Örgü Eşim benimle ilgilenmiyor

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Betlbeyza00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
17
2
22
Yeni evli sayılırım 1 senenin dolmasına 1 ay kaldı.
Fakat evliliğimizin ilk 3. Ayından beri eşim benimle hiç ilgilenmez oldu. Bana yanaşmıyor istemiyor bile. Sanki 40 yıllık evliymişiz gibi davranıyor her gün ağlıyorum kendimi değersiz hissediyorum.
Macunn kürü yaptım sizce faydası olur mu?
Not: Son çare olarak karışımlara yöneldim. Sadece cinsel yönden değil konu.

Son düzenleme:
19 yaşında mısın? Eşin kaç yaşında? Severek mi evlendiniz?

macun neye yarayacak?

cinsel hayatiniz oturmadiysa sogumus olabilir. kendi fiziksel bir sorunu vardir doktora gitse cozulur belki.

Yeni evli sayılırım 1 senenin dolmasına 1 ay kaldı.
Fakat evliliğimizin ilk 3. Ayından beri eşim benimle hiç ilgilenmez oldu. Bana yanaşmıyor istemiyor bile. Sanki 40 yıllık evliymişiz gibi davranıyor her gün ağlıyorum kendimi değersiz hissediyorum.
Macunn kürü yaptım sizce faydası olur mu?
Not: Son çare olarak karışımlara yöneldim. Sadece cinsel yönden değil konu.
Öncelikle merhaba ben de aynı sorunları yaşıyorum bende evlendiktem 3 ay sonra eşim ilgisiz rahat tavırlara girdi 4 yıllık evliyim 1 kızım var bende hergün oyleyim valla ben cok üstüne düştüm sen yapma biraz kendini geri cek o nasıl davraniyosa sen de oyle davran belki anlar

Öncelikle merhaba ben de aynı sorunları yaşıyorum bende evlendiktem 3 ay sonra eşim ilgisiz rahat tavırlara girdi 4 yıllık evliyim 1 kızım var bende hergün oyleyim valla ben cok üstüne düştüm sen yapma biraz kendini geri cek o nasıl davraniyosa sen de oyle davran belki anlar
Macun falan bence girme o islere ya bi dr gidim aile dr na yada al karşına konuş nesi var

Çünkü yani 19 evlilik yaşı değil diyeceğim şimdi. 19-25 şu an için büyük fark. 30-36 gibi değil yani. Evliliğin ne olduğunu çok anlayabildiğinizi düşünmüyorum. Olan olmuş, git konuş yani eşinle ne diyelim sakın ola çocuk yapma 6-7 sene.

O zamana kadarda tam tersi olacak diye korkuyorum. Artık bekle bekle sıkılırım her kadın sıkılır
Eşinizle konuşmuyor musunuz peki
Hiçbir aktivite yapmıyor musunuz mesela beraber tv izleyin, sohbet edin, beraber bişiler yapın o şekilde.. Henüz yeni evlisin bu kadar kısa zamanda eşinin böyle ilgisiz olması, evliliğe henüz adapte olmaması olabilir. herhangi bir sorunu var mı acaba iş konusunda yada başka bişi o da etkiler bilemedim.. Yada çevresinde henüz evlenmemiş arkadaşlarına özeniyorda olabilir yaşı genç henüz.

Peki sen ilgili misin.?
Bak sana bir sır verim erkekler " sen benimle ilgilenmiyorsun ya da sevmiyorsun " diyen kadınları itici bulurlar.

İnşallah bunu ona demiyorsundur.

Sira geldi sana tavsiyelerime macun şu bu hikaye onları geç.

Eşine karşı sıcak bakıp ellerine dokunup özledim diyor musun?

Eşin de olsa bazen öyle bir havalı ve kendinden emin davran ki erkekler kendisini seven kadınları hep cezbedici bulmuştur.

Senin için ben neler yaptım yoruldum ettim ama yine de bugün yorgunum dışarıda yiyelim demedim diyen kadını değil

Aşkım bugün dışarıdan yiyelim mi canım şunu istedi diyen kadını daha çok seviyorlar.

Kisaca erkekler güçlü ve kendisiyle barışık kadınları daha çok seviyor.
Umarım anlatabilmisimdir

Peki sen ilgili misin.?
Bak sana bir sır verim erkekler " sen benimle ilgilenmiyorsun ya da sevmiyorsun " diyen kadınları itici bulurlar.

İnşallah bunu ona demiyorsundur.

Sira geldi sana tavsiyelerime macun şu bu hikaye onları geç.

Eşine karşı sıcak bakıp ellerine dokunup özledim diyor musun?

Eşin de olsa bazen öyle bir havalı ve kendinden emin davran ki erkekler kendisini seven kadınları hep cezbedici bulmuştur.

Senin için ben neler yaptım yoruldum ettim ama yine de bugün yorgunum dışarıda yiyelim demedim diyen kadını değil

Aşkım bugün dışarıdan yiyelim mi canım şunu istedi diyen kadını daha çok seviyorlar.

Kisaca erkekler güçlü ve kendisiyle barışık kadınları daha çok seviyor.
Umarım anlatabilmisimdir
Anladım evet öyle sorunum yok zaten. Her şeyiyle ilgileniyorum verdiğin kötü örnekleri de hiç yapmadım eminim. Kendisi dışarı çıkmaya bile yanaşmaz evde çok bunaldığımda artık 2 gün üstledikten sonra çıkarır. Maddi durumdan dersen öyle sıkıntı da yok olsa zaten üstlemem. İlk başlarda başlarda benimle ilgilenmediğine laf etmiyordum fakat artık yalnız uyumaya başladım evliliğin ilk 2. Gecesinde yatağa sabah 5te gelir oldu. Bilgisayar başında sürekli. Tek söylendiğim konu bu hamileyim şimdi de ilgi manyağı olmak hakkım değil mi? Şu durumda. Hamileliğin son zamanlarındayım nolur benimle uyusa sarılsa sevdiğini söylese ben mi hatalı oluyorum bunu isteyerek?

Eşinizle konuşmuyor musunuz peki
Hiçbir aktivite yapmıyor musunuz mesela beraber tv izleyin, sohbet edin, beraber bişiler yapın o şekilde.. Henüz yeni evlisin bu kadar kısa zamanda eşinin böyle ilgisiz olması, evliliğe henüz adapte olmaması olabilir. herhangi bir sorunu var mı acaba iş konusunda yada başka bişi o da etkiler bilemedim.. Yada çevresinde henüz evlenmemiş arkadaşlarına özeniyorda olabilir yaşı genç henüz.
Yapıyoruz mesela ayda 1 kere arkadaşına oturmaya gidiyoruz yada akrabalardan birine. Film varsa çok nadir izliyoruz ama seri film ise her gün izliyoruz bitirene kadar. Ama bunlar nadir olan şeyler mesela en son filmi 2 ay önce izledik. Bu ayın başında birine oturmaya gittik. O pek yanaşmaz bir şeyler yapmaya patlıyorum artık. Sohbet etmeyi de sevmez içini dökmez pek. Ben anlatırım hadi sende anlat gibisinden fırsat veririm meseka canını sıkan bir şey mi var yada çocukluğundan bahsedecek olsun her şeye razıyım.

X