Evleniyorum.

Hayırlı olsun canım yaşında ufakmış neden yaza kadar beklemedınız olsun aslınd aşimdi de tam kış olmadı:)

ayy ne guzel dugunum ne zaman olacak dıye stres cekmeden pat dıye evlenıyorsun tam benlık iş. aahhh ahhh darısı basıma dıyım :)
hayırlı olsun allah bı omur boyu mutlu uzurlu eder ınsallah..

Evet kızlar,Evleniyorum.
maalesef senağlama maalesef diyorum çünkü ben yaz gelini olacaktım.ayrıca okulumda var.
Ama nişanlım,ailesi ve ailem 15 Kasım Pazar Gününü istediler.Herşeyim çok qüzel olacak.biraz acele olacak ama..mutluyum aslında..günü aldık.koca bir salon tuttuk.ailemiz çok kalabalık olduğu için.cumartesi günüde kınam olacak.ankarada yapılacak düğün..Perşembe çeyiz alması olacak.çok eksiğim var.bende bankadaki tüm paramı çekip bugün eksiklerimin çoğunu aldım.kalanlarıda bu çarşamba alıcam.yarında oturma odası,salon,mutfak,banyo,beyaz eşya felan almaya gidicez..Şeniz

ahh ahh ben kaldım evde:çok üzgünüm: ahh zengınn goca nerdsınşakkıdı benı bul artık:roflol: 21 yasında evde kalan bı kızım ben:nazar:
ayy cok sevındırık oldum yaa masallah düğün resımlernıde beklıyoz ıns cnm cok mutlu olursunŞeniz

ne guzel dugun stresını yasamadan evlenıverıyosun ah su kadar kaldı oyum eksık aman o nasıl olcak bu nasıl olcak dıye bı sene dusunup kafayı yemektense bolesı en guzelı valla:1closedeyes:.Allah mesut etsın canım bır omur boyu mutluluklar dılerım sızea.s.

hayırlısı olsun arkadaşım. darısı benim ve hayalini kuran herkesin başına...

Tebrik ederim. Aynı gün evleniyoruz seninle. Allah mesut etsin.

Hayırlı uğurlu olsun bence de fazla beklemek iyi değil bekledikçe insana zor geliyo....çok özlüyosun

hepinize çok çok çok teşekkür ederim.üzülme sende böcüküm.daha 21 yaşındasın :KK70: bide ben şaşkınlıkla 15 kasım pazar yazmışım :KK70:DD 16 olacak :KK70:

hepinize çok çok çok teşekkür ederim.üzülme sende böcüküm.daha 21 yaşındasın :KK70: bide ben şaşkınlıkla 15 kasım pazar yazmışım :KK70:DD 16 olacak :KK70:

ahhh ahh o benım en buyuk yaramm topıc bıle actı arkdaslar hala koca gelcekk ahh ahh senağlama
ben yanlıs yazdığını gordumde demedım gelınsın ya taze gelın ondan yoksa sana kaynanalık yapmayı bılırdımmkaydirigubbakcemile

iyi bakalım allah mutlu mesut etsin canım darısı isteyenlerin basına :)

Ben de birden çeyiz işinde hızlandığını fark etmiştim diğer sayfada.meğer evleniyomuşun :KK70: hayırlı uğurlu olsun.çok güzel olmuş maşallah.boşver bekle bekle sonu gelmiyo zaten nişanlı

cnm hayrlı olsun bızde ewlencektık ama ayrıldık ıcım cok acıyo askının kıymeıtını bıl ömur boyu mutlu ol ınsallahh

ya kızlar aslında size söylemeyecektim.ama artık içimde tutamıyorum.apar topar evlenmemizin sebebi 2 aylık hamile olmam :KK43:(

:) hayırlı olsun cnm herşeyde bir hayır vardır derler.Demekki sizin için böylesi hayırlıymış bende nişanlıyım ama en son istediğim şey olur bu heralde ama gördüğüm kadarıyla sen istiyorsun zaten bebek mutlu olmanı dilerim..

merak ediyorum ailelere nasıl açıkladın canım (çok özel değilse eğer)

Anladım canım.üzülme.bu durumda gecikmemen iyi olmuş.hem nişanlın da senle aynı yola başkoymuş.yalnız değilsin yani.buna mutlu olmalısın.inşallah hakkında hayırlı olur.inşallah hayırlısıyla evlen mutlu ol bi an evvel

canim hayirli ugurlu olsun evleniyormussun ne güzel
kiz nie öle acele ettiniz korunmadnimi 2 aylik hamilesin :S
saglikla dogar insallah
annen baban tepki vermedimi

ya kızlar aslında size söylemeyecektim.ama artık içimde tutamıyorum.apar topar evlenmemizin sebebi 2 aylık hamile olmam :KK43:(

ah canım ya..
sen benden bile küçüktün, ben hala kendimi çocuk gibi görüyorum.
küçük anne olacaksın ha :CüvCüv:
mutluluklar dilerim canım, umarım sorunsuz bir hamilelik yaşarsın..
ve en önemlisi umarım okulunu ihmal etmezsin.
düğün fotoğraflarını merakla bekliyorum, paylaşacaksın değil mi.

mutluluklar yeniden a.s.

juno gibi renkli, çılgın bir hamile olursun sen muhtemelen ama büyük bir farkla tabi bebeğini eşinle büyüteceksin. ne güzel :1hug:

Son düzenleme:
X