Evlilik öncesi kriz

Hiç şizofren bir tanıdığın oldu mu Niloya?Sana kendinden şüphe ettirirler.Onun dışında teşhis koymak kim, biz kimiz.Uzmanlar bilir onu🙂.
Ama bu o tarz durmuyor başka bir şeyler var sanki arka tarafında konu sahibini denemek için yapmamış bence kardeşi de bir şeyler biliyor ki abisinin lafına uyup bir dost diye arıyor

Evlilikten 1 hafta önce kocam bir kızla fotoğrafını sahte email adresinden benimle paylaştı, bunu görmedim. Nikahtan 2 gün önce de ailemi kardeşine bir dost şeklinde aratıp kendisi hakkında çok çok kötü şeyler söyletmiş. Bunu neden yaptığını sorduğumda hep gitmek istiyordun benimle kalıp kalmayacağını görmek istedim diyor. İlaveten bu süreçte beni çok sevdiğini ve mezara kadar birlikte olacağımızı, karısı olduğum için çok şanslı olduğunu da söyleyip arkadan böyle işler yapıyor.

Ayrılmak istediğini söyleseydin ayrılabileceğimizi söyledikçe seni seviyorum sensiz hayat haram, artık gitmek yok mezara kadar diyordu. Bunu hiç anlayamadım, yani herkese rezil olmak mı, nikah evresi koynuna girdiğim adamın böyle işlere bulaşması mı düşünce sistemim tamamen durdu.
Tovbe :) ay bir dost ne:)

X