Eveet işte o Gün Geldiii

EVET KIZLAR AŞKIM SUSTU SUSTU VE MESAJLAR ARD ARDA GELMEYE BAŞLADII :) HEMEN YAZIYORUM

ÖMRÜM:DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AŞKIM 5 YIL DEĞİL 50 YIL YANIMDA EVİMDE KOYNUMDA OL...
ÖMRÜM:SENİ KENDİMDEN ÇOK SEVDİĞİMİ DUYMASIN SAKIN RUHUM KISKANIR, SANA SEVGİMİ DUYSA LEYLA KISKANIR, SENİN İÇİN HERŞEY YAPILIR BU DÜNYADA SADECE SENİNLE YAŞANILIR YAŞLANILIR..
ÖMRÜM: SENİ CANEVİMİN EN GÜZEL YERİNE KOYDUM, SADECE BANA AİTSİN BENİM ÖZELİM NAMUSUM ALNINDAN ÖPTÜĞÜMSÜN.
ÖMRÜM:SENSİZ HAYATMI? HA HA HA DAKİKALAR SANİYELER ZOR GEÇERKEN HAYAT GEÇERMİ? SENSİN CANIM CANIMA HAYAT VERENSİN, SENSİZ GEÇEN GÜNLERİ ,SAATLERİ, DAKİKALARI,NEYLEYİM. BANA SEN LAZIMSIN

SÖYLERMİSİNİZ BEN BU ADAMA AŞIK OLMİMDE NAPİMMM EVLENİM DİMİİİ
:asigim::1hug::nazar:

zaten AŞIKSIN birde EVLEN gitsin!!!:nazar:

seasea ve velved teşekkür ederimm :) evlenim ben dimii evlenim evlenimmm :)))

dogum-gunu-hazir-sms-cep-mesaj%5B1%5D.jpg

ıyyıkı doğdunnnn ıyyıkı varsınnn

mutlu yıllara ailen ve ufuğunla bir ömür inşallah benim tatlı arkadaşım a.s.

İLK 2 SENE ÖYLEYDİ BİLİYOMSUN? HATTA ABLAMLA ENİŞTEM İLK TANIŞMA FASLINDA BUNU SZZÜYOLAR FALAN BU GÜLMEYE BAŞLADI ABLAMDA KULAĞIMA EĞİLDİ DEDİKİ BU DELİMİ :1shok: DEDİM YOK ONUNÖLE Bİ HUYU VAR AMA 5 YIL OLDU ARTIK ALIŞTI ÇOCUKCAĞIZDAA İŞTE BAKALIM O AKŞAM NAPICAKK O KAFAYI KALDIRIR BABAMLA KARŞI KARŞIYA GELDİĞİNDE BAŞLAR GÜLMEYE BABAM ŞOK :1shok::roflol:
ABLAMDA KULAĞIMA EĞİLDİ DEDİKİ BU DELİMİ :roflol: süpermiş yaa. insan krize girer. aslında bi sinir bozukluğu olabilir bu.

e işte kaderin önüne geçilmiyor babanız ne güzel yumuşamış. bizim memlekete gelin geliyorsunuz demek mutluluklar dilerim şahane bir anıymış. darısı başımıza

belinay merve seni diğer "o gece naptınız" konusundan hatırlıyorum, bu başlık da çok güzel olmuş ben yalnız ve ıssız biri olaraktan yine takipteyim bu konuları. sositososito sana da mutluluklar dilerim

ilk kim evlenicekse adımı yazdırcam ayakkabısına ona göreekaydirigubbakcemile5
saol canım. evet o kadar dua ettim ki sonunda verdi beni. inşaallah yüzümüz kara çıkmaz. yok ben istanbuldayım konyaya gidiyorum.

canım benim ne kadar cok benziyormuş sorunlarımız valla aynı şeyi babam da dedi ben uzağa vermem diye benimde eşimin ilk gelişleri habersizdi emri vaki oldu veee benimde eşim konyadan izmire geliyordu.. tesadfe bakar mısın yaaa:1hug:

evet canım ya ne tesadüf. bu konyalılara kız vermek istemiyorlar heralde kaydirigubbakcemile3
konyadamı oturuyorsun sen peki şimdi.
bizde oraya taşıncaz ama hiç istemiyorum inan ya.:1no2:

Belinaycım mutlu yıllar. İnşallah sevdiğinle bir ömür beraber kutlarsınız bu özel gününü.

Bu arada mesajlara bittim. Rabbim tüm yalnızlara içinde bana da :) böyle şeyle rduymayı nasip etsin...

sibelcimm canım teşekkür ederimm şuan ablamlardayım harika birgün geçirdim ve hala daha harika geçiyor ablam ve ufuğum süper bir sürpriz hazırlamışlar bana TEŞEKKÜR EDERİM SİZDE YANIMDA OLDUĞUNUZ İÇİN

Ne güzel canım yaaa. Senin adına çok sevindim valla... Çok şanslısın, daim olsun da inşallah a.s.

Rabbim seni sevdiklerinden ayırmasın. Bu arada sürprizin ayrıntılarını anlatt uzun bi ara artık kaydirigubbakcemile5

İyi eğlenceler sana, tekrar mutlu yıllar hihoyyyt

ben geldimm harika bir günün ardından'ki hala bitmiş değill :) işte geldim burdayımm şuan ablamlardayım biraz konuşmamız lazım dedi neyse 3.30 gibi ablama geldim bu sırada ufuğumu aradım aşkım ben ablama gidiyorum dedim hayırdır dedi hiiç bişi konuşacakmış dedim tamam aşkım bende çay içiyordum hadi ben işime dönim ablama geçince mesaj atarsın dedi tamam dedim. Neyse ablama geldim eniştemde evdeydi oturma odasına geçtim sohbete başladık bu sırada tüm camlar açıktı dondum evde sonra şirket hakkında eniştemle konuşmaya başladık o sırada ablam dediki belinay salondaki camı kapatsana gidip ceyran yapıyo dedi bende tamam dedim tam kalkarken tel çaldı açtım teli şirketteki kızlar hepbir ağızdan doğum günü şarkısı söylüyor ayy bi mutlu oldumm :) o sırada salona geçtim kapısını açtım bi baktım salonun ortasında masa beyaz örtü ve üstünde en sevdiim çikolatalı pastaaaa :) taam aa derken vitrinin arkasından ufuğum çıkmasınmıı :) al sana 2. şokk :) inanmıyorum diye bağırdımm :) kızlarda telde diyorkii nie belinay neye inanmıyon onlarada anlattım onlarda o anı yaşadı benle sonra tel açık mumlarımı üfledim :) canlı yayın yani :) neyse teli kapattık ufuğuma sarıldımm öptümmmm sonra ablam ve enişteme :) ufuğuma dedimki sen işe gitmedinmii :) ben hastayımki bugün dedi (işe gitmemek için hastayım demiş) yerim onu ben yaa aradığımdada ben ablama gidiyorum diee oda zaten ablamdaymışş :) sonra aşkım bana hediyesini verdi açarken kutu şeklindeydi dedimki ne o takı setimi aldın bana :) sen aç bakalım dedi :) canım aşkım en çok istediğim şeyi almışş ve ben bunu ufuğuma aylar öncesinden sadece şakayla karışık bana mp5 alsana demiştim :) oda bana mp5 almış :) hem video çekiyo hem fotoğraf hem müzik hemde e_kitap binumum şeyler var işte canım benim yaa.. sonra ablamlarda oturduk hadi kalkalım olivyuma gidelim dediler kalktık taksiye bindik olivyuma geçtik ordada gezdik ben bi kaç elbise denedim sonra takım pantalon ceket denedim hem iş için hemde görücüye çıkıcam onun için :) lcw wakiki den çok güzel gömlek hırka aldım doğum günü çocuğu olaraktan :) sonra markete indik alışveriş yaptık bol bol cips kola falan sonra ablamlara geçtik mantar sote soslu makarna ve tavuk kızartması ama öle bildiğimiz kızartma değil içine mantar kaşar koyup sardı eniştem öyle kızarttı değişik bir tattı :) hala daha ablamlardayım burda kalcazz çok güzel geçiyor çok mutluyum aşkıma dedim çok mutlu oldum bugün çok mutlu ettin ama çok masrafa girdin aşkım dedimm yoo canın mp5 çekti aldım aşkım diyoo :) iyiki ailemlemleyim iyiki aşkımlayımm ve iyiki seni ve burdaki dostlarımı tanımışım

Son düzenleyen: Moderatör:
dogumgunu100122rs.jpg

365 SAYFALIK BİR ÖYKÜ DAHA BAŞLIYOR, HER GÜNE BİR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAĞA BİR ÖYKÜ SIĞDIR MUTLULUK DE ADINA. NİCE GÜZEL ÖYKULER SENİN OLSUN. İYİ Kİ DOĞDUN

vayy bee:1shok: yawrum benım yaa nasıl okudum bee sankım bende ordaydım cok mutlu oldum adına artık o mp5 ıle resım yollarsın ayna karsından bol bol cekınıp. sana ve askına mutluluklar cnm benım ıns bu ask hıc bıtmez nazara gelmez hersey gonlunce olsunŞenizŞenizŞenizŞeniz

wawwwwwwwwwwwww ne güzel bir gün olmus belinayımm
inan bende ordaydım okudukca hepsi gözümün önüne geldii cok mutlu oldum
hiç bitmesin bu aşkınız mutlulugunuzzz hiç bozulmaısn agzınızın tadı inş
maşallah deyin nazar degmesin

Belinayımmm Canım Benim Nasıl Mutlu Oluyorum Biliyomusun Senin Mesajlarını Okurken..Eeeee Hadi Ama Artık Söz Nişan Düğününle İlgili Olanlarıda Okumayı İstiyorum Artıkkk :1hug:
Mutlu Yıllar Canım..Dilerim Aşkından Hiç Ayrılmazsın Dilerim Sizin Gibi Çok Aşık Bebişleriniz Olur hihoyyyt:1hug:

böcüşümm velvedimm veeee Gunicen çokkk çok teşekkür ederrim kızlarrrr dün gece 5'e geliyordu yattığıımızda :) inanın dünden sonra çok mutlu oldum pek bi mutlu oldum ve bu akşamda ablamlarda kalıyorumm anladınız siz onuu :)))

ben geldimm harika bir günün ardından'ki hala bitmiş değill :) işte geldim burdayımm şuan ablamlardayım günlüğüm burda kalıcam bu gece ve burdan yazıyorum sana :) neyse gelelim bugüne :) bugün ablam aradı 3 gibi bana gelsene biraz konuşmamız lazım dedi neyse 3.30 gibi ablama geldim bu sırada ufuğumu aradım aşkım ben ablama gidiyorum dedim hayırdır dedi hiiç bişi konuşacakmış dedim tamam aşkım bende çay içiyordum hadi ben işime dönim ablama geçince mesaj atarsın dedi tamam dedim. Neyse ablama geldim eniştemde evdeydi oturma odasına geçtim sohbete başladık bu sırada tüm camlar açıktı dondum evde sonra şirket hakkında eniştemle konuşmaya başladık o sırada ablam dediki belinay salondaki camı kapatsana gidip ceyran yapıyo dedi bende tamam dedim tam kalkarken tel çaldı açtım teli şirketteki kızlar hepbir ağızdan doğum günü şarkısı söylüyor ayy bi mutlu oldumm :) o sırada salona geçtim kapısını açtım bi baktım salonun ortasında masa beyaz örtü ve üstünde en sevdiim çikolatalı pastaaaa :) taam aa derken vitrinin arkasından ufuğum çıkmasınmıı :) al sana 2. şokk :) inanmıyorum diye bağırdımm :) kızlarda telde diyorkii nie belinay neye inanmıyon onlarada anlattım onlarda o anı yaşadı benle sonra tel açık mumlarımı üfledim :) canlı yayın yani :) neyse teli kapattık ufuğuma sarıldımm öptümmmm sonra ablam ve enişteme :) ufuğuma dedimki sen işe gitmedinmii :) ben hastayımki bugün dedi (işe gitmemk için hastayım demiş) yerim onu ben yaa aradığımdada ben ablama gidiyorum diee oda zaten ablamdaymışş :) sonra aşkım bana hediyesini verdi açarken kutu şeklindeydi dedimmki ne o takı setimi aldın bana :) sen aç bakalım dedi :) canım aşkım en çok istediğim şeyi almışş ve ben bunu ufuğuma aylar öncesinden sadece şakayla karışık bana mp5 alsana demiştim :) oda bana mp5 almış :) hem video çekiyo hem fotoğraf hem müzik hemde e_kitap binumum şeyler var işte canım benim yaa.. sonra ablamlarda oturduk hadi kalkalım olivyuma gidelim dediler kalktık taksiye bindik olivyuma geçtik ordada gezdik ben bi kaç elbise denedim sonra takım pantalon ceket denedim hem iş için hemde görücüye çıkıcam onun için :) lcw wakiki den çok güzel gömlek hırka aldım doğum günü çocuğu olaraktan :) sonra markete indik alışveriş yaptık bol bol cips kola falan sonra ablamlara geçtik mantar sote soslu makarna ve tavuk kızartması ama öle bildiğimiz kızartma değil içine mantar kaşar koyup sardı eniştem öyle kızarttı değişik bir tattı :) hala daha ablamlardayım burda kalcazz çok güzel geçiyor çok mutluyum aşkıma dedim çok mutlu oldum bugün çok mutlu ettin ama çok masrafa girdin aşkım dedimm yoo canı mp5 çekti aldım aşkım diyoo :) iyiki ailemlemleyim iyiki aşkımlayımm ve iyiki seni ve burdaki dostlarımı tanımışım
Allah mutluluğunu daim etsin
SEVDİKLERİN YANINDAN HİÇ AYRILMASIN
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN .....:1hug:

çook güzel bir gün olmuş bilg başında okuırken bile insan çok heyecanlanıyor..sen o an nasıl dayandın bilmiyorum belinaycığım...çok enfes bir süpriz çok beğendim bu arada en güzel yaşlara sevgiyle olsun...

bicirkiz aşkım benimmm çok teşekkür ederimm gerçekten muhteşem bir gündüüü

of of offfff aman alahım bu ne güzel bir sürpriz ne güzel bir gün :1shok:
Adına çok mutlu oldum tatlım sen en güzellerine layıksın Şeniz

X