Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Enfeksiyon

Ozgm2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
3
0
27
Merhaba arkadaslar. 1 hafta önce erkek arkadasimla bir yakinlasma yasadik fakat iliskiye girmek kadar ileri degildi. Adetimin bittigi gündü. Bundan iki gun sonra cok fazla idrara cikma yasadim su gibi. Sabahi doktora gittim durumu anlattim sistit (sık idrara cikma) tanisi koydu. İdrar yolu enfeksiyonu diyerek uromisin sase yazdi ilk sali günü kullandim digerini de 3 gun sonra ic dedi. yanmam ve akintim artti. Persembe gunude acik pembe bir akinti gelince korkup tekrar gittim yumurtlama donemisindesin buyuk ihtimal ondan oldu dedi ultrasonla bakti bir tane yumurta gordu. Akintim durmasi icinde cafeks antibiyotik yazdi. Persembeden beri kullaniyorum. On gun kullan sonra tek kullanimlik bir ilac verdi Onu ic dedi. Dun gece hem antibiyotik hemde uromisin saseyi kullandm. Bunlarin ustune bir de ishalim ve idrara cikamadigim durumlarda kendimi zorladigim icin basur oldum. Akintim cok yok ama var. Antibiyotigi kullanali 4 gün oldu. İshal ve midem bulantisi karin sisligi de mevcut olunca bugun ic hastaliklari doktoruna gittim. Kontrol oldum ve ilaclar yazdi. Bagirsaklarindan ses geliyor falan dedi. Ama bu belirtilerin cogu gebelikte de var bu mumkun mu?

Geçmiş olsun canm gebelik yoktur merak etme. Sistit felaket bişey. İlaçlar yan etki yapmıştır. Bol miktarda su iç ilaçlara ilave olarak. Atlatırsın insallah

Çok tesekkrler insallah gecer bas belasi bi durum bi haftadir cekiyorum

Geçmiş olsun canm gebelik yoktur merak etme. Sistit felaket bişey. İlaçlar yan etki yapmıştır. Bol miktarda su iç ilaçlara ilave olarak. Atlatırsın insallah
Bugun ilaclarimi alamadigim
İcin mide bulantisi ilaci ictim biraz rahatladim zaten gebelik olsaydi bi etki ederdi diye dusunuyorum

X