En son izlediğiniz, tavsiye ettiğiniz filmler ve yorumları?

John Malkovich Olmak
Garip, farklı, fantastik bir film, bir de kafam dolu ve karışıkken böyle bir filme denk gelince "neler oluyor öyle" diyerek izledim. İzlenir.

The platform gerilim filmi farklı ve muhteşem.
İnsidious serisi en iyi korku filmi serisidir.
Piyanist
Yeşil yol
Harry potter serisi yorum yapmaya gerek yok
The flu. Virüs filmi istiyorsanız çok heyecanlıdır.
Yarının sınırında yine güzel
Daha zibilyon tane var aklımda yaz yaz bitmez

Evet kızlar.. Sitemizin böyle bişeye de ihtiyacı olduğunu düşündüm.. En son izlediğiniz filimleri yazın bakalım.. Beğendiniz mi beğenmediniz mi?? Ona göre fikir edinmiş oluruz :KK70: 10 üzerinden puanlama yapalım...

Mesela benim en son izlediğim film The Notebook ( Not Defteri.).. İnanılmaz güzel bi aşk filmiydi. 10 üzerinden 9 veriyorum..

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Çok bilinen film ama yeni izleme şansım oldu temel içgüdü🤌 çok güzel filmdi öneririm herkese

Akeelah and the Bee

Çok güzel, çok duygulandım. Bu filmde sevgi var ❤️ Tavsiye ederim.

Good Morning, Vietnam (1987)

Güzel bir Robin Williams filmi :)

"Ünlü radyo Dj'i Adrian Cronauer, askeri radyoda Dj'lik yapması için Saigon'a getirilir. Sabahın erken saatlerinde yayın yapan Cronauer, 'Günaydın Vietnam' sözleriyle açtığı programını dinleyen askerlere eğlenceli dakikalar yaşatır."

Contratiempo, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izlemiştim çok güzeldi tavsiye ederim. Ters köşenin ters köşesi diyoruz biz o film için 😅
Şunlar da çok güzel :)
Nefesini tut (kör bir adamın evine giren hırsızlar ile yaşadığı kısa ve ürkütücü bir serüveni anlatıyor)
Hush (işitme engelli yalnız yaşayan bir kadın ve ona musallat olan bir psikopat ile mücadelesi)
Mirage (fırtına anı, bunu nasil anlatsam bilemedim en iyisi izleyin :))
The call, (acil Arama)
Secuestro (kayıp çocuktu galiba :)) sonu baya iyiydi)
Searching (kayıp aranıyor, bunun da finaline bayıldım)
Law abiding citizen (sonu istediğim gibi bitmedi ama çok güzeldi :))

Bende tavsiye üzerine izledim bayıldım. İzledikçe yazarım 🎈

Son düzenleme:
Promising Young Woman
Tıp fakültesinden kovulan ve garsonluk yapan bir tuhaf bir kadının hikayesiydi.
Çok sevdim, sürükleyiciydi. Başrol oyuncusu bu senenin en iyi oscar kadın oyuncu adaylarındanmış ama alamamış. I

Under the Tuscan Sun

Tarzında "romantik" diye yazınca klasik bir romantik film sanmıştım ama farklı çıktı :) Film boyunca iki kişinin arasında geçen bir aşk filmi değil. Dramatik komedi aynı zamanda. İtalya'da geçiyor.
Hoştu 🌻

Lion filmi 2016 yapımı, duygusal, dram, gerçek hayattan uyarlanmış.
Tavsiye ederim🍀🍀

5 yaşındaki Hintli bir çocuk, abisinin geri dönmesini beklerken bir tren vagonunda uyuyakalır. O uyurken trenin yola çıkması sonucu küçük çocuk uyandığında kendini evinden kilometrelerce uzakta bulur. Avustralyali bı aileye evlatlık verilir.

The Royal Tenenbaums (Tenenbaum Ailesi)

Biraz garip ve hoş bir film, özgün bir havası var. Sıkıcı bulanlar olmuş, benim de sıkıldığım çok kısa bir süre oldu ama genel olarak keyifli geldi.
Tarzı dram, komedi.

Security (Güvenlik) İtalyan yapımı suç-gerilim temalı bir film, puanım 8/10.

Tom Hanks Sully gerçek bir olayın anlatıldığı 2016 yapımı bir film 95te olan uçak kazası ile ilgili ben beğendim tavsiye ederim ayrıca hangover serisi de süper komedi ama biraz yaş sınırı var ona göre izlemeli

X