Saç Kesim Şekilleri Eşim Saçlarımda Değişiklik Istiyor

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sevdaemre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
11
0
Selam kıslar. Nezamandır takip ediyorum ama yeni üye oldum. Ya ben ne yapacağımı şaşırdım. Eşim geçenlerde bana 'saçlarını kısacık kestirsene bir değişiklik yap hep aynısın' dedi. Aslında haklı hep omuzda, gölgeli (çoğu zaman dip boyası gelmiş) saçlarım var. Uçları çatal çatal ve dışa doğru çok cansız bu yüzden de hep topluyorum. Saçlarım ne kıvırcık ne düz kestirsem çok kabaracak eminim ve güzel olmayacak (hemde erkek saçı gibi kısacık istiyo). Eşime anlatıyorum ama anlamıyor. Ne olur bana bir yol gösterin nasıl bir değişiklik yapayım. Bu gidişle kocayı elimden kaçıracağım herhalde :)

yok artık daha neler...saç yüzünden koca elden kaçarmıymış...değişiklik iyidir canım eşin istemese bile sen yap bence...hem erkek saçı gibi kestirmek zorunda değilsin yine kısacık kestir ama kat kat olsun ve ensede bitsin...birinin saçı öyleydi ama hatırlayamadım hatırlarsam yazarım sana...hem jöleli kullanırsın hem fönlü...hatta tenine uyarsa saç rengini koyulaştır...daha genceciksin hepsi güzel olur...ne bileyim eğer kuaförüne güveniyosan git otur koltuğa sıkıldım bu saçtan hadi değiştirelim de bırak o yönlendirsin (ben bu konuda şanslıyım çünkü aynen böyle yapıyorum...sağolsun kuaförüm ben konuşmadan anlıyo:)) takma kafanıı...bişey daha söyleyeyim mi...önce sen kendini çok beğen eşine söyleyecek bişey kalmaz zaten...:)

canım benimde senis saçların gibi ince ne dalgalı ne düz inatçı bir saçım var geçenlerde saçımı önleri kısa arkalar biraz daha uzun katlı kestirdim birde saçlarımı boyattım eşim beğendi bence sende çok kısa kestirme bence şekle sokamazsın.

güzel şekilli kestir bir renge boya bence tabi bu bir öneri sadece a.s

yok artık daha neler...saç yüzünden koca elden kaçarmıymış...değişiklik iyidir canım eşin istemese bile sen yap bence...hem erkek saçı gibi kestirmek zorunda değilsin yine kısacık kestir ama kat kat olsun ve ensede bitsin...birinin saçı öyleydi ama hatırlayamadım hatırlarsam yazarım sana...hem jöleli kullanırsın hem fönlü...hatta tenine uyarsa saç rengini koyulaştır...daha genceciksin hepsi güzel olur...ne bileyim eğer kuaförüne güveniyosan git otur koltuğa sıkıldım bu saçtan hadi değiştirelim de bırak o yönlendirsin (ben bu konuda şanslıyım çünkü aynen böyle yapıyorum...sağolsun kuaförüm ben konuşmadan anlıyo:)) takma kafanıı...bişey daha söyleyeyim mi...önce sen kendini çok beğen eşine söyleyecek bişey kalmaz zaten...:)

Aslında saç rengimi koyulaştırmayı bende düşünüyorum ama bu boya konularında okadar acemiyim ki... Hangi renkler güzel durur hiç bilmiyorum internetten biraz araştırayım fotoğrafını çıkarıp kuaförüme götüreyim dedim ama hala araştırıyorum. Ben buğday tenli ve mavi gözlüyüm sizinde güzel bulduğunuz renkler varsa paylaşırsanız sevinirim.

canım ya burda kuaför arkadaşlar var eğer istersen onların köşesinden yardım alabilirsin benimde saçlarım dalgalı kısa eşim istemesine rağmen bende kestiremiyorum geçen sene kesmişti kuaförüm kuaför iyi olunca işini bilince sorun olmuyo dalgalıda olması...

canım ya burda kuaför arkadaşlar var eğer istersen onların köşesinden yardım alabilirsin benimde saçlarım dalgalı kısa eşim istemesine rağmen bende kestiremiyorum geçen sene kesmişti kuaförüm kuaför iyi olunca işini bilince sorun olmuyo dalgalıda olması...

evet bence de bir sor istersen...benim şahsi fikrim renkli gözlü insanlarda koyu kahve tonları seviyorum hafif kızılla ışıltı katılmış...ama sen sor yine de...onların uzmanlığı ne de olsa....

iş kuaforunde bitiyo canım

adamcağız haklı insan eşini her daim bakımlı görmek ister daha 22 yaşındasın koyuverme kendini
git saçlarını kestir boyat şöyle sana gidebilecek bir lens al
kıyafet tarzını biraz değiştir
kocan yeniden aşık olacaktır emin ol yerimseniben

evet bence de bir sor istersen...benim şahsi fikrim renkli gözlü insanlarda koyu kahve tonları seviyorum hafif kızılla ışıltı katılmış...ama sen sor yine de...onların uzmanlığı ne de olsa....

a.sa.sbencede gölgeden sonra değişik olur.
ve kendine zaman ayır saçını yapmak ne kadar zamanını alır kiyerimsenibeninan o bakımlı hissi saatlerce uğraşmaya değer

bence saçlarını mutlaka çikolata kahveye boyat vede çok kısa kestirme şöle modern katlı bi model verdir dahasıda o gün kendine tam bi bakım yaptır manikür pedikür cilt bakımı fln kendine olan güvenin yerine gelir hemde kociş memnun olur sonra akşam evine güzel bi sofra hazırla şık giyin ve bide makyajla tam süper olur yerimseniben

Gülsemmciğime katılıyorum. Git kuaförüne o zaten anlar senin saçından. Beraber güzel bir model seçersiniz. Hem sadece eşin için değil kendin için de yapmalısın bu değişikliği. İnan ki insan kendini çok daha güzel ve mutlu hissediyor bakımlı olunca.

Kolay gelsin...:1rolleyes::1rolleyes:

Ay ne erkekler var benimki 20 yıl saçımı değiştirmesem ne böyle bir şey talep eder ne de aklına gelir.Bazen kendim diyorum hep aynı saçlarım bir değişiklik yaptırıyım farklı bir renge boyatıyım soruyorum ne renk olsun bana ''yeşil'' demez mi?Şeytan diyor o an git yeşile boyat görsün o zaman dalga geçmek nasıl oluyor CADIARZU

bence saçlarını mutlaka çikolata kahveye boyat vede çok kısa kestirme şöle modern katlı bi model verdir dahasıda o gün kendine tam bi bakım yaptır manikür pedikür cilt bakımı fln kendine olan güvenin yerine gelir hemde kociş memnun olur sonra akşam evine güzel bi sofra hazırla şık giyin ve bide makyajla tam süper olur yerimseniben

öyle ballandırarak anlattınki kalkıp kuaföre gidesim geldi...nasıl gideyim mesaiye 2 saat daha vaaarrrr...offf yaaa

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. İnanın 2 gündür özgüvenim yerle bir. Hani belki eşimin söylediği iyi ama hani söyleyince de insan biraz kırılıyo mu ne? Ama hata bende bu birkaç aydır çok saldım kendimi ev iş bide ramazan gelince ohooo toparlanmam lazım. Ama hala ne renk yapacağıma tam karar veremedim. Çikolatakavemi, karamel mi, yoksa platin balyajmı sizce hangisi daha ii olur. Gönlüm sarıdan geçmiyor bir türlü...

sevdacım sarı herdaim bakım ve makyaj ister yapmadığın zamnda kocandan bu lafları işitebilirsin bence buğday tenli ve mavi gözlü biri olarak bende aynen çikolata kahve sana çok yakışacak emin ol yerimseniben

Ya ben dedim size bu boya konusunda çok acemiyim diye. Bu çikolata kahve tam olarak nemenem bişi. Elinde foto olan varsa bir göndersin yaw. Hayır işi için walla... :KK43:

2251900546307afa8fasx5.jpg

buda model olarak seettim ne güzel kadın demi:eek:

benim saç rengim şu sıra kışkırtıcı kahve :eek:
gerçi daha kimseyi kışkırttığını görmedim ama neyse :Roflol:

chatlax bu cidden çok hoşmuş yav :asigim:

Chatlak canım süpersin yaww. Ayrıca resimdeki hatunda çok hoş. Kışkırtıcı olanı ve çikolata kahve güzelmiş. Ya hiç koyu renge boyatmadım ya yinede insanın içinde bir şüpe oluyo ama büyük ihtimalle çikolata kahve yapıcam herhalde. Resim nasıl ekleniyo bir renk beğendim ama size gösteremiyom...

X