Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun, yol uzun sabırlar dilerim. Biz 2022 temmuzda başvuru yaptık, zaten 1 sene onay süreciniz var, onu bekliyorsunuz sonrasında sıraya giriyorsunuz. sıraya 2023 temmuzda girdik anlayacağınız daha 7 ay oldu. ama kız erkek değişiyor sizin dosyanıza göre ilerliyor bu durum birazda. yol uzun ama beklemeye değecek inşallah.. bizde sene sonu gelmeden kavuşmayı bekliyoruz inşallah hayırlısı kısmet bu işler birazda..
Teşekkür ederim tez zaman da kavusursunuz inşallah.

ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
dabalak
Tem.22​
İSTANBUL
mirror1981-ANKARA
selinka
vertigo16
baramanyaANKARAKız
Gunes gibiTRABZON
ballıcicekANTALYAKız/Erkek
VerdaKız
okyanus34
alsemkoruyucu aile
Meral01ANKARA
Bonuskoruyucu aile
Pofukoruyucu aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
minnak mucizeSAKARYAkoruyucu aile
TbursaBURSA
LimonÇekirdeğiKONYA
yagmur adaa
Haz.23​
SAMSUN
zeynepmhmt
Eki.23​
İSTANBUL
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
fatosshr
Ara.23​
İSTANBUL
demyagİSTANBULBenide listeye ekler misiniz

dabalak
Tem.22​
İSTANBUL
mirror1981-ANKARA
selinka
vertigo16
baramanyaANKARAKız
Gunes gibiTRABZON
ballıcicekANTALYAKız/Erkek
VerdaKız
okyanus34
alsemkoruyucu aile
Meral01ANKARA
Bonuskoruyucu aile
Pofukoruyucu aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
minnak mucizeSAKARYAkoruyucu aile
TbursaBURSA
LimonÇekirdeğiKONYA
yagmur adaa
Haz.23​
SAMSUN
zeynepmhmt
Eki.23​
İSTANBUL
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
fatosshr
Ara.23​
İSTANBUL
demyagİSTANBUL
Merhaba liste çok güzel olmuş elinize sağlık. Beni de ekleyebilirmisiniz Nisan 2023/Bursa/Kız

selinkaMar.21UŞAKKız/Erkek:KK5:
baramanyaMar.22ANKARAKız:KK36:
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek:KK5:
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek:KK5:
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek:KK5:
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek:KK66:
Gunes gibiOca.23TRABZONKız:KK36:
TbursaNis.23BURSAKız:KK36:
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız:KK36:
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
zeynepmhmtEki.23İSTANBULKız:KK36:
fatosshrAra.23İSTANBUL
vertigo16
ballıcicekANTALYAKız/Erkek:KK5:
VerdaKız:KK36:
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
minnak mucizeSAKARYAKoruyucu Aile
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
demyagİSTANBUL
Gunes gibiTRABZONKız:KK36::nazar:Koruyucu Aile

yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBUL
vertigo16
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
demyagİSTANBUL
listenin güzelliği maşallah:) iyi haftalar

yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBUL
vertigo16
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
demyagİSTANBUL
Elinize saglik kiz bebek olarak basvuru yaptik eklerseniz sevinirim

yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBULKız:KK36:
vertigo16
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
demyagİSTANBUL

ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek:KK5:
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBULKız:KK36:
vertigo16
okyanus34
alsemKoruyucu Aile
Meral01ANKARA
BonusKoruyucu Aile
PofuKoruyucu Aile
Hayalperestgezgin
White Fox
Rahime63ADIYAMAN
sedabalimANTALYA
Uzunkiz35İZMİR
ehlikanaatANKARA
demyagİSTANBUL
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ

İyi günler,Hayırlı Cumalar onayınız ve sıranız hayırlı olsun... Biz de 16 sırayla başladık kız ve erkekte şuan kız 7 erkekse 4 Rabbim'in izniyle en kısa zamanda hayırlısıyla kolaylıkla sağlıkla gelsin inşallah.Ben annesi olarak (babası erken dese de )bebek battaniyeleri ,ağız silme mendilleri,zıbınlarını,bornozunu,çoraplarını,oyuncaklarını,kitaplarını ,banyo setini ve akla gelebilecek şeyleri aldım,örüyorum fakat eşim kaç aylık geleceğini bilmediğimiz için gelince alalım diyor ama görünce yine dayanamayıp alışverişe her çıkışımda yavrumuza da atıyorum sepete bir şeyler güzel telaşlar yazdıkça içimi sevinç kaplıyor..Rabbim mübarek günlerin hürmetine bekleyen herkese hayırlısyla kolaylıkla kavuşmayı nasip etsin
Merhaba sizin sırasınız baya düşmüştü varmı bi gelişme kavuştunuz mi yavrunuza ?bizlere de haber vermeyi unutmayın lütfen 😍

Merhaba sizin sırasınız baya düşmüştü varmı bi gelişme kavuştunuz mi yavrunuza ?bizlere de haber vermeyi unutmayın lütfen 😍
Merhaba mirror1981 evet ama bu sıra en son haziran 2023 de idi o gunden bu yana yerleşme olmadığı söylendi Kasım 2023 te..geçen ay sıra yazısı geldi o da aynı mart ayını bekliyorum aramak için 2 ayda bir arıyoruz insallah Rabbim hayirlisiyla kolaylıkla kavuşmayı nasip etsin..Haber etmem mi ilk buraya yazarım Rabbim nasip ederse

selam kızlar, iyi haftalar, size bir sorum olacak merak ettiğim tercihlerimizi yaptık ya kız erkek, mesela bunda değişiklik yapabiliyor muyuz sonrasında yani biz kızı yada erkeği beklemek istiyoruz diye yaşayan var mı aranızda, böyle hakkımız var mı yoksa arandığımızda kaderimizde ne varsa mı? sadece merak ettim.. nasıl ilerliyor aceba?

selam kızlar, iyi haftalar, size bir sorum olacak merak ettiğim tercihlerimizi yaptık ya kız erkek, mesela bunda değişiklik yapabiliyor muyuz sonrasında yani biz kızı yada erkeği beklemek istiyoruz diye yaşayan var mı aranızda, böyle hakkımız var mı yoksa arandığımızda kaderimizde ne varsa mı? sadece merak ettim.. nasıl ilerliyor aceba?
Merhaba ben değişiklik yapılabiliyor diye biliyorum... Yani uzmanımız bize tercihlerinde değişiklik olursa bir dilekçe ile değiştirebilirsin demişti... Ama yinede ben sizi yanlış yönlendirmiş olmayayım 🤭

Merhaba mirror1981 evet ama bu sıra en son haziran 2023 de idi o gunden bu yana yerleşme olmadığı söylendi Kasım 2023 te..geçen ay sıra yazısı geldi o da aynı mart ayını bekliyorum aramak için 2 ayda bir arıyoruz insallah Rabbim hayirlisiyla kolaylıkla kavuşmayı nasip etsin..Haber etmem mi ilk buraya yazarım Rabbim nasip ederse
Bizlerde teyzeleri olarak heyecan ile bekliyoruz hayırlısı olsun sıra bazen hiç ilerlemiyor bazen de çok hızlı

Tabiki değişikli yapılabiliyor eğer öyle bir düşünceniz varsa hemen dilekçenizi verin zaman kaybetmeyin derim. Erkek sırası kıza göre daha çabuk ilerliyor

Bizlerde teyzeleri olarak heyecan ile bekliyoruz hayırlısı olsun sıra bazen hiç ilerlemiyor bazen de çok hızlı
Ayy ne güzel bir kelime teyzeleri olarak❤güzel inşallah yüreğinize saglik Rabbim o günleri gösterir de yazarım insallah güzel haberleri hep beraber alır ve buraya yazariz kocaman Teyzeleri🥰🌸🧿

Tabiki değişikli yapılabiliyor eğer öyle bir düşünceniz varsa hemen dilekçenizi verin zaman kaybetmeyin derim. Erkek sırası kıza göre daha çabuk ilerliyor
aslında öyle düşüncemiz yok biraz kadere bıraktık ama bazende kıza daha çok aklım gidiyor özellikle bu ara yakınımdaki erkek annelerinin şikayetlerini duyduyça ama sanırım hayat akışına bırakıcaz çok sağolun

aslında öyle düşüncemiz yok biraz kadere bıraktık ama bazende kıza daha çok aklım gidiyor özellikle bu ara yakınımdaki erkek annelerinin şikayetlerini duyduyça ama sanırım hayat akışına bırakıcaz çok sağolun
Aynen bende sizin gibi hep kız istiyorum demiştim ama kuruma gittigim zaman memurumuz herkes kız istiyor erkek bebekleri pek istemiyorlar deyince çok üzülmüştüm evladın kızı erkeği olmaz dedim o an ve karar verdim evlat evlattır benim için cinsiyetin bi önemi kalmadı inş erkek bebek annesi olacağım en kısa zamanda diye umut ediyorum erkek çocuklar biraz daha hareketli oluyor gözlemlediğim kadar ama bu beni korkutmuyor çünkü yıllarca evladım olsun diye çok göz yaşı döktüm rabbim hayırlısını versin hakkımız da

Aynen bende sizin gibi hep kız istiyorum demiştim ama kuruma gittigim zaman memurumuz herkes kız istiyor erkek bebekleri pek istemiyorlar deyince çok üzülmüştüm evladın kızı erkeği olmaz dedim o an ve karar verdim evlat evlattır benim için cinsiyetin bi önemi kalmadı inş erkek bebek annesi olacağım en kısa zamanda diye umut ediyorum erkek çocuklar biraz daha hareketli oluyor gözlemlediğim kadar ama bu beni korkutmuyor çünkü yıllarca evladım olsun diye çok göz yaşı döktüm rabbim hayırlısını versin hakkımız daa
çok haklısınız bizede aynısı denildi çok üzülmüştük, biz zaten fikrimizden vazgeçmedik, zaten erkek sıramız daha kısa daha önce kavuşacağız inşallah hayırlısı neyse o olsun, zaten alışveriş yaptığım renkler daha çok erkek anası gibiym hiç elbise almadım mesela pembe hiç bir şeyim yok ama kırmızı aldım:) teşekkür ederim inşallah en kısa zamanda kavuşuruz evlatlarımıza

X