Eşimde erken boşalma sorunu var /tatmin etmiyor

Böyle azmış hayatı sadece cinsellik gören kadınlara sinir oluyorum nolmuş zevk alamıyorsan öldün mü yemeyince işiniz gücünüz o 25 yaşındayım taş gibi kadınım zorla eşimin ısrarıyla birlikte oluyorum canım bile istemiyor ayrıl deki kocam beni tatmin etmiyor du siz çok aciz ve zavallısınız gerçekten kırmak istemiyorum ama acıyorum git namaz kıl dua et nolmuş nefsinin. İsteklerini yerine getirmesen
kadınlar da erkeklerle aynı seviyede cinsel ihtiyaç hisseder. Evet aynı seviyede. Ama Toplum kadına zina yaptığında daha çok ceza kestiği için erkekler daha istekli sanıyorsunuz. Erkek yapınca aslan parçası kadın yapınca namusuz oluyor. Emim olun toplum kadının zinasına hiçbir şey demeseydi kadınların erkeklerden beter olduğunu görürdünüz. öyle şeyleri hiç istemem diyip sonra içinde tatmin olamamış arzular genelde teyzelerde temizlik hastalığı ya da huysuzluk olarak çıkıyor. namusulu kadın arzusudur baskısını benimsemişsiniz. Sizin bir suçunuz yok çünkü arzularınızı kabullendiğinizde namusuz kadın olarak anılacaksınız. Anlıyorum yaşadığınız çevreyi. Şimdiye kadarki öğrendikleriniz böyleydi. Ama size düşen bundan sonra araştırıp doğrusunu kabullenmek. Kabullenmezseniz ileriki yaşlarda depresyon, temizlik hastalığı gibi psikolojik hastalıklarla uğraşacaksınız.

kadınlar da erkeklerle aynı seviyede cinsel ihtiyaç hisseder. Evet aynı seviyede. Ama Toplum kadına zina yaptığında daha çok ceza kestiği için erkekler daha istekli sanıyorsunuz. Erkek yapınca aslan parçası kadın yapınca namusuz oluyor. Emim olun toplum kadının zinasına hiçbir şey demeseydi kadınların erkeklerden beter olduğunu görürdünüz. öyle şeyleri hiç istemem diyip sonra içinde tatmin olamamış arzular genelde teyzelerde temizlik hastalığı ya da huysuzluk olarak çıkıyor. namusulu kadın arzusudur baskısını benimsemişsiniz. Sizin bir suçunuz yok çünkü arzularınızı kabullendiğinizde namusuz kadın olarak anılacaksınız. Anlıyorum yaşadığınız çevreyi. Şimdiye kadarki öğrendikleriniz böyleydi. Ama size düşen bundan sonra araştırıp doğrusunu kabullenmek. Kabullenmezseniz ileriki yaşlarda depresyon, temizlik hastalığı gibi psikolojik hastalıklarla uğraşacaksınız.
Bırak bu cahil kesime ne anlatsan boş birde dinden ahkam kesiyor. Halbuki İslam da bile cinselliğin kadınlar için ihtiyaç olduğu belirtilmiş

Ne alakası var anlatayım aşkım nefis dediğin şey namaz la ibadetle meşgul olursan körelir yani seni azgın bir insan yapmaz ama sürekli onun isteklerini yapıp ye iç yat sürekli zevklen insan yoldan çıkar ki sen baş edemezsin bu arada cinsel isteksiz lik yok sadece dozunda olursa olur olmazsa sa ölmem yani herkesin bakış açısı farklı resmen boşancam diyor sence nefsin arzusu için buna değer mi
Hanımefendi siz yorum yapmak zorunda değilsiniz gidin namaz kılın dua edin

Böyle azmış hayatı sadece cinsellik gören kadınlara sinir oluyorum nolmuş zevk alamıyorsan öldün mü yemeyince işiniz gücünüz o 25 yaşındayım taş gibi kadınım zorla eşimin ısrarıyla birlikte oluyorum canım bile istemiyor ayrıl deki kocam beni tatmin etmiyor du siz çok aciz ve zavallısınız gerçekten kırmak istemiyorum ama acıyorum git namaz kıl dua et nolmuş nefsinin. İsteklerini yerine getirmesen
Bu sitede çok deli gördük de böylesi ilk. 🥲

Çok sacmalamissin gerçekten

Merhaba arkadaşlar,
eşimle evliliğimizin 4. Yılı. Erken boşalma diye bir sorunun vardlığından bihaberdim. Evlenmeden birlikte olduk yine erken boşalıyordu zaten tanıştıktan 5 ay sonra nişanlandık ,nişandan 2 ay sonra evlendik. Ben bir sorun olduğunu anlamıştım ama açıkçası işine gider,düzgün, içki kumarı yok ..vb diyerek kendime ‘cinsellikten feragat edersin nolacak’ demiştim. Bu arada bu 2. Evliliğim ve 31 yaşındayım. gelelim aradan 1 yıl geçti çok takmadım 2. Yıl çok takmadım. Ama 3. Yılın başında sinir gelmeye başladı. Bir kez bile orgazm olmadım. Kibarca onu uyardım oralı olmadı hep bahaneler buldu. Bir şekilde ikna ettim ama ikna etmem 8 ay sürdü üroloğa gitti şimdi ürolog çift terapisi önerdi . Bu çarşamba bize terapist önerecek. Gelelim sadede . Ben asla birlikte olmak istemiyorum patlayacak bomba kadar sinirliyim, ufacık 3 -5 penetrasyon yapıp kendini tatmin edip gitmesine tahammülüm sıfır. Ben ne yapayım. Şimdi terapi ile düzelmezse ayrılmalı mıyım . Burası türkiye ve ben 31 yaşımda 2. Boşanmamı mı yapayım. Çıkmazdayım . Yardım ve güzel fikirlerinizi beklerim sevgiler
Konuyu bilmem ama evet burası türkiye ve artık kim evlenmiş, kim boşanmış, kim kaç defa bunları yapmış kimsenin umrunda bile değil.nedir bu yobaz yaftasi. Gayet de o konularda medeni bir ülke.

Böyle azmış hayatı sadece cinsellik gören kadınlara sinir oluyorum nolmuş zevk alamıyorsan öldün mü yemeyince gücünüz o 25 yaşındayım taş gibi kadınım zorla eşimin ısrarıyla birlikte oluyorum canım bile istemiyor ayrıl deki kocam beni tatmin etmiyor du siz çok aciz ve zavallısınız gerçekten kırmak istemiyorum ama acıyorum git namaz kıl dua et nolmuş nefsinin. İsteklerini yerine getirmesen
Evliliği sadece çocuk doğurmak olarak benimseyen bir zihniyet görüyorum bu yorumda. Yazık gerçekten

Evliliğin temel taşlarından biri cinsellik. Tabiki olmazsa olmaz bazı yorumları hangi zihin ve mantıkla yapıyorlar anlamıyorum çok yazık. Esas konuya gelecek olursak ben her zaman şunu savunuyorum cinsellik evlilik öncesi denenmeli. Sonradan büyük hayal kırıklıkları yaşamamak için. Ne yazıkki bir kaç tecrübeme dayanarak söylüyorum bir kaç cinsel tecrübe devamıyla ilgili fikir sahibi olmaya yetiyor. Eğer burada gördüğünüz bazı problemler varsa sizin için maalesef çok fazla düzeltilmiyor. Hayatta kendinizi mutlu eden şeyleri istemeniz kadar normal bir durum yok.

cinsellik de olmayacaksa neden evleniyoruz hahah

bosayin gitsin efenim.

Geciktirici sprey eşimde işe yarıyor. Biraz araştırsın iyi markaları…
Aynı durumdayız arkadaşım, 30’lu yaşlar - 2. evlilik - tekrar boşanma ihtimalleri… Birlikte mutsuz olmaktansa tek başımıza huzurlu olmak daha iyidir ama ailelerimiz üzülecek muhtemelen ☹️ Umarım atlatırız ikimiz de…

Çabalamaya değer bir konu olarak görmüyorum. Dönüp bakınca bir arpa boyu yol almamış, bile isteye çabalamamış bir adam göreceksiniz. Senelerimi bunun için mi harcadım diyeceksiniz. Kazara bir de bebek olursa tamam. Sündürmeye süründürmeye gerek yok diye düşünüyorum. Boşanmak en doğrusu.

Bu arada önceki evliliğinizde vajinal orgazm yaşamış mıydınız? Yani deneyimlediğiniz bildiğiniz bir konu mu? Orgazmın da keşfediş süresi olabiliyormuş.

afedersin ama SALAK MISIN?

Önce sizi rahatlatıp sonra iki saniyesine baksa dert etmezsiniz. Çok bilindik basit araçlardan alsa kullanırken iki sevgi gösterse ölür çünkü. Zaten kendi işi bi saniyeymiş.

Merhaba arkadaşlar,
eşimle evliliğimizin 4. Yılı. Erken boşalma diye bir sorunun vardlığından bihaberdim. Evlenmeden birlikte olduk yine erken boşalıyordu zaten tanıştıktan 5 ay sonra nişanlandık ,nişandan 2 ay sonra evlendik. Ben bir sorun olduğunu anlamıştım ama açıkçası işine gider,düzgün, içki kumarı yok ..vb diyerek kendime ‘cinsellikten feragat edersin nolacak’ demiştim. Bu arada bu 2. Evliliğim ve 31 yaşındayım. gelelim aradan 1 yıl geçti çok takmadım 2. Yıl çok takmadım. Ama 3. Yılın başında sinir gelmeye başladı. Bir kez bile orgazm olmadım. Kibarca onu uyardım oralı olmadı hep bahaneler buldu. Bir şekilde ikna ettim ama ikna etmem 8 ay sürdü üroloğa gitti şimdi ürolog çift terapisi önerdi . Bu çarşamba bize terapist önerecek. Gelelim sadede . Ben asla birlikte olmak istemiyorum patlayacak bomba kadar sinirliyim, ufacık 3 -5 penetrasyon yapıp kendini tatmin edip gitmesine tahammülüm sıfır. Ben ne yapayım. Şimdi terapi ile düzelmezse ayrılmalı mıyım . Burası türkiye ve ben 31 yaşımda 2. Boşanmamı mı yapayım. Çıkmazdayım . Yardım ve güzel fikirlerinizi beklerim sevgiler
Birincisi, şu son cümlelerdeki "31 yaşımda ikinci kez boşanamam" tarzı düşünceler sadece sizi üzer, kimsenin umrunda değil inanın. Mutlu değilseniz tabi ki boşanacaksınız, KİME NE. Hayat sizin.

İkincisi, eşinizin çocukluğundan süregelen bir anne problemi varsa genelde erken boşalma olarak ortaya çıkıyor. Anne baskısı, veya babayı zorbalayan bir anne.. Terapide ortaya çıkacaktır zaten.

Üçüncüsü, erken bile boşalsa sonrasında size zevk verebileceği ve sizi orgazma ulaştırabileceği tonla yöntem var. Bunları denemiyor ve g.tünü dönüp yatıyorsa ben olsam çift terapisi filan uğraşmam, şu an boşanma davamı açarım. Adam öküz bildiğin.

X