ESTETİK CERRAHİ Hakkında Yaşanan Tecrübeler

teşekkür ederim, arastırıyorum iyice önemli izler kalabiliyormuş çünkü acaba arkadasın nedne bir daha ameliyat oldu ya d ahata nerdeydi ?

Arkadaşlar ben de karın germe yaptıracağım ama doktor konusunda kararsızım özel hastanelerin fiyatları yüksek,üniversite hastanelerinde de bu ameliyatlar yapılıyormuş,ve dışarıya göre uygun fiyatla,bir arkadaşım söylemişti ama hastanedeki doktoru nasıl araştıracağım bir fikriniz varmı?Sanırım üniversite hastaneleri güvenlidir öyle tahmin ediyorum ama doktor....

bende göğüslerimi küçülttürdüm ve çok memnunum .ağrıların nisbeten geçmişdir bilirim bu ilk günleri.mide bulantılarını.ama değiyor.
benim merak ettim konu göğüs ve karın ameliyatını nasıl birlikde oldun.
çünkü ikisininde ameliyat sonrası yatış şekilleri farklı birinde sırt üsdü yatıyosun diğerinde yanve bükük.
çok geçmiş olsun dliorum cnm

uvercınka bence kollarında once sporla toplamayı dene
bende 30 kılo falan vrdım
kollarımda genıstı zaten dırekt gobegımden goguslerımden ve kllarımdan almıstım
elma modelı kılo almıstım yanı ama sonra zayıfladım ve bu sarkıklık hafıf olur gıbı oldu ama ben her aksam kollarımla calıstım
su anda gercekten ıyı durumda yanı sarkma yok hatta kaslı duruyor dıyebılırım
ozellıkle gelınlık gıyerken kotu durumu dıye korktum ama bayada kaslı cıkmıs resımlerım
operasyon sorası ız kalabılır
dr olarak googledan estetık cerrahı dıye gır ve sıtelerden dr larla gorus sana guvn veren dr lara yaptırabılırsın ama ben cerrahı seylerı en son dusunulması taraftarıyım once spor vs gıbı seylerı dene
mesela yosun yagıda sıkılastırıyormus dıye duydum deneyebılırsın cunku yasın kucuk eger 1981 ısen senınle yasıtız

sagol arkadasım evet 81 liyim ama benimki sporla toparlamaz artık çok gec ...mecburen yaptırıcam...:a015::a015:

.
tafsiyem dr fatih dagdelen istanbulda estetik cerhahi üst göz kapagi 850 euro fiyati tafsiye debileceyim en iyi doktor kendisi ön görüsme ücretsiz benden selam söyle senay alkan diye ilgi gösteriöir kesinliklesırnaşık şey

Teşekkür ederim Nurdan ya..Yeni gördüm cevabını.Bir araştırayım bakayım.İnşallah kurtulurun bu sorundan.Vallaçok dert ediyorum bunları.sağol canım!a.s.

X