Eşimde cinsel isteksizlik

Paravan evlilik ne demek anlayamadım

Gerçekten cinsel sorunları var, bugun de son olarak konustuk beni üzdüğü iöin çok üzgün oldugunu ve tedavi olmaya karar verdigini söyledi. Benim derdim ille ilişkiye girmek değilde gerekli cabayı gösterdigini görmekti. Normalde çok ilgilidir kedi gibi öper koklar korur kollar sevdigini söyler cok hissettirir ama cinselliğe gelince konu özgüvensiz ve isteksiz.

Paravan evlilik ne demek anlayamadım
Cinsel yönelimleri farklı olan kişilerin,kendilerini gizlemek,utanma,toplum baskısı vs.yüzünden başka birinin(evlendiği kişi)hayatını karartmasi demek.
Sözün özü;eşiniz gay olabilir mi?
Ayda 1 yapılan cinsel birleşmede üstte olmak istememesi,isteksiz olması,sertleşme sorunu..??
Olmaz demeyin.O.kadar çoklar ki..

Cinsel yönelimleri farklı olan kişilerin,kendilerini gizlemek,utanma,toplum baskısı vs.yüzünden başka birinin(evlendiği kişi)hayatını karartmasi demek.
Ayda 1 yapılan cinsel birleşmede üstte olmak istememesi,isteksiz olması,sertleşme sorunu..??

Yani şöylr bir 6 yıllık geçmişimizi düşündüm, oldugunu sanmıyorum çünkü evlenmeden önce sürtünme yolu ile cinsellik yasıyorduk. Nitekim balayında adet oldugum halde sürtünme yolu ile çok kez cinsellik yasadık 🤷🏽‍♀️ ne olduysa benim vajinusmus oldugumu anladıltan sonra oldu. Gerci terapistimizin şüpheleri çocukluğundan kalma psikolojik bir sorun üzerinde.

Korkuttunuz yine de beni 🤭

Acıdıgınu neden oldugunu anlayamadıgını söylüyor. Ama sertleşme problemi oldugu için acıyor gibi geliyor

X