Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Etrafınızda saçı seyrelip tekrar gürleşen birini gördünüz mü :(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

_passion_

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
736
116
Selam arkadaşlar 14 yıldır saç dökülmesi yaşıyorum ve tepem iyice seyreldi evden çıkmak istemiyorum :KK43: hayata küstüm.hiç bi umudum kalmadı saça dair dökülen seyrelen saç eski haline gelmiyor artık bence.belki bana bi umut olur diye bu konuyu açtım.hiç etrafınızda saçları bariz bi şekilde seyrelmiş olup tekrar gürleşen seyrek yerleri kapanan bi bayan gördünüz mü saçkıran sebebiyle değil ama.

Selam arkadaşlar 14 yıldır saç dökülmesi yaşıyorum ve tepem iyice seyreldi evden çıkmak istemiyorum :KK43: hayata küstüm.hiç bi umudum kalmadı saça dair dökülen seyrelen saç eski haline gelmiyor artık bence.belki bana bi umut olur diye bu konuyu açtım.hiç etrafınızda saçları bariz bi şekilde seyrelmiş olup tekrar gürleşen seyrek yerleri kapanan bi bayan gördünüz mü saçkıran sebebiyle değil ama.

Çok yakın bi kız arkadaşım beş bin civarı bi paraya saç ektirdi,erkek tipi dökülme vardı,çok başarılı oldu. Herşeyin çaresi var üzülmeyin

Canim karanfil kurunu arastirmani tavsiye ederim. Saci gurlestiriyor mu bilmem de dokulmeyi durduruyor.

Evet var ben 🤗 bundan yaklaşık 10 sene önce falan saçlarım aşırı dökülmeye başladı bu durumu fark edince önce doktora gittim. Gerekli tahlilleri yapıp ilaç vitamin takviyesi ile önce bir ön toparlama oldu. Daha sonrasında da ben düzenli olarak her hafta hatta bazen haftada iki kere mayonez maskesi uyguladım. Çıkan sonuç çok memnun etti beni 🤗

Umarım Umut olurum ve saçlarınız tekrar gürleşir.

Yaklaşık 30 kilo verip vitaminsizlikten öleyazarken eskiden bu kanca tokaların toplayamadığı fışkıran saçlarım kedi kuyruğu gibi kalmıştı. Herkes soruyordu, yanlardan açılmalarım (şakaklardan) fenaydı. Dökülmem de çoktu.

Karanfil kürü yaptım, d vitamini dahil epey bir vitamin kullanımına başladım, diyeti (dukan) bıraktım, saç diplerime haftada 3-4 dax ve hindistancevizi yağı sürdüm.
Ve hala kullandığım çok uyduruk bir market şampuanı var ki saçlarımı deli gibi kabartıp inanılmaz bir hacim verip 2-3 kat fazla gösteriyor onu kullanmaya başladım. (Mor renkli g ile başlayan şampuan)

Umarım Umut olurum ve saçlarınız tekrar gürleşir.

Yaklaşık 30 kilo verip vitaminsizlikten öleyazarken eskiden bu kanca tokaların toplayamadığı fışkıran saçlarım kedi kuyruğu gibi kalmıştı. Herkes soruyordu, yanlardan açılmalarım (şakaklardan) fenaydı. Dökülmem de çoktu.

Karanfil kürü yaptım, d vitamini dahil epey bir vitamin kullanımına başladım, diyeti (dukan) bıraktım, saç diplerime haftada 3-4 dax ve hindistancevizi yağı sürdüm.
Ve hala kullandığım çok uyduruk bir market şampuanı var ki saçlarımı deli gibi kabartıp inanılmaz bir hacim verip 2-3 kat fazla gösteriyor onu kullanmaya başladım. (Mor renkli g ile başlayan şampuan)
Şampuanın adı ne acaba benmde Çok dökülmem vardı şimfi vatin takviyesine başladım

Şampuanın adı ne acaba benmde Çok dökülmem vardı şimfi vatin takviyesine başladım
67C3AC40-FA65-40B0-855B-22AAE808F98B.jpeg

Sarımsakları soy ortadan ikiye böl dökülen bölgelere sürt azıcık yanacak yanmasi lazım bastır biraz ama ciddi etkili sonra kafana poşet geçir sabah yıka haftada 2 kez yap ayrıca bu işlemden sonra şampuan yap ama saç kremini sadece uçlarda değdir hatta bulabilirsen sarımsaklı şampuan al doğalı süper olur bir kaç müşterime önerdim bu işlemi memnun kaldılar bizzat kendim de saç kiran olan müşterilerime uyguladım 2 hafta geçmeden saçları çıktı

X