Eşime anlatmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah eşinizde konya ovası genişliği var heralde, esyaları toplamak için başka bir adamı eşine yardım etmek için gönderiyor, bence bunun altından başka birşeyde çıkabilir yoksa hiçbir erkek böyle birşey yapmaz, kocan ve arkadaşı seni deniyo olmasınlar

Merhaba önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir süredir eşimin ve benim psikolojimiz çok bozuk. Özellikle ben son dönemlerde normal düşünemiyorum. Tabi bu evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiledi ve sürekli ayrılık lafı geçti aramızda. Eşimin abi dediğimiz bir arkadaşı var evli ve 2 çocuk babası. Eşimle ayrılık kararı aldık ve eşyalarımı toplamaya yardımcı olması için eşim arkadaşını gönderdi. Adamda yardımcı oldu aramızdaki sorunların bir kısmına hem eşimin anlatımından hem benim anlatımımdan vakıf oldu. Ben eşyaları toplarken bir şeyini görmedim bana karşı ama ailemin evine döndüğüm akşam bana abiciğim nasılsın vs diye yazdı biraz konuştuk sonrasında eşimden bir şeyler duymuş gibi yatak odası muhabbetine girmeye çalıştı ordan olmayınca başka bir yerden girmeye çalıştı ordan olmayınca başka bir yerden. Ben de sürekli eşimin adını zikrettim ve her ne kadar ayrılık kararı almışta olsak onu sevdiğimi söyledim. Adam tamamen kötü niyetli bir insan, ben bu durumdan çok rahatsız oldum iğrendim açıkçası. Eşim her şeyi kendisi ile paylaşmamı ister fakat çok sert mizaçlı öfke kontrol problemi olan biri muhtemelen büyük sorun olur bu durum. Bu adama hiç güven duymuyorum. Biz eşimle bir araya yeniden geldik ve bu adamın benim bir şeyleri söyleyeceğimden korkup eşime benim hakkımda iftira atmasından korkuyorum. Sizce eşime anlatmalı mıyım yoksa susmalı mıyım? Bu arada meken

Panik olup kendinizi anlatmaya çalışmayın, yanlış anlaşılırsınız. Gayet soğuk kanlı bir şekilde "hayatım, x abinin tavrından rahatsız oldum. Lütfen olabildiğince bir araya gelmemeye çalışalım" diyin, o da büyük ihtimalle nedenini soracaktır o zaman mesajları gösterin. Ve bence söylemelisiniz. Eğer adam kötü niyetli bir adamsa ve eşinize söylemediğinizi düşünürse sindiğinizi zannedip yine sizinle saçma sapan konuşmaya devam etmeye çalışır. Eşinizin genişliğine de hayran kaldım.

Eşimin ailesi yok yönlendireni yok. Bir şeyleri o konuşursa düzelir diye düşündüm.

Yahu yatak odasi muhabbeti açan adam neyi düzeltecek?
Elalemin adami kadar birbirinizle iletişim kuramiyorsaniz, milletin yonlendirmesiyle evlilik yuruyorsa vayy halinize zaten.

Bu kadar evliliğini baska adama anlatip, ustune yaniniza gonderen eşiniz bu olanlara da zannettiginiz kadar kizmaz, kizmamali. Anlatin adami da hayatinizdan cikartin.

Eşinin toplanmasına yardımcı olsun diye arkadaşını gönderen adam, o mesajları okuyunca sen niye bu kadar konuştun diyecektir. Kocasının başta yaptığı anormal msjları gösterince anormalliği devam edecektir
Evet, bende farklı bir sey demiyorum zaten. Kocasinin bundan sonraki tavrı kestirilmeyecek seviyede degil ki.
Ancak adamın foyası öyle ya da böyle ortaya cikiyor. Cesareti nereden aldigi da belli zaten. Ya bu isin altinda baska bir sey var, yoksa da adam "no risk, no fun" demis.

Merhaba önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir süredir eşimin ve benim psikolojimiz çok bozuk. Özellikle ben son dönemlerde normal düşünemiyorum. Tabi bu evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiledi ve sürekli ayrılık lafı geçti aramızda. Eşimin abi dediğimiz bir arkadaşı var evli ve 2 çocuk babası. Eşimle ayrılık kararı aldık ve eşyalarımı toplamaya yardımcı olması için eşim arkadaşını gönderdi. Adamda yardımcı oldu aramızdaki sorunların bir kısmına hem eşimin anlatımından hem benim anlatımımdan vakıf oldu. Ben eşyaları toplarken bir şeyini görmedim bana karşı ama ailemin evine döndüğüm akşam bana abiciğim nasılsın vs diye yazdı biraz konuştuk sonrasında eşimden bir şeyler duymuş gibi yatak odası muhabbetine girmeye çalıştı ordan olmayınca başka bir yerden girmeye çalıştı ordan olmayınca başka bir yerden. Ben de sürekli eşimin adını zikrettim ve her ne kadar ayrılık kararı almışta olsak onu sevdiğimi söyledim. Adam tamamen kötü niyetli bir insan, ben bu durumdan çok rahatsız oldum iğrendim açıkçası. Eşim her şeyi kendisi ile paylaşmamı ister fakat çok sert mizaçlı öfke kontrol problemi olan biri muhtemelen büyük sorun olur bu durum. Bu adama hiç güven duymuyorum. Biz eşimle bir araya yeniden geldik ve bu adamın benim bir şeyleri söyleyeceğimden korkup eşime benim hakkımda iftira atmasından korkuyorum. Sizce eşime anlatmalı mıyım yoksa susmalı mıyım? Bu arada mesajlar duruyor.
Ne biliyorsun belki sana komplo kuruldu .Eşin bu adamla seni zarflıyor olmasın .Çünkü eşyaları toplamak yardımcı olmak için ve arabuluculuk yapması için bir erkeği yönlendirmesi bana çok masumca gelmedi .Senin de yanlışın ,adamdan uyuz olduğun dakika onu bozup direk engelleyecektin .Arabuluculuk için yakın akraba ,kadın bir aile dostu bulunur .Kalkıpta bir erkek gönderilmez .Eşin çok masum gelmedi bana dikkat et .Ayrıca psikolojik bozukluktan boşanma aşamasına nasıl gelinmiş .Seviyorum demişsin neden eşyaları toplayıp annengile gidecek hale gelmişsin .Evlilik terapistine gidip evliliğinizi kurtarabilirdiniz.Ya anlattıklarında bazı eksiklikler var ki ,yaşanan durumla gelinen hal örtüşmüyor .Ya da yaşlarınız küçük evlilik sorumluluğu ağır geldi .

Vay be, eşiniz ne kadar "açik görüşlü" bir adammiş, arkadaşini yolluyor, ex eşinin taşinmasi için.

Sizde ilginç olarak hiçbirşey hayir diyemiyorsunuz. Adamin sizi taşinmada yardim etmesi ne alaka? Adam yatak muhabeti açiyor ve siz had bildirmenin yerine, sadece konu değistiriyorsunuz.

Ilginç bir konu doğrusu

Eşin elin adamını neden gönderiyor ki yanına? Hiç mi haber seyretmiyor?

Eşm yanma adam yollayacak hem o adamı hem eşimi paralarım rezillkse rezillk sen kim köp.. Bana eln adamnı yolluyosn dye tırnaklarımı bi geçirirdim ikisindfe görsünler kim öfke problemliymş.. o adamı yok edin hayatnzdan eşnzd söleyn sölemeyn karar sizin ama kesnkle engelle sil yok et onu zayf anını kolluyor snin başna bela alırsn

terbiyesiz fırsatçı, abicim diye yandan yandan yanaşıyor. payıma ne düşerse artık.
eşinize söyleyin tabi ki, kime güvendiğini bilsin.
keşke ilk muhabbeti açtığında ağzının payını verseydiniz, niyeti belli.
amiyane tabirle lodosçu denir böylelerine.
taciz ve zorbalık gizlenmemeli.

Merhaba önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir süredir eşimin ve benim psikolojimiz çok bozuk. Özellikle ben son dönemlerde normal düşünemiyorum. Tabi bu evliliğimizi çok kötü bir şekilde etkiledi ve sürekli ayrılık lafı geçti aramızda. Eşimin abi dediğimiz bir arkadaşı var evli ve 2 çocuk babası. Eşimle ayrılık kararı aldık ve eşyalarımı toplamaya yardımcı olması için eşim arkadaşını gönderdi. Adamda yardımcı oldu aramızdaki sorunların bir kısmına hem eşimin anlatımından hem benim anlatımımdan vakıf oldu. Ben eşyaları toplarken bir şeyini görmedim bana karşı ama ailemin evine döndüğüm akşam bana abiciğim nasılsın vs diye yazdı biraz konuştuk sonrasında eşimden bir şeyler duymuş gibi yatak odası muhabbetine girmeye çalıştı ordan olmayınca başka bir yerden girmeye çalıştı ordan olmayınca başka bir yerden. Ben de sürekli eşimin adını zikrettim ve her ne kadar ayrılık kararı almışta olsak onu sevdiğimi söyledim. Adam tamamen kötü niyetli bir insan, ben bu durumdan çok rahatsız oldum iğrendim açıkçası. Eşim her şeyi kendisi ile paylaşmamı ister fakat çok sert mizaçlı öfke kontrol problemi olan biri muhtemelen büyük sorun olur bu durum. Bu adama hiç güven duymuyorum. Biz eşimle bir araya yeniden geldik ve bu adamın benim bir şeyleri söyleyeceğimden korkup eşime benim hakkımda iftira atmasından korkuyorum. Sizce eşime anlatmalı mıyım yoksa susmalı mıyım? Bu arada mesajlar duruyor.
Anlat tabiki ilerde senden önce adamdan duyarsa kötü duruma düşersin

Kesinlikle anlat yarın öbür gün sana bir iftira atarsa eşin daha önce neden aciklamadin diye tepki verir

Eşinin yaptığı saçma elin adamını neden senin yanına gönderiyor ki. Çok düşünüyorsa kendi yardim etseydi. Ben olsam adamın yardımını kabul de etmezdim zaten.
Adamla muhabbete eşin sebep olmuş. Şimdi iyiyseniz Ben olsam anlatıp huzurumu kaçırmazdım. Ama laf arasında sorardım adama evliligimizle ilgili ne anlattın diye.

eşimden bir şeyler duymuş gibi yatak odası muhabbetine girmeye çalıştı
Ben bu kısma takıldım aslında.
Eşinizin yatak odası muhabbetlerini bu adama anlattığını mı hissettiniz?
Eğer öyleyse eşinize anlatsanız bile ne değişir
Diğer türlüyse ben olsam anlatırdım.
Çok çirkin ama bazı erkekler eşinden ayrılan kadınları hemen gözüne kestiriyor.
Allah bilir bu adam evlidir.Kendi karısı ile ilgilenmez ama size bir ihtiyacın olursa ben hep burdayım der.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X