Saç Rengi ve Saç Boyama esmer ten kızıl saç ????

kızıl beyaz tenlilerin rengi bence
kendimde yapmıştım yakışmadı değiştirdim hemen
ünlülere bakıp aldanma onlar yakıştırmak için ne makyaklar ne gölge oyunları yapıyorlar
biz hergün o kadar makyaj yapamayız

2 yildir kullu kumral bakir vs acik renkler yapiyorum acik renkten gina geldi artik o yuzden koyu renklere yonelmek istiyorum ask alevi koyu bi kizil olabilir aslinda off kararsizim =( yazi turayla karar vericem artik =))
kızıl kahve gibi o kırmızılığı kırılmış renkleri tercih edebilirsin
şarap kızılı gibi renklerin yerine

2 yildir kullu kumral bakir vs acik renkler yapiyorum acik renkten gina geldi artik o yuzden koyu renklere yonelmek istiyorum ask alevi koyu bi kizil olabilir aslinda off kararsizim =( yazi turayla karar vericem artik =))

eh sen bilirsin.aklın hala kızılda madem boya gör yakışıp yakışmadığını hevesini de almış olursun.fakat aşk alevi koyu bir kızıl değil.hangi rengin üzerine boyayacağına göre değişir ama ben koyu kumral doğal saçımın üzerine boyamıştım pek de koyu olmamıştı kırmızılığı bol orta tonda bir kızıldı.koyu renk istiyorsan koleston kızıl viyole ya da şarap kızılı yapabilirsin.palette kestane ya da çikolata kahve de yapabilirsin

eh sen bilirsin.aklın hala kızılda madem boya gör yakışıp yakışmadığını hevesini de almış olursun.fakat aşk alevi koyu bir kızıl değil.hangi rengin üzerine boyayacağına göre değişir ama ben koyu kumral doğal saçımın üzerine boyamıştım pek de koyu olmamıştı kırmızılığı bol orta tonda bir kızıldı.koyu renk istiyorsan koleston kızıl viyole ya da şarap kızılı yapabilirsin.palette kestane ya da çikolata kahve de yapabilirsin
Suan sacim boya aktigi icin acik kahve guneste hafif turunculuk gozukuyo acil boyamam gerek yaptiktan sonra husran mi yoksa guzel mi oldugunu soylerim yorumlarin icin tesekkur ederim Canim :-)

pr_01_288_max.jpg
pr_01_285_max.jpg

pr_01_286_max.jpg

bu tonlar esmerlere yakışır..özellikle fazla risk olmasın dersen ilk renk olabilir..
esmere hürrem rengi kızıl tonları ,yani bakır tonları yakışmaz..
fakat kızılın tonundan tonuna fark var..bordoluk içeren kızıllar gayette olabilir

Bende bu renkleri dusunuyorumda iste emin degilim neva colorun tonlarida guzelmis saol canim:-)

Kızlar ben esmer tenliyim ve saçlarımı her renk kızıla boyadım diyebilirim ve kuaförler bile hiç kızılın bu kadar yakıştığı bi esmer görmedim sakın başka renge boyatma diyolar arkadaşlarım falan da aynı şeyi söylüyor. Esmer tene kızıl yakışmıyor demek bi kere tamamen yanlış bi olay. Sıcak ya da soğuk tenli olup olmadığına bakacaksın. Sıcak tenlilere sarı pigmentlerinin olduğu daha çok turuncumsu kızıllar gidiyor soğuk tenlilerede biraz pembeye viyoleye kaçan kızıllar gidiyor. (Mesela kimi porselen gibi teni olan insanlara bile kızılı yakıştıramıyoruz ya işte nedeni bu) Vee her şeyden önemlisi yakışmamak değil kendine yakıştırmak. Canlı kızılları taşımak biraz özgüven ister. Bunu sağladığın zaman zatyen emin ol ten renginin bi önemi yok. :)

İnsanlarda bişey oluşmuş, esmere kızıl yakışmaz-sarı yakışmaz-esmere şu yakışmaz...

nedir yani esmerse zencimi?? komik :)

yakışan da vardır yakışmayan da kişiyle alakalı bi durum bence tamamen. Ben bazı bakır ve kızıl tonlarını esmerlere çok yakıştırıyorum mesela... çok sarı olmadıkça bal ve karamel tonları da gidiyor esmerlere... yeter ki platin olmasın tabii :KK70:

Kişinin yüz hatları ile de ilgili bence bu renk konusu.

insanin alt ton cilt rengini bilmesi gerek ben buğday tenliyim Tunç bakır bile yakışmışti her rengi denemis biri olarak soyluyorum suan saçlarımın uçları kızıl ama sevemedim yakismadihindan değilde çok boğucu geldi allahtan tamamini yapmadım akitip yok etmeyi düşünüyorum :KK43:

İnsanlarda bişey oluşmuş, esmere kızıl yakışmaz-sarı yakışmaz-esmere şu yakışmaz...

yakışan da vardır yakışmayan da kişiyle alakalı bi durum bence tamamen. Ben bazı bakır ve kızıl tonlarını esmerlere çok yakıştırıyorum mesela... çok sarı olmadıkça bal ve karamel tonları da gidiyor esmerlere... yeter ki platin olmasın tabii :KK70:

aynen bencede banada derlerdi şunu bunu yapma arkadaş mor mu yapim siyah bile gitmez diyor yuh kendi saç rengim birde ama mors oldukları kesin surat olarak arkadaslarimin karamel sarımsı saçlarım ve Tunç bakır sac rengimi gördüklernde çünkü tenim balimsi bir Esmerlik siyah esmerlik değil buğday alt ton rengimde pembe ye gidiyor saçta alt ton rengini önemli zaten yani bilip bilmeden konusuyorlar :KK70: yalnız şu var ciddi renkler makyaj ister ole açık ten olmanız bişeyi değiştirmiyor saçlar sarı yüz hayalet gibi oyüzden beyazı esmeri yok makyaj yapmak zorndasin kardesim :KK70:

platini beyaz tenlilere yakıştıramayan da var canım. Beyaz tenlilerde bu konuda muzdarip. Ten açık daha çok soluk görünür diyorlar. Boya almaya gittiğimde kozmetik dükkanında bana öyle dediler. Saçlarım siyahken de yüz hatlarını sert gösteriyor. siyah boğar seni demişlerdi.:eek::110:

Esmer ve buğdaylar platiné yaklaşmadigi sürece her renkte yqkisabilir kızilin da aldıklarında bronz kızıl kahve kızilâ gitmeliler ki yavaş yavaş kızilâ alismalari lazım ama çok çabuk sıkılıyosaniz benim gibi denemeyin derim zor çıkıyor ...:duduk::işsiz:

X