Eski sevgilimi özlüyorum

simalya

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2022
3
0
19
İki yıldır süren bir ilişkim vardı aynı lisede okuyorduk orada tanıştık benim yaşam tarzıma çok karışıyordu giydiklerime, kötüye gidiyordu mecbur kaldım. Ayrılalı 6 ay geçtikten sonra instagramdan da engelledi ama ben hala unutamıyorum psikoloğa gidiyorum aylardır antidepresan kullanıyorum ama yok olmuyor ne yapacağımı bilemiyorum başkasıyla da deneyemiyorum midem kaldırmıyor ne yapmam gerek akıl verin nolur

Son düzenleme:
Tedavini aksatma, takıntı yapmışsın artık.
İlaçların iyi gelmiyorsa doktorunla bunu paylaş, ilerleme kaydedemiyorum diye.

Zamani geldiginde baskasiyla da olur ama zamana birakmak gerekiyor biraz.zaten anlasabilseydiniz ayrilmazdiniz.zaten cok erken yasta baslayan iliskilerin cogu ilerledigi zaman bogucu oluyor.

7 ayda unutabilen bordo berelidir zaten. Ama hangi duygu da sonsuza kadar baki kalmış. Günün birinde bakmışsın ki ya bir başkası girmiş hayatına unutturmuş ya da kendiliğinden unutmuş gitmişsin. Biraz daha zamana ihtiyacın var demek ki.

Daha çok gençsiniz ve ayrılık üstünden uzun bir zaman da geçmemiş. Terapiye devam edin sakın bırakmayın. Hiç endişelenmeyin muhakkak unutacaksınız hayatınıza doğru düzgün bir insan alıp mutlu olabilirsiniz. İnsanlar boşanıyor tekrar aşık olup evleniyor sizinki de bir şekilde geçecek.

X