Esmer ve buğday tenliler için hangi parfümleri tercih edersiniz ?

bluejean

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
12
0
Kızlar ben hafif esmer bi kızım.Buğday tenli de denilebilir . Fakat aradığım kokuyu bi türlü bulamıyorum hani bi ortama girdiğim zaman misler gibi parfüm kokmak istiyorum.İmza kokum yok . Sürekli parfüm değiştiriyorum.Yardım edin varsa ekonomik güzel parfüm önerileriniz lütfen yazınn . :KK1::KK1:

Naomi Campbell
Buram buram kokuyor.
Sonbahar,kış için uygun.
Açık parfümde de çok başarılı yapılıyor.

NAO10.jpg

Son düzenleme:
hmmm ne tür kokuyor peki? tatlı mı baharat mı şeker mi?

İlk parfüm olan “Naomi Campbell”, üst notalarında kırmızı biber, portakal çiçeği, bergamot ve Hindistan cevizi; kalp notalarında manolya, orkide, sümbül, şeftali, gül; baz notalarında ise amber, sandal ağacı, sedir, vanilya, karamel barındırıyor. “Naomi” nin üst notalarında Limon, Ahududu ve Guava, kalp notalarında ise gül ve su leylağı kullanılarak meyve ve çiçek karışımından naif bir koku yaratılmış. Alt notalarında ise sandal ağacı, karamel, kahve ve vanilya kokuyu destekliyor. “Sunset” , üst notalarında bergamot ve karpuz, kalp notalarında, gül müge ve zambak baz notalarında ise amber ve vanilya kokuları ile harmanlanmış romantik ve kadınsı bir koku.

-alıntı-

:KK31:

Escada magnetısm kullanıyorum genelde ve benım tenıme cok yakısıyor :KK51:

bende buğday tenliyim canım ve vazgeçemediğim bir parfüm gıvenchy angel&demond süper bir parfüm ağır değil çok hoş bir kokusu var gerçekten

Bende uzun suredir arastırıyodum bende esmerım ve hafif parfümler bende kalıcı olmuyo bı arkadasımın öneri uzerıne bugun d&p ye gittim c26 kodu olan 212 sexy aldım bıraz agır gibi ama çok hoş kokusu var bende kalıcı oldu sende ıstersen deneyebılırsın :)

İlk parfüm olan “Naomi Campbell”, üst notalarında kırmızı biber, portakal çiçeği, bergamot ve Hindistan cevizi; kalp notalarında manolya, orkide, sümbül, şeftali, gül; baz notalarında ise amber, sandal ağacı, sedir, vanilya, karamel barındırıyor. “Naomi” nin üst notalarında Limon, Ahududu ve Guava, kalp notalarında ise gül ve su leylağı kullanılarak meyve ve çiçek karışımından naif bir koku yaratılmış. Alt notalarında ise sandal ağacı, karamel, kahve ve vanilya kokuyu destekliyor. “Sunset” , üst notalarında bergamot ve karpuz, kalp notalarında, gül müge ve zambak baz notalarında ise amber ve vanilya kokuları ile harmanlanmış romantik ve kadınsı bir koku.

-alıntı-

:KK31:

hmm güzele benziyo zaten bi parfümün içinde portakal çiçeği varsa kesin süperdir.. teşekkürler....

Merhaba, 16 yaşındayım koyu buğday tenliyim. Kullandığım hiç bir parfümün tenimde kalıcı etkisi olmuyor ve bu yüzden çok fazla parfüm değiştirdim. Önerebiliceğiniz hafif -yaşıma uygun- ama kalıcı parfümler var mı?

X