Elektrikli Süpürgeler Ev Temizliğinde Süper Güç: Philips PowerPro City

Siteyi güncel takip etmenin avantajları ;
sinirli_porsuk ve
orantisizempatik

bize ulaşıp adres bilgilerini verirken verdiğimzi 1 hafta içinde maalesef mesajımıza geri dönüş yapmayan
pimpinellaa
hakkını kaybetmiş ve yedek liste ilk sırada olan
Vaveylala yeni talihli olmuştur.

Bu durumda 3 hediye ; sinirli_porsuk, orantisizempatik ve Vaveylala isimli üyelerimize kargolanacaktır.

Kendilerini bir kez daha tebrik ederiz.
la la la la En Büyük KK:halay::KK73: Çok teşekkür ederimmmmm...

sinirli_porsuk ve
orantisizempatik

bize ulaşıp adres bilgilerini verirken verdiğimzi 1 hafta içinde maalesef mesajımıza geri dönüş yapmayan
pimpinellaa

Bu durumda 3 hediye ; sinirli_porsuk, orantisizempatik ve Vaveylala isimli üyelerimize kargolanacaktır.

Çook yaklaşmıştım:olamaz: nolurduu iki kişi daha cevap vermeseydiii :KK70: hediyeleri kazananlar iyi günlerde kullanSın. K Kazen emeklerinize sağlık:KK52:

sinirli_porsuk ve
orantisizempatik

pimpinellaa

tekrar çok teşekkür ederim sevgili Kazen ... sayenizde çok güzel bir hediye kazanmış olduk, sizden ve tebrik eden tüm arkadaşlardan Allah razı olsun...

kızlarr tüm sayfaları okudum, ,daha güzelleri sizin olsun inşallah, güzel dilekleriniz için çoookk, çok teşekkür ederim hepinize.

damla cikolata damla cikolata
orantisizempatik orantisizempatik
V Vaveylala

Arkadaslar tebrik ediyorum hepinizi gercekten cok şanslısınız iyi gunlerde güle güle kullanın insallah yeni makinenizi :KK37::KK15:

çok sağol canıım, inşallah yakın zamanda bir ödül de sen kazanırsın, baştan beri okudum yazdıklarını... daha güzelleri senin olsun inşallahhh
Ben de çok teşekkür ederim. damla cikolata damla cikolata a katılıyorum, inşallah daha iyileri sizlerin olsun...

X