Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV

nine allah allah diyor gayri meshul cocugu ve evli adamla beraber olan neidü belirsiz kadini hos karsiliyor, gercektete öyle degilmi gerci , tabiii yaaa her eve lazim , normal görün bir yetmez iki üc ne olcak :SS

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde buluşuyor. Son olarak geçen sene Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytingler nedeniyle kısa sürede yayından kaldırılan İnadına Yaşamak dizisinde rol alan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca yeni bir diziye başlıyor. Kaynarca atv ekranlarında yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı bir mayfa dizisinde rol alacak. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise Deniz Çakır oldu.

2011 yılında yayına başlayan İffet dizisinin ardından Muhteşem Yüzyıl’da Şah Sultan rolünü canlandıran Deniz Çakır, son olarak ise 2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede yayından kalkan Yasak dizisinde başrol oynamıştı. Deniz Çakır yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan, Mahsun Kırmızıgül’ün Aşkın Dili Yok dizisinde Kürt bir avukatı canlandırmış ancak dizi pilot bölümler çekildikten sonra yayınlayacak kanal bulamamış ve iptal olmuştu. Deniz Çakır yeni dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşacak.
Arkadaşlar bu dizileri sevdiğinizi söylüyorsunuz da... bu diziler paramparça, kaderin yazıldığı gün birde eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ... bu dizilerde işlenen aldatma evlilik dışı ilişkiler meşru gösteriliyor.. bence hiç bir kadının bu dizileri desteklememesi ve hatta yayından kaldırılmasını talep etmeli.... bu dizileri izlerken eminim paramparça da aldatılan eş dilara yı değil de gülseren i tutuyorsunuz... yani aldatmayı destekliyorsunuz... o halde yarın öbür gün eşiniz sizi aldatsa bunu çok normal karşılayacaksınız .- napim kocam büyük aşk yaşıyor deyip kendi ellerinizle kocanızı karşı tarafa mı teslim edeceksiniz.....!!!
biraz gerçekçi olalım lütfen ve toplumumuza aile yapımıza ters gelen ve dejenere eden bu dizileri yayından kaldıralım.....

Bu dizi Kurtlar vadisininin bir kopyası sanırım.Bir kaç sahnesine denk geldim bolca cinayet vardı.Karadeniz şivesi de çok eğreti durmuş.İki üç gündür nette diziyle ilgili tartışmalar okuyorum.Haklı yönü de var bence.Çünkü etkilenen bir toplumuz.Ahlak,sevgi,aile kavramı kalmadı dizilerde.Abiyi bile kardeşe düşman yazıyorlar.Hep kötüler kazanıyor.Ama aldatma sadece bu dizide yok.Çoğu diziler böyle.Bu dizilerin prim yapmamasını istiyorsak izlemeyeceğiz.Ama hem eleştiri yapıp hem izlersek senaristler de daima böyle çarpık ilişkileri yazmaya devam edecekler.

Son düzenleme:
ben ilk basından beri izliyordum sonra hayat şarkısına takılmaya başladım...bu gece sezon finali diye izleyim dedim..netten takip ediyordum...ama felaket olduu...ağladım valla....bu nurten ne hin çıktıı..sosyal medyada nurten alparslanın teyzesi çıkar vs. diyorlar ama teyze olsa meryemlerr tanımazlarmıı....ayrıca nurten ne çok severmiş kocasını beee onun için yaktı bu insanları.....koca sezon nasıl beklenir bilemedimm valla

Başından beri izliyorum ..İzlediğim tek türk dizi diyebilirimm. Zaman zaman sıkılsam da bırakmadım takip etmeyi :)
Sezon finalini tahmin ediyordum genel de dramla sonlandırırlar ki merakla beklensin :)
Bir de ilk bölümlerde ki yasak ilişki eleştirildi diye sanırım birden soğudu nazlısından hızır :)
Meryem iyidir iyi :)

Yeni fragman neden çıkmadı bilgisi olan varmı? 87 bölüm fragmann

Sessiz buralar nedenkii :)

Tv de açık ama misafir var izleyemiyorum :KK43:

Hiç kaçırmam :)
En sevdiğim dizilerden biridir, diğeri de çukur...
Çukur'u hiç izlemedim ama çok duydum bir ara bakayım netten :)
Edho da ben hiç inanmamıştım Davut beyin öldüğüne saçma olmuştu. Görünce biliyordum diye pek bir sevindim :)

X