Eşim sanırım beni aldatıyor

pelin324

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2015
6
0
29
Eşim beni sanırım aldatıyor. Eşim özel bölgesindeki siğilleri yaktırdı. Hpv negatif mhrsten ben de kontrol ettim ama bu siğiller cinsel yolla mı bulaşır, bilen biri lütfen yorum yazsın kafayı yiyeceğim

Ben aldattığını düşündüm. Size bir şey söylememiş. Öncesinde de yokmuş anladığım kadarıyla. Ne bu giz?

Yok siğilim var diyordu gitti yaktırdı, hpv testi de negatif çıktı. İnsan oğlu tabi ama beklemediğim için hiç şüphelenmemiştim
Neden olmuş siğiller, ne diyor bu konuda? Cinsel yolla bulaşan hastalık kaptığını düşünmüyorsa, neden hpv testi yaptırdı?

Negatif ciktiysa sonuc bunu bilemezsiniz biriyle mi oldu yoksa baska sebepten mi...en iyisi bi sure gozlemleyin

benim bildiğim tüm siğiller hpv kaynaklıdır. he belki siğil değil başka bir seydi o da olabilir. yani hpv olsa test negatif olmazdı herhalde. ama hpv testleri de sanırım en riskli hpv türlerine bakılıyormuş. yani düşük riskli hpv türleri için test yapmıyor bazı hastaneler. ama aahip olduğu şey kesin olarak siğilse, siğiller sadece hpv kaynaklıdır

Benim bildiğimde tüm siğiller hpv kaynaklı. Hele genital bölgede çıkıyorsa hpv'dir başka ne olabilir ki? Doktor,hemşire arkadaşlar daha iyi bilirler tabiki.
Siğiller evlendikten sonra mı çıktı?

benim bildiğim tüm siğiller hpv kaynaklıdır. he belki siğil değil başka bir seydi o da olabilir. yani hpv olsa test negatif olmazdı herhalde. ama hpv testleri de sanırım en riskli hpv türlerine bakılıyormuş. yani düşük riskli hpv türleri için test yapmıyor bazı hastaneler. ama aahip olduğu şey kesin olarak siğilse, siğiller sadece hpv kaynaklıdır
Küçücuk cocuklarda bile siğil çıkabiliyor. Nasil olabiliyor da tüm sigiler hpv kaynaklıdır diyebiliyorsunuz. O zaman kucucuk çocuğa nasıl cansel yolla hastalık bulaşmış oluyor.. özellikle 6 12 yaş arası çocuklarda sıklıkla siğil görülebiliyor.

Erkeklere yapılan hpv testleri ( penisten alınan sürüntü testleri ) büyük oranla yalancı negatiflik verir, en önemli hocalar bu şekilde açıklamalarda bulunuyor zaten, siğillerin var olması hpv nin var olması anlamına gelmektedir, siğillerden parça alınıp o şekil de de hpv varlığı araştırılabilir.

Siğil lezyonları farklı lezyonlar ile karıştırılmamalıdır.

Küçücuk cocuklarda bile siğil çıkabiliyor. Nasil olabiliyor da tüm sigiler hpv kaynaklıdır diyebiliyorsunuz. O zaman kucucuk çocuğa nasıl cansel yolla hastalık bulaşmış oluyor.. özellikle 6 12 yaş arası çocuklarda sıklıkla siğil görülebiliyor.
ya hu gidin doktora sorun. siğiller sadece hpv kaynaklıdır. cocuktaki siğil değil başka bir seydir. veya anne, babada vardır cocuga bulaşır. olabilir yani. ben de bildiğimi söylüyorum. her yıl düzenli hpv testi yapan biriyim ve bana doktorumun söylediği bu. hpv kaynaklı siğiller de genitalde, elde ve ağız, boğazda çıkıyor sadece. ama dediğim gibi belki gördüğünüz sey siğil değil başka bir deri sorunu

ya hu gidin doktora sorun. siğiller sadece hpv kaynaklıdır. cocuktaki siğil değil başka bir seydir. veya anne, babada vardır cocuga bulaşır. olabilir yani. ben de bildiğimi söylüyorum. her yıl düzenli hpv testi yapan biriyim ve bana doktorumun söylediği bu. hpv kaynaklı siğiller de genitalde, elde ve ağız, boğazda çıkıyor sadece. ama dediğim gibi belki gördüğünüz sey siğil değil başka bir deri sorunu
Yok canım anne babadan da bulaşmıyor, hpv olup da siğili olan bir anne normal doğum yaparsa bebeğe o şekilde bulaşabilir sadece.

X