Eski sevgilim sürekli Karşımda

Sutlumalimbu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2015
7
1
31
Merhaba kk üyeleri
Yazdıklarım ne kadar kişinin ilgisini çeker Yada kim bana destek olup cevap vermek ister bilmiyorum ama sizlere , önerilerinize ve anlatmaya çok ihtiyacım var suan çok fazla doluyum
Yaklaşık olarak 9ay önce 2yıllık ilişkim bitti.
Çok fazla emek verilmiş sevgiyle büyütülmüş bir iliskiydi
Her sevgili tartışması gibi zaman zaman iletişim konusunda Sıkıntılar yaşasak bile birbirimize olan sevgimiz bizi sarıp birarda tutuyodu sanki (en azından ben öyle olduğuna inanıyorum)
Tartışmalarımız genellikle erkek Arkadaşımın benden yana sevgi göremediğini söylemesi ve bunun dallanıp budaklanmasıyla Bambaşka Konuları açması sebebiyle olurdu
Ne yapsam yetmezdi kendi içimde yetersiz geldiğimi düşünüp üzülürdüm bende
Ayrılığımız da bu tip ama o güne kadar olan en en küçük tartışmamız sonrası oldu oturduğumuz masadan fırlayıp Kalkıp gitti gidersen bu iş biter dedim bitsin o zaman dedi çekti gitti
Peşinden gidip öyle dediğim için özür dilememe rağmen beni itip gitti ve bitti..
Aradan sadece 1ay geçtikten sonra ortak sosyal ağlarımızdan çıktı kendine yeni hesaplar açtı ve benimde tanıdığım yakın bi Arkadaşı Tarafından bi kız ile tanıştırıldı onunla çıkmaya başladılar suan hala beraberler
Bende hesapları kendi üzerime Alıp hayatıma devam ettim.
Bu kızla ilişkisi Başladıktan sonra beni arayıp ona ait olan eşyaları almak için gelecegini söyledi
Ait olan eşyaların maddi hiçbir Değeri yok
El emeği ile yapılan hediyeler
Bana sayım aldığı bir kaç küpe kolye ve oyuncak ayılar
Evet yanlış duymadınız özellikle büyük boy bi ayım vardı onu almak için benimle tartıştı
Evlerimiz 20 dk lık yürüme mesafesinde
Akşamları Arkadaşlarımla evimin altındaki cafeye gidiyorum ne zaman gitsem sevgilisini Alıp gelmiş halde orda otururken görüyorum onu ayrıldığımızdan beri en az 10 kez o şekilde karşı karşıya geldik
Gerçekten artık dayanamıyorum çok ciddi bir ilişkinin bu şekilde bitmesine mi yanayım
Sürekli Gözüme Gözüme yeni sevgilisi ile elele hallerine mi yanayım Hayatımı hala düzene sokamadıgıma mı
Yoksa bana bu kadar şey yapan ve ilişkisi olan bi erkeği hala daha nefret Ede Ede içim yana yana unutamayışıma mı
Etmediğim dua dilemedigim dilek kalmadı kurtulamıyorum sürekli beynimin içinde kendimle konuşmaktan
Ne olur yardım edin akıl verin bana ..

Ayrılmadan önce tanışmış olabilirler mi?
Bu kadar kolay vazgeçtiğine göre.
Öyle yada böyle bitmiş gitmiş.
Büyük emekler vermiş olabilirsin ama aşkı o kadar büyük değilmiş ki şu an başkasıyla.
Unutacaksın emin ol, sadece görmek yaralıyordur.
Bende eski sevgilimle aynı sokakta oturuyorum o sevgilisiyle el ele sokaktan geçerken içim sızlamıştı yıllar önce. Ama şu an o üzüldüğüm zamanlar için kendime kızıyorum. Sadece sabret geçecek:)

Bende de tam tersi durum mevcut görmezden gel umursama asla yokmuş gibi devam et hayatına

Ayrılmadan önce tanışmış olabilirler mi?
Bu kadar kolay vazgeçtiğine göre.
Öyle yada böyle bitmiş gitmiş.
Büyük emekler vermiş olabilirsin ama aşkı o kadar büyük değilmiş ki şu an başkasıyla.
Unutacaksın emin ol, sadece görmek yaralıyordur.
Bende eski sevgilimle aynı sokakta oturuyorum o sevgilisiyle el ele sokaktan geçerken içim sızlamıştı yıllar önce. Ama şu an o üzüldüğüm zamanlar için kendime kızıyorum. Sadece sabret geçecek:)
Yanıtladıgınız için çok tesekkürler öncelikle
Ayrılmadan önce tanışmadıklarını düşünüyorum hatta eminim diyebilirim
Sürekli evimin önünden el ele geçiyorlar
Bana Herzaman sen olmazsan kimseyle evlenmem kimseyle olmam derdi birbirimize hatta ilk zamanlar bunun sözünü vermiştik çok çocukça gelebilir ama gerçekten hayallerimize sadece birbirimizi koyabiliyorduk
Benim için hala öyle kimseyi sevemiyorum kalbimi açamiyorum bunca zaman oldu birinden etkilensem bile 1-2gün sonra o kişide eski sevgilimi arıyorum aynı Özellikleri olmadı diye eksik geliyo bana bi daha hiç mutlu olamayacağım gibi geliyo çünkü onlayken çok büyük mutluluklar yaşamıştım kıymetini bilememiştim güzel günlerin
Ama degmezmiş zaten bu kadar kolay başkasının ellerini tutabiliyor olması bile beni mahvediyor

Gitmeyin siz de onun olduğu kafeye. Başka kafe mi yok? Onu görüp rahatsız olacağınıza başka bir mekana gidin, bence bu o kadar da büyük bir sıkıntı değil. Aynı işyerinde çalışan insanlar var onlar ne yapsın o zaman? Kafeye gitmek tercih meselesi, ben olsam gitmem. Başka yerlerde de karşılaşıyor musunuz kafe dışında?

Bende de tam tersi durum mevcut görmezden gel umursama asla yokmuş gibi devam et hayatına
Onlara hiç belli etmiyorum Hayatım çok yolunda gibi gördüğüne eminim hep çok mutlu gözükürüm Dışarıya zaten asla anlamazlar içimi o beni öyle sanıyo zaten hiç takmıyorum Kafamı bile çevirmiyorum görünce onun tarafına dönmüyorum ama giderlerken arkalarından bakakalıyorum
Bu Zayıflık beni kahrediyor hayatımın hiç
Bi anında böyle olmadım

Gitmeyin siz de onun olduğu kafeye. Başka kafe mi yok? Onu görüp rahatsız olacağınıza başka bir mekana gidin, bence bu o kadar da büyük bir sıkıntı değil. Aynı işyerinde çalışan insanlar var onlar ne yapsın o zaman? Kafeye gitmek tercih meselesi, ben olsam gitmem. Başka yerlerde de karşılaşıyor musunuz kafe dışında?
Karşılaşıyoruz sırf cafe degil ki O kafeye gelmek için evimin önünden geçiyor ben Tesadüfen markete çıkıyor oluyorum karşılaşıyoruz
Veya ben başka bi yere gidecek oluyorum Oturdukları yerin önünden geçiyorum mecburen sürekli görüyorum oturduğum evi değiştirmem gerekecek artık
Kızın evi bu bahsettigim kafeye uzak
Gece yarılarına kadar burada oturuyorlar başka kafe mi yok diye ona sormak Lazım burası benim evimin alt katı sonuçta
Ben bir bayan Olduğum için evime yakın kafelere gitmek zorunda kalıyorum akşam saatleri eve çıkmam kolay olsun yakın olsun vs diye
Onların yaptıkları çok bencilce geliyor bana

Asla yokmuş hiç öyle bi ilişki yaşanmamış gibi davranabilirsen,bak hissedebilirsen demiyorum,davranabilirsen diyorum.MUTLAKA sonunda sen kazanırsın.Kimse bana onun sürekli sevgilisiyle alt kattaki kafeye gelmesinin sıradan bi durum olduğunu söyleyemez.Resmen bilinçli olarak ve seni üzmek için yapıyor.Demekki oda yeni bi ilişkisi olmasına rağmen normal bi hayata dönebilecek kadar atlatamamış durumu.İnat kısmında henüz kendisi.İstediği şey her neyse hiç tartışmadan ver gönder ve sakın ama onlar benim değerlilerim deme.Sen görmezden geldikce yokmuş ve hatta hiç olmamış gibi davranınca,ona laf götürücek insanlar sana konusunu açtığı zaman yok beee Allah mutlu etsin o defter kapanalı çok oldu valla zaten sevgilisi var ayıptır konuşmaya gerek yok diyip kestirip atarsan,o da bunları duyduğu zaman muhtemelen kalbine inecektir.Sen dur,o üzülsün yani kısacası.Durabilen her zaman kazanır.O veya bu şekilde.O yüzden sakın belli etme içindekileri.Sana tavsiyelerim bunlar.

Karşılaşıyoruz sırf cafe degil ki O kafeye gelmek için evimin önünden geçiyor ben Tesadüfen markete çıkıyor oluyorum karşılaşıyoruz
Veya ben başka bi yere gidecek oluyorum Oturdukları yerin önünden geçiyorum mecburen sürekli görüyorum oturduğum evi değiştirmem gerekecek artık
Kızın evi bu bahsettigim kafeye uzak
Gece yarılarına kadar burada oturuyorlar başka kafe mi yok diye ona sormak Lazım burası benim evimin alt katı sonuçta
Ben bir bayan Olduğum için evime yakın kafelere gitmek zorunda kalıyorum akşam saatleri eve çıkmam kolay olsun yakın olsun vs diye
Onların yaptıkları çok bencilce geliyor bana
Şimdi daha iyi anladım durumu verdiğiniz bu detaylar sayesinde. Yapabilirseniz onu umursamıyormuş gibi yapacaksınız, o kafede onlar varken arkadaşlarınızla mutlu bir sohbet içine gireceksiniz, dışarı yansıtmayacaksınız üzüntünüzü ya da o evden, o mahalleden, semtten adı her neyse oradan taşınacaksınız, kafanız rahat olacak. İlk seçenekte kafa rahat olmaz ama ikincisinde olur. Ben olsam neden onun yüzünden evimi yerimi değiştireyim, (ha mesele onunla alakasız bir sebepten taşınsam mı diye düşünüyorumdur ama henüz icraata geçmemişimdir, bu olay üstüne gelince taşınırdım tabi o ayrı konu)onu her gördüğüm yerde umrumda değilmiş gibi davranırım ve hayatıma, muhabbetime kaldığım yerden devam ederim ama ben bu işi çok iyi bir şekilde yapabiliyorum, yapı meselesi, böyle yapmaya çalışmak bazı insanları daha çok sıkıntıya sokabilir de. İmkan varsa evinizi değiştirin.

Bu arada eşyaları da oldukça gereksiz şeylermiş gibi verin gitsin, işe yaramayan, fazlalık eşyalar vardır ya hani, aynı onlar gibi. Verin gitsin, verirken de evimde yer açıldı, iyi oldu artık ıvır zıvırla uğraşmamış olacağım falan deyin.

Asla yokmuş hiç öyle bi ilişki yaşanmamış gibi davranabilirsen,bak hissedebilirsen demiyorum,davranabilirsen diyorum.MUTLAKA sonunda sen kazanırsın.Kimse bana onun sürekli sevgilisiyle alt kattaki kafeye gelmesinin sıradan bi durum olduğunu söyleyemez.Resmen bilinçli olarak ve seni üzmek için yapıyor.Demekki oda yeni bi ilişkisi olmasına rağmen normal bi hayata dönebilecek kadar atlatamamış durumu.İnat kısmında henüz kendisi.İstediği şey her neyse hiç tartışmadan ver gönder ve sakın ama onlar benim değerlilerim deme.Sen görmezden geldikce yokmuş ve hatta hiç olmamış gibi davranınca,ona laf götürücek insanlar sana konusunu açtığı zaman yok beee Allah mutlu etsin o defter kapanalı çok oldu valla zaten sevgilisi var ayıptır konuşmaya gerek yok diyip kestirip atarsan,o da bunları duyduğu zaman muhtemelen kalbine inecektir.Sen dur,o üzülsün yani kısacası.Durabilen her zaman kazanır.O veya bu şekilde.O yüzden sakın belli etme içindekileri.Sana tavsiyelerim bunlar.
Size gerçekten çok çok teşekkür ederim yazdıklarınızı okurken içime biraz olsun su serpildi dediklerinizi ciddiye alacağım kesinlikle Dediğiniz gibi sanki hiç öyle bir dönem olmamış gibi davranacağım bir süre sonra geçecek böylelikle öyle umuyorum bi gün bi bakacağım ki gerçekten böyle hissediyorum sanki hiç öyle bi dönem olmamış gibi hissediyorum diyeceğim umarım
Istediği herşeyi verdim bu arada kalan şeyleri de attım inanın Ortaköy de tezgahlarda satılan 5tl lik takıları bile geri istedi benden ayıp çok ayıp beni bu duruma düşürmesi çok ayıp gelirken de yanında 3tane erkek arkadaşını getirmiş buluşacagımız yere gidene kadar her köşe başına onları dikmiş yıllarımı verdim yeri geldi aileme başkaldırdım yeri geldi Arkadaşlarımla ters düştüm bu ilişki Yüzünden herkesin başından az çok geçmiştir böyle Şeyler bilirsiniz sırf bunların Hatrı için bile bişeyler güzel bitebilirdi ben neden ayrıldık diye isyan etmiyorum ben ne kadar istesem de o istemiyorsa bitmiştir ama böyle olmamalıydı
Ki bende sürekli benim Bulunduğum kadehe gelmesini bilinçli oldugunu düşünüyorum artık içim mi öyle istiyo yoksa 6.hissim mi bilmiyorum ama durum böyle maalesef:KK43:

9 ay olmuş artık. yeni biriyle falan tanışmıyor musun hiç?
Yeni kişilerle çok tanıştım çevrimi tamamen yeniledim hatta çok arkadaş arasına katıldım bana yönelen bir kaç insan da oldu ama dediğim gibi hep bi Şeyler eksik geldi bana hatta ben farkında olmadan o Mesajı da verdim belki Konuştuğum bir çocuk bana dediki böyle olmaz senden hoşlanıyorum bi ilişkimiz olsun güzel bi diyologumuz olsun çok isterim ama sen hergün daha kalın duvarlar örüyosun etrafına en sonunda içinde sıkışıp kalıcak olan sensin dedi
Bu sözleri baya sarsmıştı beni zaten

Bunu sana verilmis olan bir sans olarak algila. Onu sikca gorerek bir yandan alisabilirsin, diger yandan da kendini ve hisslerini tartabilirsin.
Bu arada da kendine ceki duzen verebilirsin. Hayatindan cikmis, bu da kendi karariydi, kendisi kaybetti. Sen de artik hak ettigin degeri gercekten verene hazirlan :)

Şimdi daha iyi anladım durumu verdiğiniz bu detaylar sayesinde. Yapabilirseniz onu umursamıyormuş gibi yapacaksınız, o kafede onlar varken arkadaşlarınızla mutlu bir sohbet içine gireceksiniz, dışarı yansıtmayacaksınız üzüntünüzü ya da o evden, o mahalleden, semtten adı her neyse oradan taşınacaksınız, kafanız rahat olacak. İlk seçenekte kafa rahat olmaz ama ikincisinde olur. Ben olsam neden onun yüzünden evimi yerimi değiştireyim, (ha mesele onunla alakasız bir sebepten taşınsam mı diye düşünüyorumdur ama henüz icraata geçmemişimdir, bu olay üstüne gelince taşınırdım tabi o ayrı konu)onu her gördüğüm yerde umrumda değilmiş gibi davranırım ve hayatıma, muhabbetime kaldığım yerden devam ederim ama ben bu işi çok iyi bir şekilde yapabiliyorum, yapı meselesi, böyle yapmaya çalışmak bazı insanları daha çok sıkıntıya sokabilir de. İmkan varsa evinizi değiştirin.
Çok teşekkür ederim artık böyle böyle kendimi toparlayacağım bende
Sunun farkındayım düşünmeyi bırakınca üzülmeyi bırakınca elbetteki normale döneceğim beynim bu kısmı algılıyo ama içimdeki hislere engel olamıyorum bu tip insanlar bana hep uzak gelirdi ve anlamazdım bu kadar kapılan kişileri yaşayana kadar
Çok mu kınadım naptın bilmiyorum ama aynı duruma geldim sadece iyileşme Süreci diyelim ve bu süreçte olanlara Taraflı Şahit olanlardan çok tarafsız kişilerle paylaşarak doğru yönlendirme almak istedim hepsi bu herkese tek tek teşekkür ederim :)

Ortak kisilerle gorusmeyi kesin. Muhtemelen bir taraftan kiz arkadasiyla yeni iliskisine devam ederken bir taraftan da sizi kontrol ediyor ya da nispet olsun diye yapiyor. Siz eger onun hic umurubda olmasaydiniz etrafinizda olmazdi. Cok cocukca aslinda yaptigi. Tek care umursamamazlik ve mumkun mertebe ona haber goturebilecek kisilerden uzak hayatiniza devam etmek. Bir gun elbet o da anlayacaktir.

Şu çocuğun nesini unutamadın pardon!

İnsan kendinden iğrenir,ben nasıl bu kadar basit bi insanla birlikte olmuşum diye..

O ayıyı Allah istetmiş olmalı soğu diye ama msj ıletılmemiş sana hala..

Size gerçekten çok çok teşekkür ederim yazdıklarınızı okurken içime biraz olsun su serpildi dediklerinizi ciddiye alacağım kesinlikle Dediğiniz gibi sanki hiç öyle bir dönem olmamış gibi davranacağım bir süre sonra geçecek böylelikle öyle umuyorum bi gün bi bakacağım ki gerçekten böyle hissediyorum sanki hiç öyle bi dönem olmamış gibi hissediyorum diyeceğim umarım
Istediği herşeyi verdim bu arada kalan şeyleri de attım inanın Ortaköy de tezgahlarda satılan 5tl lik takıları bile geri istedi benden ayıp çok ayıp beni bu duruma düşürmesi çok ayıp gelirken de yanında 3tane erkek arkadaşını getirmiş buluşacagımız yere gidene kadar her köşe başına onları dikmiş yıllarımı verdim yeri geldi aileme başkaldırdım yeri geldi Arkadaşlarımla ters düştüm bu ilişki Yüzünden herkesin başından az çok geçmiştir böyle Şeyler bilirsiniz sırf bunların Hatrı için bile bişeyler güzel bitebilirdi ben neden ayrıldık diye isyan etmiyorum ben ne kadar istesem de o istemiyorsa bitmiştir ama böyle olmamalıydı
Ki bende sürekli benim Bulunduğum kadehe gelmesini bilinçli oldugunu düşünüyorum artık içim mi öyle istiyo yoksa 6.hissim mi bilmiyorum ama durum böyle maalesef:KK43:

Ben bilinçli olmasından başka bi ihtimal kesinlikle görmüyorum.Bitek kafe yok oraya gelene kadar heralde.Ki üstelik sevgiliside ne salak karıymış bi kere olsun dememişmi sen hayırdır biz niye sürekli seninkinin alt katına gidiyoruz diye.Sonuçta her kızda biraz araştırmacı ruhu vardır.İki yıllık bi ilişkisi olduğunu bilse yeter senin o cafenin üst katında oturduğunu araştırıp öğrenmesi için.Ay ne bileyim valla ayrıldıktan sonra ergene bağlayanlar vol356352 olmuş senin durumun.Gerçekten görmezden gel.Canının yandığını fark ederse zaten egosu tatmin olur.Ama görmezden gelirsen rahatsız olmamış gibi ne varmış ki bunda gibi davranırsan onun o egosunu alıp lego yapıp eline vermiş olursun.Güzel olur.

X