1 ay sonra evlenecek biri olarak size sormak istediğim şeyler var umarım linçlenmem bu konuda :) Aile evinden sonra hep yurtlarda kaldım şu anda da annemle yaşıyorum çalıştığım için temizlik konusunda sadece bana süpür sil yeter diyor evlenince zaten yaparsın dediği için bu noktada biraz eksik kaldım :KK70: Yemek konusunda hiçbir sıkıntı yok fakat temizlik konusunda sizlerin bildiği tüyolar vardır eminim hani mesela instagramda gördüğüm şeyler oluyor örnek vermek gerekirse işte duşakabinin camını silmek için karışım yapıyorlar s***py markasının bi mendili çıkmış her yeri silebilirsiniz vs vs gibi öneriler görüyorum ama ben sizden de bir şeyler öğrenmek istiyorum varsa işlerimizi kolaylaştıracak şeyler, önereceğiniz temizlik ürünleri hepsini can kulağıyla dinleyip öğrenmek isterim :)

Sen temizle yeter iş urunde degil temizligi ne kadar sık yaptiignla alaklai bence

ne kadar sık temizlik yaparsan agir deterjanlara ihityac kalmiyor :)
Aslında dağınıklık vs hiç sevmiyorum geceden toplar yatarım biliyorum ama yanlış bir şeyler kullanmaktan korkuyorum, annem tuvalete sadece çamaşır suyu döker ama instagramda neler neler gördüm yok pembe köpükler yok yumuşatıcılar falan kafam karıştı :KK70:

Aslında dağınıklık vs hiç sevmiyorum geceden toplar yatarım biliyorum ama yanlış bir şeyler kullanmaktan korkuyorum, annem tuvalete sadece çamaşır suyu döker ama instagramda neler neler gördüm yok pembe köpükler yok yumuşatıcılar falan kafam karıştı :KK70:
yok yok bende sadece camasir suyu kullaniyorum :) pembe kopuk vs gerek yok hijyen olsun yeter :)

mutfakta bazi yerlere yag cozucu gerekebiliyor firin icine ozellikle mutfak temizligi haric gerisi zorlamiyor beni mesela :)

Mutfak icin yağ çözücü ve krem bir ürün mutlaka olsun. Banyo ve tuvaletler icinse mavi renkli ürünü kullanıyorum ben. Çamaşır suyu hem mutfak hem banyoda gerekli. Camlar icin cam bezi büyük kolaylik. Sosyal medyada ürün karistiranlar izlenmek icin yapiyor.

X