Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Eşinin Burcu Kova Olup da Evliliğinde Sorun Yaşamayan Var mı ?

ya ben burda denilenlerin bazılarına katılıyor bazılarına katılmıyorum birde kova burcu çok karışık bir burç ve benim en sinir olduğum özellikleri : aşırı mantıklı olması sen ağlarsın sızlarsı o ise sana ya bunun için ağlamaya değmez falanda filan da bi anlatmaya nutuk çekmeye başlar ve seni öğle inandırırki kendine hakkatenya niye ağlıyorum dedittirir bazen insana ..bide kendi başına gelmeden sizin ne hisstetiğinizi anlamaz sizin kolunuz kopsa büyük bir soğuk kanlılıkla hadi gel hastanede diktirelim diyecek kadar bazen... ...ama şunu diyeyim asla kova erkeğinin peşinden koşmayın siz koştukça o sizi umursamıyor ..siz takmayın o koşsun önceleri takmaz gelmez ama eninde sonunda gelmek zorunda....

Son düzenleme:
ben zemuşcum sana aşık olunmaması gereken bi erkek görüşüne katılmıyorum...
sevdimi tam sever ve peşinden koşturmaz koşar...
ve bağlanır...
en azından benim çevremdekiler öle....

evet aynen zemusa katılıyorum benım de bır kova sevgılım vardı adam bana her ıstedıgını yaptırıyordu,
hemde o kadr soguk kanlı ve boyle sert bı ses tonuyla soyluyor kı ne derse tabı haklısın dıyordum ve cıdden haklı goruyordum ,
sonra bu olayın farkına vardım bana bır yararı olmadıgını o zaman ayrıldım, kaldı kı sevdıgım gercekten asık oldugum bırı degıldı ama oyle bır ask yasattı cok ılgınc,
bır baska kova daha vardı o da su sekıldeydı gayet asaglıkca davranıyordu once cok sevdıgını sureklı beraber evlenmek ıstedıgını sevdıgını her seyı soylerdı ıler planlar yapardı sonra ben onlardan bahsedınce ya da bulusmak ısteyınce bana uzaylı muamelesı yapardı . sankı o konuyu soyleyen o degl hsonu bulusalım dıyen o degılmıs gıbı . ayrıca parayı sevıyorlar hıc sevmez gıbı davranıyorlar ancak kadının paralısını sevıyorlar malı mulku olacak parası olacak bu kesın. hep ben kendıme yeterım para onemlı degıl dıye de sureklı soyluyorlar kızlar.
terazı erkegı gıbı paraya aşık bunlar aslında aaşık

Burda evliliğiyle ilgili sorun yaşayıp bosanma noktasına gelen 4,5 tane konu okudum ve inanılmaz derecede eşlerinin tavırları benim eşimin tavırlarına benziyordu ve sordum hepsine burcu ne diye hepsi kova dedi..
Sanırım bu kadar tesadüf olması mümkün değil...
Bu nedenlede eşi kova olup da mutlu olan cift var mı diye merak ettim...
Bu arada mutlu olanlara sorum eşinizin kırıcı konusmaları,siz soru sorduğunuzda terslemesi,ilgisizliği ve bencillliği var mı?

Benim eşimde kova burcu kesinlikle böyle tavırları yok ...
Aksine çok yardımcı, anlayışlı, her dediğimi yapan birisi :nazar:
Beni hiç ihmal etmez ilgisizliğinide görmedim ...Benim burcumda boğa :1hug:

benim eşimde kova burcu kesinlikle böyle tavırları yok ...
Aksine çok yardımcı, anlayışlı, her dediğimi yapan birisi :nazar:
Beni hiç ihmal etmez ilgisizliğinide görmedim ...benim burcumda boğa :1hug:

yok yok ben anladım bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı severmiş misali bizim ki kesin. Yoksa baksana ya buradakiler kova değil ya da bizim herifler. Ya da burç murç palavra insan gibi insan olmak veya insan olamamak durumu söz konusu. Ya da biz de hata bilmiyorum. Işte imtihan dünyası deyip avutalım biz kendimizi....

ben zemuşcum sana aşık olunmaması gereken bi erkek görüşüne katılmıyorum...
sevdimi tam sever ve peşinden koşturmaz koşar...
ve bağlanır...
en azından benim çevremdekiler öle....

canım yazdıklarıma dikkat edersen ben ''aşık olunmaması gerek bir erkek' diye cümle kurmadım ... öğle düşünsem zaten eşime aşık olmam onun 9 yıllık evli olmam..
ayrıca peşinden koşmak meselesi sevgi ile alakalı değil illa beni sevsin yada aşkla alakalı koşma değil bu ..benim demek istediğim ilişkiler içindeki olan koşma bu...mesela küsünce asla ilk adımı o atmaz senden bekler seni koşturur gibi herşeyde ilk adımı senden bekler gibi örnek vericek olursak...
sevdimi tam sever bağlanır kelmisenin cevabı ise gene aynı beni çok seven ve bağlı bir eşim var ....
ama illa kova burcu erkekleri aynı karakterde olacak diye bi kavram yok bunu gene burda düşüncelerini anlatan arkadaşlarımızdan öğreniyoruz...

Özellikle yaptığım birşey yok. Eşime ve ailesine saygılıyım, aynu şekilde eşimde öyle.
Bİrbirimize karşı bir ailede olması grektiği gibi davranıyoruz.
Çok severek bir evlilik yaptık ve çok şükür evlilik bizim aşkımız bitirmedi...
Herşeyi sorun etmemeye, kendimizi boşyere üzmemeye çalılşıyoruz.
Eşim bana karşı çok ilgili ve düşünceli asla bencilce bir davranışı olmadı.
Aileye ve aile değerlerine çok önem verir ve eminimki oda beni çok seviyor .
Ama ben bunların burçlarla alakalı olduğunu sanmıyorum bana inandırıcı gelmiyor..
Kişilerin yaşayış tarzıyla, ailelerinden aldıkları terbiye ve kültürle ilgili daha çok.
Eşimin yanlış bir davranışı olduğunda babası hemen uyarır doğruyu gösterir mesela.
Burçlara ve bu gibi şeylere inanarak hayatı çekilmez ve içinden çıkılmaz hale getirmeyin.
Allah herkese ağız tadıyla geçinmek nasip etsin.

canım bizde aynı şekildeyiz.aslında hakkaten bir burçla tüm insanları bir tutamayız daha öncede değim gibi çoğu yazılan kötü özellikler eşimde yok..çok anlayışlı evine bağlı kendi halinde bi demi iki etmeyen çok çalışan ailesi için herşeyi göze alan bana her konuda yardım eden ev işi gibi ..çok mantıklı bakması beni bira rahatsız ediyo ama bende çok duygusal derlerya zıt kutuplar birbirini çeker aslında çok şükür öğle dert edinecek bir soorunum yok .. okadarda gaddar olmayalım ben eşimle geçen bi konuda konuşurken ben çok duygulanıp ağladım oda ağladı ve hala ağlaması gözümün önünden gitmiyor senağlamasenağlama ...yuvarlanıp gidiyoruz işte böğle ....

benım esımde kova burcu ve mukemmelbır es.canım askım benım:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:Şenizmasallah:nazar:

kova burcu gerçekten çok zor bir burçtur.Tecrübelerim sonucu şunu anladımki ben kovalarla asla anlaşamıyorum,çok bilmiş (ukalalık derecesinde) ve dik kafalılardı benim tanıdığım kovalar,tabi genelleme yapılması çok doğru bişey değil ,belkide benim karşıma çıkanlar öyleydi diyeyim.Bu arada benim burcumda aslan.

canım benim kuzenim ve eşide tıpkı bizim gibi karısı yangeç kendi kova....
senin anlattığın tüm özellikler mevcut eşimle çok zıt...
ama karısı onu öyle bi eğitiyoki...
tamam huylarda bencillikte bazı karakterlerinde değişiklik yok ama...
ona dediğini yaptırmada üstüne yok...
karısının ağzına düşecek...
ne dese yapar bu senle alakalı...
sözüm şu ağırlığını hep koyacaksın...
hep benim diyeceksin bunu faal edemesen bile ağzınla hep "ben" diyeceksin ağırlığını koruyacaksın....
o gözünde seni eşsiz ve benzersiz görmeli sen kendini o kadar iyi anlatmalısınki....
o bitek o diyebilmeli bu senin elinde....:dilcikar:
ve sakın yüz verme biraz anlamalı....

ah be canım ben o hatayı basta yaptıgım ıcın artık cok gec..bu da tıpık yengec zaafıyetı sanırım..kendını adamak sevdıgını yerlere göklere sıgdıramamk..o kadar emınkı sevgımden onun ıcın cepteyım ben nasıl olsa ondan cok rahat umursamaz ıste..ama gel gelelım eskı ben yok karsısında uzunca vakıt tam tersı davransam tum verdıgınız taktıklerın alasını yapsam da adamda zerre ıslemıyor..dunya yıkılsa umrunda degıl..öyle kı bugun ona bosanalım desem zannetmem kı pesmden kossun o muthıs gururu asla boyun egdırmeyecegnden gıtmek ısteyene kapı orada der emınım yanı..ah tıp bıle care olamaz benmkıne ben canımdan bezdım valla..

onun kafısı beni çekeceksin ama ben seninle uğraşamam mantığında. Yok kardeşim yok suat da yaptım konuştum üzüyorsun da dedim kavga da ettim yumuşak da davrandım yok adam yine ben diyor. Bu sefer ben ben diyorum bencil diyor bahanesi oluyor. Ne zaman he he he derim o zaman yeni bir bahane bulana kadar idare ediyoruz. Ama şu doğru sürprizlerle dolu her geçen gün yeni bir olayla karşıma çıkıyor. Her gün yeni bir aksiyon yeni bir kavga sebebi muhakkak bulur.kırk yıl düşünsem ben onun buldukarını bulamam bulsam da söylemem. Ha kendi haline bırakıp eline de leptop u verip akşama kadar oyun oynamasına izin verirsen, konuşmazsan, açıkınca yemeğini getirirsen, hiç bir şey istemezsen o zaman gül gibi herif. Bende öğrendim artık ben tek başımayım kesinlikle yardım falan istemiyorum ondan. Kabullendim yaslanacağım bir kocam olmadığını.çünkü ne yanımda ne arkamda hep karşımda.

ay canım su süprizler kısmına katılıyorm yürekten..o kadar basarılılar ki her yenı gün yeni bir kara süpriz..aglancak halımıze guler olduk bız de..:1no2:

ben kovayım ve eşim ikizler gül gibi geçinip gidiyoruz allaha şükür

kovanın erkekleri çok bencil olur. dünya kendilerinin etrafında dönüyor zanneder. haklıda haksızda olsalar kapris yapmaya bayılırlar. sen haklı olsan bile onlar kapris yapıp kırıldı numarası yaparlar. idare etmesi çok zordur. hep benim derler önce kendi mutluluğu gelir. ama bunun yanında dışarıda herkesin işine koşarlar ailesine ve özellikle çocuklarına çok bağlıdırlar. ama ikili ilişkilerde burnundan getirirler. çocuk gibi ilgi isterlr. onu yatır kucağına annesi gibi başını okşa nedilersen dile sonra. peşinden koşturmayı severler. size tavsiyem oralı olamyıp ilgilenmessenizde paşa paşa gelirler.

benim beyimde kova eskiden çekerdim ama disimi gösterdim simdi hakkından geliom :jeyyar: sorun yaşamıoz artık tavşiye ederim :nazar:

benim beyimde kova eskiden çekerdim ama disimi gösterdim simdi hakkından geliom :jeyyar: Sorun yaşamıoz artık tavşiye ederim :nazar:

ne yaptın allah aşkına bize de söyle şunun püf noktasını. Bende umursamama yoluna gidiyorum bakalım daha bir sonuç alamadım ama istikrarlıyım kararlıyım ilgilenmiyorum artık. Resmen her gün kocamı tavlamaya çalışmaktan bıktım ya. Ya bir günde uğraştırma. Yatması dert kalkması dert sevmesi dert sevilmesi dert bişi istemesi dert dert dert...

Burda evliliğiyle ilgili sorun yaşayıp bosanma noktasına gelen 4,5 tane konu okudum ve inanılmaz derecede eşlerinin tavırları benim eşimin tavırlarına benziyordu ve sordum hepsine burcu ne diye hepsi kova dedi..
Sanırım bu kadar tesadüf olması mümkün değil...
Bu nedenlede eşi kova olup da mutlu olan cift var mı diye merak ettim...
Bu arada mutlu olanlara sorum eşinizin kırıcı konusmaları,siz soru sorduğunuzda terslemesi,ilgisizliği ve bencillliği var mı?

benımde sözlüm kova burcu ve bu saydıklarının hepsı var senağlama

kovanın erkekleri çok bencil olur. dünya kendilerinin etrafında dönüyor zanneder. haklıda haksızda olsalar kapris yapmaya bayılırlar. sen haklı olsan bile onlar kapris yapıp kırıldı numarası yaparlar. idare etmesi çok zordur. hep benim derler önce kendi mutluluğu gelir. ama bunun yanında dışarıda herkesin işine koşarlar ailesine ve özellikle çocuklarına çok bağlıdırlar. ama ikili ilişkilerde burnundan getirirler. çocuk gibi ilgi isterlr. onu yatır kucağına annesi gibi başını okşa nedilersen dile sonra. peşinden koşturmayı severler. size tavsiyem oralı olamyıp ilgilenmessenizde paşa paşa gelirler.

katılıyorum bebek gibi ilgi istiyorlar

ben 4 aylık evlıyım eşim çok tuhaf bır ınsan bılmem ne kadar saglıklı olur benım örneğim bazen onu insan gibi görmuyorum : çok efendidir ,cinsellikle uzaktan yakından ilgisi yoktur , çok tembeldir ,3aydır hamıle kalamadım dıye şaka yaptım dedimki kesın senın çocuklarda tembeldir hadi gıdıyoruz sperm testı yaptırmaya dedım megersem tembelın tembelıymış spermleri traji komık gulermısın aglarmısın ,evlendıgımız gece uyumaya kalkıstı ondan sonra ondan sonrada acayip tembel yanı :)ama çok sevımlı çok tonto sevıyorum onu ,çok pis ellerını wc.den cıkınca yıkamıyor,yuzunu bıle yıkamadan işe gıdıyor,onu tanıdıgımda 1ay aynı kazagı hıc yıkamadan gıyınıyordu tırnakları uzun arasında pıslıkler vardı ayak tırnakları uzamaktan ayagının altına dogru bukulmus mantardan gecılmıyordu ne çektım be ondan 4ay bana 4yıl gıbı geldı bagıra çağıra duvarları yumruklaya evı alaşağı yapa yapa gidicem istemıyorum senı dıye avaz avaz bagıra çağıra biraz yol katettik ama çok yoruldum tukendım ne varki okadar sakin okadar sabırlı xxxxLLLLLL bir adam ki:)) bana deli dıyor çıkıyor işin içinden kendını cok normak goruyor birde hiç sex yapmayı sevmıyor ablası:)işte ittire kaktıra zorla isteye isteye yapıyoruz bırseyler şimdi diyorumki ohhh kebapsın tüp bebekte yapınca elini suya sabuna karıya değdirmeden çocuk sahıbı olucaksın:))) valla şaka sanan olabılır ama benım eşim okadar tembelki spermleri bıle tembel çıktı :)cinselliği de tembel,bazen 2 saatlık uykuya işe gıdıyor bazen 12 :)islamıyetle hıc meşerref olmamıs ben ona islamıyetı anlattım temızlıgın ımandan geldıgını sırf benım hatrıma elllerını yıkıyor bırde cocuk gıbı gelıp koklatıyor övgü,aferın ıstıyor :)tövbe benım hatırım ıcın namaz kılıyor ama ne hatırmıs bendekıde hee öyle tembel bır adamın yatsı namazaı +butun vakıt namazlarının kazalarını ıkıde bır kagıda baka baka kılmasıda benı nekadar sevdıgını gosterıyor inşallah manasıyla Rabbıne kıldıgı gunler gelır ınsallah ,,bırde ben boyle karakterı oturmamıs pis,tembel,istikrarsız bır adamdan nasıl cocuk yapıp yetıstırıcem ıyı yonu az ama etkıleyıcı kötu yonu ıstemedıgın kadar çok kova burcu berbat bır burç okadar masum bır adamkı bana evlenmeden once hep demıstı kova burcu boş bir burç sen doldurucaksın dıye ama angut bır burç 1000000000kez aynı şeyı tekrarlasanda aynı tas aynı hamam dememişti genede ondan Allah razı olsun :):KK16:

ben 4 aylık evlıyım eşim çok tuhaf bır ınsan bılmem ne kadar saglıklı olur benım örneğim bazen onu insan gibi görmuyorum : çok efendidir ,cinsellikle uzaktan yakından ilgisi yoktur , çok tembeldir ,3aydır hamıle kalamadım dıye şaka yaptım dedimki kesın senın çocuklarda tembeldir hadi gıdıyoruz sperm testı yaptırmaya dedım megersem tembelın tembelıymış spermleri traji komık gulermısın aglarmısın ,evlendıgımız gece uyumaya kalkıstı ondan sonra ondan sonrada acayip tembel yanı :)ama çok sevımlı çok tonto sevıyorum onu ,çok pis ellerını wc.den cıkınca yıkamıyor,yuzunu bıle yıkamadan işe gıdıyor,onu tanıdıgımda 1ay aynı kazagı hıc yıkamadan gıyınıyordu tırnakları uzun arasında pıslıkler vardı ayak tırnakları uzamaktan ayagının altına dogru bukulmus mantardan gecılmıyordu ne çektım be ondan 4ay bana 4yıl gıbı geldı bagıra çağıra duvarları yumruklaya evı alaşağı yapa yapa gidicem istemıyorum senı dıye avaz avaz bagıra çağıra biraz yol katettik ama çok yoruldum tukendım ne varki okadar sakin okadar sabırlı xxxxLLLLLL bir adam ki:)) bana deli dıyor çıkıyor işin içinden kendını cok normak goruyor birde hiç sex yapmayı sevmıyor ablası:)işte ittire kaktıra zorla isteye isteye yapıyoruz bırseyler şimdi diyorumki ohhh kebapsın tüp bebekte yapınca elini suya sabuna karıya değdirmeden çocuk sahıbı olucaksın:))) valla şaka sanan olabılır ama benım eşim okadar tembelki spermleri bıle tembel çıktı :)cinselliği de tembel,bazen 2 saatlık uykuya işe gıdıyor bazen 12 :)islamıyetle hıc meşerref olmamıs ben ona islamıyetı anlattım temızlıgın ımandan geldıgını sırf benım hatrıma elllerını yıkıyor bırde cocuk gıbı gelıp koklatıyor övgü,aferın ıstıyor :)tövbe benım hatırım ıcın namaz kılıyor ama ne hatırmıs bendekıde hee öyle tembel bır adamın yatsı namazaı +butun vakıt namazlarının kazalarını ıkıde bır kagıda baka baka kılmasıda benı nekadar sevdıgını gosterıyor inşallah manasıyla Rabbıne kıldıgı gunler gelır ınsallah ,,bırde ben boyle karakterı oturmamıs pis,tembel,istikrarsız bır adamdan nasıl cocuk yapıp yetıstırıcem ıyı yonu az ama etkıleyıcı kötu yonu ıstemedıgın kadar çok kova burcu berbat bır burç okadar masum bır adamkı bana evlenmeden once hep demıstı kova burcu boş bir burç sen doldurucaksın dıye ama angut bır burç 1000000000kez aynı şeyı tekrarlasanda aynı tas aynı hamam dememişti genede ondan Allah razı olsun :):KK16:
yazın çok dikkatimi çekti :) güler misin ağlar mısın,,, sen önce büyük çocuğunu büyüt, yetiştir sonra da ondan olma çocuklarını, allah kolay getirsin. ailesinden mi öyle görmüş ki acepp
:KK9:

X