Endoskopi sonrası boğazda sertlik şişlik

Nurdane cglr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
65
17
31
Allah aşkına yardımcı olun bana 😞 cuma günü endoskopi oldum. Safra Reflüsü yani Alkalen reflü gastrit teşhisi kondu . Daha sonra boğazımin ortasında gırtlağımda endoskopik sonrasından beri bı sertlik var yutkundukca inip cikiyor. Geçmiyor. İçi şismis gibi zor yutkunuyorum. Bu durum normal mi ? İlaçların yan etkisi mi bu vallahi 3 gündür psikolojim çok bozuk bu hastalığında hiç bilmiyorum. Boğazımdaki sertlik hissi bari gecse

Allah aşkına yardımcı olun bana 😞 cuma günü endoskopi oldum. Safra Reflüsü yani Alkalen reflü gastrit teşhisi kondu . Daha sonra boğazımin ortasında gırtlağımda endoskopik sonrasından beri bı sertlik var yutkundukca inip cikiyor. Geçmiyor. İçi şismis gibi zor yutkunuyorum. Bu durum normal mi ? İlaçların yan etkisi mi bu vallahi 3 gündür psikolojim çok bozuk bu hastalığında hiç bilmiyorum. Boğazımdaki sertlik hissi bari gecme

Merhaba nasılsınız bende de aynı sorunlar var 28 inde endoskopi yapılacak sizde ne çıktı lütfen bana cevap verin dayanılmaz hal aldı artık kafayı yemek üzereyim

X