Endoskopik yüz germe işlemi yaptıranlar lütfen buraya!!

Bende endoskopie yüz germe yaptirmistin 7sene evel. Hayatimda yaptigim en büyük hataydi
Merhaba bende alt yüz germe yaptırdım 2 ay önce cok bor degısım göremıyorum. Bırd3 hıc gereklı olmamaaına ragmem bişektomi yaptı. Yüzüm zaten zayıftı, su an hastalıklı gıbı duruyorum. Insallah 6 ay ıcınde kendımı daha güzel görebilirim. Siz neden pişman oldunuz. Ögrenebilirmiyim.

Arkadaslar kbbci emre İlhan adlı !.... Kişi sokaga çıkamaz hale getrdi 15 ay oldu hala uyuyamiyorum çok.mutsuzm.bu süreçte aşırı stresten yüzüm coktu.endoskopik yüz germe işlemi yaptıran var mı araniz da.
Emre ilhan yuz germem mi yapti anlamadim burun dr u degil mi o
Hatta en iyi burun dr u ben ona fiyattan yaptiramamistim 2016 da

Kendimi affdemiyorum gözüm kapalı gidip bu hale kendimi getirdiğim için.ustune bide hakaret etti.her ay duzelse bile kapkaralik durum göz etrafımda kalıcı.yesil gözlüyum önce bu dikkt çekerdi şuan göz rengimi goremiyrm burun u zaten anlatmaya kelime bulamıyorum.basina yansticam rezil edicm onu yanına birakmcm.inanin çok zor sulayman tasla görüşmeyi dusnuuorum
Valla 6 yil once 20 bin gibi bi paraydi ben yaptiracaktim ona 13 bine emre uregen e yaptirdim cok da memnun kaldim.Allahnkorumus revizyindu benim

Sarkik yüze yag dolduruluyor. Yanaklar balik gibi sisiyor. Iylesme sureci cok ama cok zor. Ilk iki sene cok güzel di ama sonra yanaklarim resmen sarkti. Sarkik yüze yag yaparsan tabi. Sirbistanda komple gerdirdim. Dr. Orda 8cm deri almis. Bütün yagi kaziyamadigi icin, o yaglar kaslarimdan ayriliyor. Onun icin iki seneye bir ip yaptiriyorum. Franzis askisindan vasgectin. Nazan karacaogluna ip yaptircam ama iste 2 sene tutuyor. Son fotom bu
şuan çok güzel görünüyorsunuz bence

X