ESTETİK CERRAHİ Hakkında Yaşanan Tecrübeler

Teşekkür ederim sanem06 ama,
benim yaşadıklarım sana negatif anlamda tesir etmemeli gerçekden sıkıntı yaşıyorsan konuyla alakalı bir uzmanın tavsiyelerine kulak vermelisin.

merhaba bayanlar mart 8 ameliyat günüm karın germe ameliyatı ve yağ alma tabi ameliyat gününün bu kadar uzak olmasının sebebi sigara kullanıyor olmam
ameliyat için ilk şart sigara bırakmakmış teoman dogan doktorum çok heyecanlıyım o bittikden 15 gün sonrada gögüs ameliyatı olacagım teoman bey ikisini bir arada yapmıyormuşda dua edin benim için

Sevili tutuile

Şimdiden geçmiş olsun diyorum , ama doktorun iki ameliyatı bir arada

yapsaydı çok daha kolay olacakdı senin için çünkü bunlar ağır ameliyatlar

ben düzeltmeler için 2.kez ameliyat olduğum halde çok acı çekdiğimi

belirtmeliyim. Allah yardımcın olsun.

slm arkadaslar bende karnımı gerdırıcem ama cok korkuyorum tubatuba ıkıncı kez amelıyat oldum dıyosun ılk amelıyatan sonra neden bı amelıyata gerek duydun bana doktorum acı cekmeden uyanıcaksın dedı damar yolu ıle agrı kesıcı verıcez rahat uyanıcaksın dedı evdede agrı kesıcılerle ıdare edıceksın dedı acıkcası senın yazdıklarını okuduktan sonra ıcıme bı kurt dustu yaptırmasammıkı acaba... bu arada gecmıs olsun

merhaba bayanlar mart 8 ameliyat günüm karın germe ameliyatı ve yağ alma tabi ameliyat gününün bu kadar uzak olmasının sebebi sigara kullanıyor olmam
ameliyat için ilk şart sigara bırakmakmış teoman dogan doktorum çok heyecanlıyım o bittikden 15 gün sonrada gögüs ameliyatı olacagım teoman bey ikisini bir arada yapmıyormuşda dua edin benim için

tutuile, teoman bey sana göğüs ameliyatı için ne kadar fiyat verdi? ve hangi hastanede olacaksın?

canım önce karın germe olacagım onun fiyatı 4000 ytl (sıkı bir pazarlıktan sonra) baykent hastanesi daha sonra gögüs olacak ama oda o civardaymış

Bana Baykent Poliklinigi icin 6500, Amerikan Hastanesi için 8500 demişti gogus icin ama tabi hic pazarlik yapmamistim ben.. demekki yapmak gerekiyomus :)

banada önce öyle söyledi ama zorladım tabi bunun acısını diğer ameliyattan cıkarabilir yada iki ameliyat olacagım için fiyatı indirmiştir

Bana Baykent Poliklinigi icin 6500, Amerikan Hastanesi için 8500 demişti gogus icin ama tabi hic pazarlik yapmamistim ben.. demekki yapmak gerekiyomus :)

selam
bende o hastanede ameliyat oldum siz ne zaman ve doktorunuz kimdi acaba.
benim doktor teoman doğandı. ne ameliyatı oldunuz.

canım bu olay devlet sorunu oldu vallahi ameliyat olacak olan arkadasımdı benimle paylaştı bu durumu bende tek agızdan yazdım arkadasım çok zor durumda eşiyle ve işiyle sorunları var işyeri üzerine kredi çekmiş ödemiyor ve aksi gibi eşiylede zaten sorunları var eşi kilolarını çok sorun ediyormuş ve hatta arkadaşımdan ayrılmaya bile karar vermiş bu durumu anlatmış doktoruna oda o yüzden herhalde böyle yapmış bende bunu nette yazdım ama art niyetim yoktu tesadüfki teoman beyde okumuş yazdıklarımı bu yüzden ARKADASIM çok zorda kaldıki kızın hiçbirşeyden haberi yok hatta ameliyattan bile vaz geçti doktorun yüzüne nasıl bakarım diye

Ikaya, gogus buyultme ameliyati icin konusmustum..ben malesef ameliyat sonrasi donemden korktugum icin yani silikona alisamiyacagim endisesi ile yaptirmadim.. ama bahsi gecen fiyatlari veren doktor Teoman Bey'di.. sen ne ameliyati oldun?

Gmz :];2339034 .!.:
teoman bey burun estetiği için ortalama ne kadar fiyat veriyor?bilen var mı?:uhm:

ben burnum için görüstüm bana uygun bir hastanede makul bir fiyata yaparız dedi... galiba teoman bey acıbadem hastanesi ve başka bir hastranede daha yapıyo galiba orasıda baykent polikliniği ... bir bayan burnu için gelmişti ve istemeden kulak misafiri oldum ve 4500 ytl kocası kredi kartından çekti ... ama bu fiyat acıbadem içindi...siteden bir arkadas ta 2300 ytl ye yapmtırmıstı yanlıs hatırlamıosam ...bu fiyatta bana dediği uygun hastane makul fiyat tarifesi :KK70: hastaneye göre değişio yani canım .... barış çakır da 4000 ytl istio memorial hastanesi için zaten o ameliyatlarını orda yapıyo bir tek ...bende ikisi arasında gidip geliyorum ...:sm_confused:

tutulecim.. biraz geç oldu ama geçmiş olsun diyorum.. yazını daha şimdi gördüm..
nasıl geçti ameliyatın.. nasılsın..
tecrübelerini paylaşırmısın bizimle.. a.s.

ben burnum için görüstüm bana uygun bir hastanede makul bir fiyata yaparız dedi... galiba teoman bey acıbadem hastanesi ve başka bir hastranede daha yapıyo galiba orasıda baykent polikliniği ... bir bayan burnu için gelmişti ve istemeden kulak misafiri oldum ve 4500 ytl kocası kredi kartından çekti ... ama bu fiyat acıbadem içindi...siteden bir arkadas ta 2300 ytl ye yapmtırmıstı yanlıs hatırlamıosam ...bu fiyatta bana dediği uygun hastane makul fiyat tarifesi :KK70: hastaneye göre değişio yani canım .... barış çakır da 4000 ytl istio memorial hastanesi için zaten o ameliyatlarını orda yapıyo bir tek ...bende ikisi arasında gidip geliyorum ...:sm_confused:

ync sen karar verdin mi ameliyat için. deniz çakır mı teoman doğan mı

canım saol ama teoman doganda olmadım sorun cıktı onla ilgili yedi tepede oldum ercan bey yaptı cok ciddi ve kararlı bir insan teoman bey gibi susmuyor herşey en ince detaya kadar anlatılıyor ama su an net birşey belli değil görüntüde cunkü 20 nisanda oldum ama iyileşince tabiki herşey detaya kadar inilip bilgilendirilecek yedi tepe her ne olursa olsun türkiyenin tek hastanesi bence her branşda hastanedeki tüm doktorlar ya prof ya doçent normal muayene bile hangi branş olursa olsun bunlar yapıyor ailemden 2 kişi orda ameliyat oldu kapden allah razı olsun süperler diğer hastaneler gibi para kaygıları yok lazım olmayan hiçbirşey yapılmıyor zaten 7500 ytl herşey bitti

merhaba tuba.bizimle paylaşımın için çok teşekkürler.ben de büyük göğüslerimden şikayetçiyim am akorkuyorum.bir kzızm var su aralar 2.sini düşünmüyorum ama zaman ne gösterir bilnmez.ameliyattan nekadar sonra işimize baslamamız gerekir acaba?1 hafta erken mi olur sence?
sevgiler

merhaba tuba.bizimle paylaşımın için çok teşekkürler.ben de büyük göğüslerimden şikayetçiyim am akorkuyorum.bir kzızm var su aralar 2.sini düşünmüyorum ama zaman ne gösterir bilnmez.ameliyattan nekadar sonra işimize baslamamız gerekir acaba?1 hafta erken mi olur sence?
sevgiler

canım bu benim 2 inci gögüs küçültme biri 97 yılındaydı o zaman bekardım ama diyebilirimki hayatta yaptıgın dogru şeylerden biriydi ama 2 veya 3 günde toparlanırsın çok hareketi gerektirmeyen işin varsa 4-5 günde dönersin dr 10 gün iyileşme süreci veriyorlar

Benim kocaman ir göbeğim var ve uzun zamandır ameliyat düşünüyorım (lipo)fakat eşim karşı.Bana asla bu konuda destek vermeyecek ve engelleyecek bunu biliyorum.Bu yüzden gizli yaptırmak istıyorum ama şimdi yazdıklarınıı okuynca çok korktum.Asla tek başıma altından kalkabileceğim bir şey değil bu.Ama ya bu kilolar,kocaman sarkan göbek.....?:KK43:(:-)çok üzgünüm:

merhaba ben aslında farklı bir başlık aradım ama bulamadım.arkadaslar içnizde hiç kollarından şikayetçi olan yok mu benim kollarım çok etliydi ve zayıfladım dolayısıyla da sarktı,çok fazla sarkma var ameliyatla kol germe yapılıyormuş arastırdım ama çok iz kaldığı söylendi acaba bu konuda bana bilgi veren olacak mı bu ameliyatı olan varsa lütfen yazsın yaşım çok genç ve kısa kollu giymem mümkün değil iz kalsa da sanırım yaptırıcam sonunda ,cevaplarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar bende üst göz kapağı ameliyatı olmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?İstanbulda en iyi doktor hangisi?Fiyatı hakkında,ameliyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

X