Eşimin gereksiz objektifligi mi yoksa beni yok sayması mı?

flowerworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
131
-24
25
Ben yeni mezun meslegini yapmaya calısan bir kadınım.Gecenlerde misafirlikte halası dedi ki sen de yeni mezunsun acemisindir bizi kobay etme diyip güldü ben de attım o acemiligi dedim ve üstünde durmadım ama alındım da acıkcası.Eşime de eve dönerken söyledim o da “haklılar sonucta yenisin dedi”Haklı olabilirler ama her haklı her yerde söyleniyor mu?Eşime beni neden korumuyorsun dedim o da korumalık bir şey yok dedi kavga başladı sizce kim haklı ben mi gereksiz büyütüyorum,yanımda olmasını istiyorum her daim

Ben yeni mezun meslegini yapmaya calısan bir kadınım.Gecenlerde misafirlikte halası dedi ki sen de yeni mezunsun acemisindir bizi kobay etme diyip güldü ben de attım o acemiligi dedim ve üstünde durmadım ama alındım da acıkcası.Eşime de eve dönerken söyledim o da “haklılar sonucta yenisin dedi”Haklı olabilirler ama her haklı her yerde söyleniyor mu?Eşime beni neden korumuyorsun dedim o da korumalık bir şey yok dedi kavga başladı sizce kim haklı ben mi gereksiz büyütüyorum,yanımda olmasını istiyorum her daim
Ay bunun neyine alındınız? Bazı hanımlar insanı cidden çok yoruyor. Buna alındıysanız insanlarla mümkün mertebe az muhatap olun 🙄 bir de bunun için eşinizi milletle kavga ettirmeye çalışmışsınız. Karı koca deli damgası vururlardı size.

Saçma sapan bir muhabbet ama adam orada sizi nasıl korusun? Ne desin mesela?
Gereksiz tatsızlık çıkarmaktan başka neye yarar söyledigi bir cümle? Çok kendine güveniyorsan sen savunsaydin kendini. Bence en iyisi milletin ağzına malzeme verecek ağız dalaşlarindan kacinmak ama sonrasında sevmediğin - boş konuşan insanlarla görüşmeyi azaltmak

Bunda alınacak veya eşinizin sizi korumasını gerektirecek bir durum yok.
Boş yere yormayın şu adamları.
Buna alınıyorsanız eşinize yazık gerçekten.

Ay bu nedur yahu, boyle hayat mi gecer, 0 espri duygusu, osuruktan nem kapma, hayati insanlara darlama, bi de üstune baskalarini suclama. Bu hizla cabuk tuketirsiniz karsinizda ki insani haberiniz olsun.

Saçma sapan bir muhabbet ama adam orada sizi nasıl korusun? Ne desin mesela?
Gereksiz tatsızlık çıkarmaktan başka neye yarar söyledigi bir cümle? Çok kendine güveniyorsan sen savunsaydin kendini. Bence en iyisi milletin ağzına malzeme verecek ağız dalaşlarindan kacinmak ama sonrasında sevmediğin - boş konuşan insanlarla görüşmeyi azaltmak
Orda korumasın sonradan da haklılar diyor bana

Orda korumasın sonradan da haklılar diyor bana
Ortada haklı haksız yok ki. Sacma bir espri yapmışlar. Dedikleri şey; bizi kobay olarak mi kullaniyorsun.
Bilmiyorum mesleginiz neyle alakali. Mesela gastronomi okuduysaniz ve yemek yaptıysanız komik bir espri ile sayılabilir.
Millet ortam neselensin diye boş boş konuşmuş, siz bunu dert edip cicim ayındaki kocanizla kavga etmişsiniz.
Ayrıca dedikleri şey iftira değil, hakaret değil, seni yermemiş, asagilamamis. Yeni mezunsun demişler evet yeni mezunsun. Bunda bunca büyütecek ne var cidden anlamasi zor

Eşiniz ile bitirim ikili olduğunuzu mu düşünüyorsunuz herşeye destek gerekmiyor.Herkesin her söylediği kafaya takılmaz bazende gülmek gerekir size söylenen de gerilecek bir durum yok bence

Esin seni neden korusun ,aklın var mantığın var dilin var ki sen cevabini vermissin. O ortamda Esin evet haklısınız deseydi tamam ama sana düşüncelerini söylemesin mi ? Ha daha kibar soylenebilir miydi, evet. " Evet hayatım yenisin ama sana inaniyorum çok güzel yerlere geleceksin " vs diyebilirdi.

X