Gelinlik Modelleri en-kübra moda evi tarafından dolandırıldım arkadaşlar ne yapabilirim ???

Evet dimi çok kuşku verici haklısın😂 bizim insanımız böyledir doğruları konuşanı kabullenmez nedense karalamaya inanır kötüye sahip çıkar 😁 allah büyük ben bu dünyanın öbür tarafını da düşünüyorum bu muhabbeti bi arkadaşımdan duydum bu bayanın karalamasını ve bende yorum yapmak istedim o kadar olmuş bitmiş bayana geçmiş olsun üzücü ama Buda benim fikrim tatlım 👍🏽
Bende gelınlıkcımden memnun degıldım kesınlıkle sonra bır kac kısı ıle daha krsılastım onlarda memnun degıldı satana kadar gayet ıyıdı pesın verdım parayı. Sonra oyle olmaz boyle olmaz. Faturanı ve aldıgın urunu atabılır mısın. Dogrulamıs olursun.

:KK70: kapasite kısmı tartışılır bence :KK70: "başkasının" moda evi için bukadar kasmayın :KK66:
Arkadasım haklısın bunu deseler ok ama yorum yapıyorum evet yeniyim ama söledim arkadaşımdan duydum bu muhabbeti ve bende yorum yapmak istedim yoksa beni ilgilendirmez ben tavsiye ederim ama kimi etmez yoruma saygı gösterilmiyor bunu anladım ben çok üzücü 😞

Arkadasım haklısın bunu deseler ok ama yorum yapıyorum evet yeniyim ama söledim arkadaşımdan duydum bu muhabbeti ve bende yorum yapmak istedim yoksa beni ilgilendirmez ben tavsiye ederim ama kimi etmez yoruma saygı gösterilmiyor bunu anladım ben çok üzücü 😞
Ozaman tanımadığınız insanlara hakaretle savunmayın hakkınızı, nerden anladınız tek mesajımla kapasitemi????

Ozaman tanımadığınız insanlara hakaretle savunmayın hakkınızı, nerden anladınız tek mesajımla kapasitemi????
Dalga geciyorsunuz yoruma açık değilsiniz yeni üyem olmam modaevine bağlandı açıklama yapıyorım duydum ve haksızlık yapılıyor die yorum yapma istegi duydum ayrıca özür dilerim buranın ben şikayet platformu oldugunu bilmiyodum yorum yapılıyor veherkes fikrini söylüyor die konustum

benim adi gecen moda eviyle alakam yok ama bende gelinlikci magduru olmustum kadin bana 2.500 dedigi gelinlige esim onunden gecerken bakinca 1000 tl demis sanki esimi kandirmak istiyormusum gibi bi olay oldu cok mahcup oldum

X