Eşim kilolarımdan rahatsız olduğunu dile getirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana özelden yazın size evde yağ yakacak birkaç kür ve basit egzersiz önereyim başlangıç için ama psikoloğa mutlaka gidin dediğim gibi bence irade kontrolü yapabilirseniz bir senede 30 kilo dahi verirsiniz
Yediğiniz hiçbir şey yağ yaktırmaz. Yağ öyle sıcakta, acıyla, asitle eriyen bir şey değil. Enerji olarak parçalandıkça erir.

Cinselliğin yaşanmasına kilo “direkt” olarak bir engel değil şahsi fikrim, tabii ki hayatını idame bile ettiremeyecek 300 kiloluk birinden bahsetmiyorsak. Benim eşim çam yarması gibi, iri kalıplı biri, kilosu biraz var; cinsel hayatımız çok hareketli, benden daha aktif ve seri taraf olduğunu söyleyebilirim, hatta seviyorum kocamın vücudunu, pozisyon konusunda da sıkıntı yaşamıyoruz. Yani cinsellikte performansın pek kiloya baktığını düşünmüyorum. Bazen erotik filmlerde de balık etli kadınlara denk geliyorum, üstteyken gayet estetik ve ritmik hareket ediyorlar, hele pamuk gibi teni iri göğsü, yuvarlak gamzeli kalçası, dengeli dolgun kıvrımları varsa etkilenmemek mümkün değil. Ben konu sahibinin bu konuda sorun yaşadığını düşünmüyorum.

Güzelliği ve seksapaliteyi kiloya indirgeyemem. Kimine dal gibi fizik kimine kilo çok yakışıyor. Tek tip güzellik standardı yok, kaldı ki aura ve seksapalite çok farklı bir şey.

Konu sahibi de kilo vermeyi önce kendisi istemeli ve hedef koyarak ilerlemeli. Mesela VS’tan güzel bir dantelli takım almalı, onun içine gireceğini düşünerek her gün kendini motive etmeli. İnsan zaten ayna karşısında değişimi görmeye başlayınca, daha da hırslanıyor. Bir ay dişini sıksa gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Üyenin yazdığı şekilde değil. Soyut soru soruyor, neden demesi lazim. Türkçe dersi veren de yok.Bibinin ironiden anlamiyor yorumuna karsilik yazıldı .Turkce dersi iyi ki vermiyorsun,bu bilgiyle zor
Insan icin imkansiz diye bisey yok. Kilolularda pozisyon alabiliyor, hatta 100 kiloluk bir erkegin(kas degil yag) kondisyonuna da şaşırabilrisiniz. Bir erkek 20dk partneri kucakta seks yapabiliyor. Mesela ben zayıf olmama ragmen 20dk zıplayamam ama agirligimi tamamen vermezsem esim devam edebilir. Sonuc olarak dunya 5ten buyuktur. Simdide imlaya takmissiniz. Anonim platformda demet akalindan hallice yazabilirim, dilekce vermiyoruz.

Hepimiz kendisinin bir seks tanrıçası olduğunu, konu sahibinin, bizlerin ve diğer tüm şişmanların seks zevkinin ancak kırıntılarından faydalanabilen zavallılar olduğunu kabul edersek konuyu kapacatacak diye düşünüyorum.
Kadinin konusu yalan oldu. Doktora gidip buraya guncelleme yapmasini bekliyordum, konu kapanacak. Insulin direncini merak etmistim, zira esimde hasta. Seks seks seks sıktı yani

Arkadaşlar lütfen 60 kilo üstü, liseden aşağı öğrenim durumu olan, kocasının kucağında lastik top gibi zıp zıp zıplamayan, imla kurallarına uymayan üyeler derhal burayı terk etsin ve sevişmeye geçici bir emre kadar ara versinler.

Insan icin imkansiz diye bisey yok. Kilolularda pozisyon alabiliyor, hatta 100 kiloluk bir erkegin(kas degil yag) kondisyonuna da şaşırabilrisiniz. Bir erkek 20dk partneri kucakta seks yapabiliyor. Mesela ben zayıf olmama ragmen 20dk zıplayamam ama agirligimi tamamen vermezsem esim devam edebilir. Sonuc olarak dunya 5ten buyuktur. Simdide imlaya takmissiniz. Anonim platformda demet akalindan hallice yazabilirim, dilekce vermiyoruz.

Kadinin konusu yalan oldu. Doktora gidip buraya guncelleme yapmasini bekliyordum, konu kapanacak. Insulin direncini merak etmistim, zira esimde hasta. Seks seks seks sıktı yani
Ee haklisin,bu konunun kapanmasının nedeni ben değilim ama

Bizzat diyetisyen yağ yakıcı kür tarifi yazdı babama ,egzersizle yakılır tabi ki en önce pilates eğitmeni olarak bilincindeyim fakat yağ yakan kürler ve takviyeler de vardır , sağlıklı ve zararsız olanını tercih etmek mesele

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X