Sevgilimin eski kız arkadaşı...

Merhabalar...
Uzun zamandır benim kafamı kurcalayan bir konu var, işin içinden çıkamayınca sizlerin görüşünü almak istedim.
Erkek arkadaşımla 2018 yılında tanıştık. Çok aşıktım fakat o zamanlar bazı sebeplerden dolayı ayrıldık. 2021 yılında 10 aylık bir ayrılık oldu. Bu sürede hayatlarımıza başka insanlar girdi, ikimizin de ciddi sayılacak bir ilişkisi oldu. ben başkasıyla evlenmek üzereydim fakat onu tamamen unutamamıştım. onun da uzak mesafeli saçma bi ilişkisi oldu. kızla hiç görüşmeden 10 ay boyunca süren bir ilişkisi oldu ama o süreç içerisinde beni unutamadığını hissettim, hissettirdi. konuşma çabası oldu çünkü hataları olan ve ilişkiyi çıkmaza sürükleyen oydu. ve sonrasında pişman oldu..

Sonrasında benim ilişkim başka sebeplerden dolayı bitti. Ve biz tekrardan bir araya geldik.O da ilişkini bitirmişti fakat kız intihar etmekle, kendine zarar vermekle tehdit ediyordu sürekli. hatta bitirmesine rağmen bir süre mesajlarına cevap vermek zorunda kaldı kendisine bir şey yapacak diye korktuğu için. Bunların hepsine şahit oldum saklısı gizlisi olmadı. ilk zamanlar kıza kötü konuşma, kötü sonlandırma diye akıl bile veriyordum her ne olursa olsun hemcinsimin üzülmesini istemiyordum fakat kız o kadar sorunlu ve ergen ki hiçbir şeyden anlamıyor. engelledi olmadı arkadaşlarından, erkek arkadaşımın annesinden kardeşinden hatta mahallesindeki çocuktan ve iş yerinden bile ulaşmaya çalıştı. sosyal medya hesaplarından sürekli beddua eden paylaşımları var. Dayanılmaz bir noktaya gelmeme rağmen anlayışlı olmaya çalıştım. Telefon numarasını değiştirdi sosyal medya hesaplarını kapattı ailesinden engelledi ulaşabileceği kimseye de telefon numarasını vermedi. 1 ay geçti dün çocuğun youtube hesabından paylaşımının altına yorum yapmış özlediğini belirtir bir yorumda bulunmuş. artık ismini duymaya, ve karşıma çıkmasına tahammülüm kalmadı. Sosyal medya kullanmıyoruz ikimiz de. bana dadanmasını rahatsız etmesini istemiyor ama ben kendimi göstermek istiyorum varlığımı bilsin de başımızdan gitsin diye, bir yandan da çekiniyorum huzurumuz kaçacak diye.

Evlilik teklifi aldım, sözlendik birkaç ay sonra nişanımız olacak ama ben de istemsizce kızı stalklıyorum acaba hala onunla ilgili paylaşım yapıyor mu diye bakıyorum. Takıntı oldu bende de artık :kızgın: benimkinin pek umurunda değil gibi ben daha çok takıyorum sanırım. Ne yapmalıyım sizce instagram hesabı açıp fotoğraflarımızı koymak istiyorum benim soy ismime kadar biliyormuş kendisi zamanında. kesin bakar ve görür.
Umarım bir an önce birbirinizle evlenirsiniz de başkalarının başını yakmazsınız. Çünkü tencere kapaksınız

Benim lisede konuştuğum bi çocuk vardı 2005 yılında lise 2 deydim. Arkadaştık sonrasında sevgililik denememiz oldu 3-4ay kadar sevemedim ısınamadım olmadı ayrıldık. Devamlı nasılsın iyimisin diye yazardı hep bende acırdım. Ablası kanser atlattı arayıp ağlardı destek olurdum . Sonrasında lise bitti farklı ilçelerde oturuyoruz hiç görmedim yani üniversiteyi kazandım konuşmuyoruz bu arada. Benim ilişkim oldu bu manyak gibi yazmaya başladı hakaret etmelere başladı numaramı değiştirdim. O zamanlar facebook yeniydi bende ergenim ilişkisi var yapmıştım erkek arkadaşımında ismi görünüyordu ona yazdı küfürler hakaretler . ordan engelledik ev arkadaşıma yazdı aynı şekilde derken bu yıllarca sürdü gitti. hayatıma giren her erkeği bir yerden buldu korkunç hakaretlerle devam ettirdi tacizlerini. En son beni ölümle tehtid etti savcılığa gittim şikayet ettim.

Sonrasında üni bitti işe girdim nişanlandım nişanlıma salça oldu. Evlendim yine döndü durdu yazdı Şuan hamileyim hala yazıyor :KK70: Ben artık ciddiye almıyorum. facebookta engelli 100e yakın hesabı var aynı şekilde instagramdada .
Yani bazen bişey yapmış olmak gerekmiyor bazısı manyak derecede takıntılı oluyor. Ben 4 aylık sevgilim tarafından 17 yıldır rahatsız ediliyorum :KK70:

Ayrılık sürecinizde ikinizin de "ciddi" ilişkileri olmuş diyorsunuz.
Sonra onun "10 ay süren uzak mesafe ilişkisi oldu ve hiç görüşmediler" diyorsunuz.
Nereden biliyorsunuz bunu?
Kadınların eşleri bile hissettirmeden neler yapıyor kadınlara, siz nasıl eminsiniz? Hem sevgiliniz var, hem eski sevgiliniz kimle ne yapmış hepsinden haberdarsınız.

Sizin davranışlarınız o kızdan daha problemli gibi. Allah sonunuzu hayretsin.

IMG_20221121_115953.jpg
Başkalarını yara bandı olarak kullanıp işiniz bitince kenara atamazsınız. Onların ahı size yeter merak etmeyin başka biseye gerek yok.

Hicbir erkek oglu erkek onca ay uzaktan iliski yürütmez. Sevmis belli ki erkek arkadasınız. Üstelik sizi rahatsız edeceginden korktugundan degil yedigi ayvalar belkide sizin arkanızdan konusmaları ortaya cıkacak diye ödü kopuyor ulasmasını istemiyor.

Eski erkek arkadasım yeni sevgilisine benden icin “takıntılı yapıstı yakama bırakmıyor” diye bahsediyor. Kızda konusayım onunla (benimle) diyor ama herif onca zaman sakın konusma huzurumuz kaçar diyor. En sonunda kız bana ulasıyor. Ulasmasıyla bütün her şey acıga cıkıyor. Bana kızın arkasından demedigini bırakmadı, kıza gidip benim arkamdan demedigini bırakmamıs. Erkek egosu iste. Sizinkide o hesap.
Bende buna benzer birşey yaşadım. Onu sürekli arayan kadın için yapıştı yakama bırakmıyor psikopat diyordu oysa o kadın beni aldattığı kadınmış meğerse

Bende eski sevgilimden ayrildigimda adim takintili kiza cikmisti halbuki ne.yasadigimizi ben biliyordum. Mahkemelik bile olduk. Takintili dedigi bana attigi ask sevgi.mesajlariyla aslinda suren bi iliskide aldatilan olduguma hakim karar vermisti guya takintiliydim. Bu kizinda takintili oldugunu.dusunmuyorum beddua verecek hale geldiyse bakalim neler yasadi. Siz sorunu sevgilinizde arayin bence

X