Eşinizle ilk karşılaşmanız nasıl oldu 😂 ?

Geçen hafta cuma günü metroya giderken, biri dikkatimi çekti bankta oturuyordu.
Allahim ben kaldim merdivende, adimlarim yavaşladı, agzimdaki maskeyi cikarip atasim geldi 😂adam bana bakuyor ben ona 😁😁😁 tabi sadece bakıştık ama dedim ki bu ooo😎
Neyse bu hafta cuma da ayni saatte ordaydim ama yoktu... 😂
Önümüzdeki cumada istikrarla onu görmeye metroya gidecegim.
Umutsuz vaka gibi ama işte bu his yok mu adamjn umudunu diri tutan da bu galiba🤣🤣🤣 Metrodaki yârim koydum adını da 😂
Ha evlenirsek bu da burda dursun diye yazdim. Hissediyorsak dogruluk payi ne?😋

Bu beni bayagi bi idare eder herhalde...
Darisi yeni platonik sevdalilara😋
Insallah denk gelirsiniz yine 😂
Ben de yıllar önce lise 2'deyken okul servisiyle her sabah aynı saatte aynı otobüs durağından geçiyorduk. genel olarak haftanın 3 günü o durakta bekleyen biri vardı üniversiteye gidiyor gibiydi.
Ben de servisin camından hep ona bakıyordum geçtiğimizde 😂😂😂

Esimle ilk karsilasmamda bu adamla evlenirim demistim 5 haftada evlendik 😆 halbuki daha 2 ay once sevgilimi evlenmek istiyor diye, ben evlenmeye hazir degilim diye terketmistim 😆😆

Simdi bekarim, bi sevgilim var, twitterdan kestirdim gözüme. Evlenilir bunla dedim 😅😅 bakiym sonucu yazarim 🤣

Esimle ilk karsilasmamda bu adamla evlenirim demistim 5 haftada evlendik 😆 halbuki daha 2 ay once sevgilimi evlenmek istiyor diye, ben evlenmeye hazir degilim diye terketmistim 😆😆

Simdi bekarim, bi sevgilim var, twitterdan kestirdim gözüme. Evlenilir bunla dedim 😅😅 bakiym sonucu yazarim 🤣
Sosyal medyadan da çok tanışmalar oluyormuş onu anladım 😂

İlk karşılaşmanız nasıl oldu?Bazı kişiler hissediyormuş evleneceklerini ilk anda sizde bu durum yasandı mı?
Ben henüz karşılaşmadım malesef ama karşılaşacağım vakit yakın bence hissediyorum.Filmlerde filan ağır çekime alıyorlar o an rüzgar esiyor erkege dogru.benim de beklentim bu açıkçası 😂
bizim tanışmamız arkadaşım sayesinde oldu ilk görüşmede içimden yüzüne bakarak şunu dedi'ben bununla evlenirim bizimkilerde çok beğenir ' şuan nişanlıyız:KK200:

Bizde üniversitede ayni fakultedeydik ama birbirimizi hiç gormedik, ucakda tesadüfen yan yana geldik tanıştık aynı fakultede olunca seviyeli mesafeli muhabbet oldu biraz, uçaktan sonra baya bir süre konuşmadık sonra tekrar karşılaştık ve arkadaş olarak konuşmaya başladık 4 ay sonra sevgili olduk 2 yıl sonra evlendik, 2 yıllık evliyiz🤲ama eşim hep ilk karşılaşmada etkilendiğini söyler:)) inşallah sizde gönlünüze göre yaşarsınız
Amin insallah. Size de bir ömür boyu mutluluklar dilerim 🤗

Bende öyle rüzgarlar esmedi😃
Ama ilk gördüğümde bu çocukla ne olacak bilmiyorum ama bir şey kesin olacak demiştim.😅

Umarım hayal ettiğin gibi olur herşey🥰. Valla biz görücü ulusu tanıştık. Eşim ile ayrı odada konuşuyorduk. Eşim yanımdan çıkıp annesine ve ablama direk şöyle demişti. Hayırlı olsun bu iş olur diye😀. Zaten bizim evden çıktıktan sonra daha bir saat geçmemişti, bizi arayıp biz olumlu düşünüyoruz. Eğer sizde olumlu düşünüyorsanız. Akşam gelip ailecek tanışalım diye🙃şimdi çok şükür 9 yıllık evliyim. Çok mutluyum iyiki tanımışım diyorum. Oda bana hep aynı şeyi söylüyor. İlk karşılaşmamızı bana sorarsan ben heyecan ve utanma arasında bir yerdeydim. Ama eşimi beğenmiştim ilk gördüğüm zaman.
Güzelmiş.Allah nazarlardan korusun 🌸

İlk karşılaşmanız nasıl oldu?Bazı kişiler hissediyormuş evleneceklerini ilk anda sizde bu durum yasandı mı?
Ben henüz karşılaşmadım malesef ama karşılaşacağım vakit yakın bence hissediyorum.Filmlerde filan ağır çekime alıyorlar o an rüzgar esiyor erkege dogru.benim de beklentim bu açıkçası 😂
İlk kahvaltımızda eşim bak ben bu peynirden seviyorum evlenince bundan alırız demişti 😍

Eşimle üniversite yıllarında akampüs diye bir öğrenci sitesinde tanıştık. Bir gün görüntülü konuşalım mı deyince söz vermiş bulundum. Sözümü tuttum ama hiç begenmemiştim 🤭oda anlamış herhalde bozuntuya vermedi, arkadaşça yazışmaya devam ettik. Sonrasında atandı, gece nöbetlerinde denk geldikçe geyik döndürdük. Ben sevgili yaptım, haliyle kopmuş olduk.

5 yıl sonra nişanlım tarafından aldatılıp terk edildim ve İngiltere'ye yerleştim. Eşimde birkaç ay sonra tesadüfen eski iş arkadaşlarımdan birisi ile tanışmış. Aklına gelmişim, Facebook'ta buldu beni. O dönem proje bazlı olarak Güney Afrikadaydım ve tehlikeli olabilir diye otelden iş dışında çıkmıyordum. Can sıkıntısından konuşmaya başladım, kırık kalbime ilgisi iyi gelmişti. Bir ara frekanslar tutmuyor falan dedik ama şimdi 4 yıllık evliyiz ve 3 yaşında bir oğlumuz var. 😁

Eşimle üniversite yıllarında akampüs diye bir öğrenci sitesinde tanıştık. Bir gün görüntülü konuşalım mı deyince söz vermiş bulundum. Sözümü tuttum ama hiç begenmemiştim 🤭oda anlamış herhalde bozuntuya vermedi, arkadaşça yazışmaya devam ettik. Sonrasında atandı, gece nöbetlerinde denk geldikçe geyik döndürdük. Ben sevgili yaptım, haliyle kopmuş olduk.

5 yıl sonra nişanlım tarafından aldatılıp terk edildim ve İngiltere'ye yerleştim. Eşimde birkaç ay sonra tesadüfen eski iş arkadaşlarımdan birisi ile tanışmış. Aklına gelmişim, Facebook'ta buldu beni. O dönem proje bazlı olarak Güney Afrikadaydım ve tehlikeli olabilir diye otelden iş dışında çıkmıyordum. Can sıkıntısından konuşmaya başladım, kırık kalbime ilgisi iyi gelmişti. Bir ara frekanslar tutmuyor falan dedik ama şimdi 4 yıllık evliyiz ve 3 yaşında bir oğlumuz var. 😁
Eşinizle biraz karmaşık ilerlemiş olsanız da sonu güzel olmuş 🌸

Hissetmiştim ben de o kişiyle evleneceğimi öyle de oldu .

X