Gelinlik Modelleri en-kübra moda evi tarafından dolandırıldım arkadaşlar ne yapabilirim ???

Hop hop kımse kımsenın kapasıtesını sorgulamasn o kucuk beynıyle. Bu ınsanlar salak degıl bu duzenbazlıgı goremeyecek kadar. Haddınızı bılın.
ne güzel cevap olmuş arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum destekleriniz için. burdan bile bariz değil mi neler olduğu sizce. yorumu size bırakıyorum. hala düşününce bana yaşatılan o stresi düğünümden hiç bir zevk alamamıştım. veresiye gelinlik aldım başka yerden düşünebiliyormusunuz. param kalmamıştı kimseye söyleyemedim zaten düğün işlerinde aileler gergin oluyo bi de bunu söyleseydim daha kötü olcaktı. allaha havale ediyorum

Evet dimi çok kuşku verici haklısın😂 bizim insanımız böyledir doğruları konuşanı kabullenmez nedense karalamaya inanır kötüye sahip çıkar 😁 allah büyük ben bu dünyanın öbür tarafını da düşünüyorum bu muhabbeti bi arkadaşımdan duydum bu bayanın karalamasını ve bende yorum yapmak istedim o kadar olmuş bitmiş bayana geçmiş olsun üzücü ama Buda benim fikrim tatlım 👍🏽
ben karalama yapmıyorum. ben başımdan geçen olayı dürüstçe anlattım. hiç kimse bunları yaşamasın çünkü ben yaşadım çok kötü bir durum. evet allah büyük bunda mutabıkız. yalnız sizin gelinlikçiyi kendi dükkanınız gibi sahiplenip o şekilde savunmanız çok komik olmuş. memnun kalmışsanız memnunum demeniz memnuniyet sebeplerinizi anlatmanız yeterli olurdu. tenkit etmeniz her kullanıcıya ayrıca yorum yapmanız savunurken gerilmeniz biraz fazla düşündürücü. madem allah inancı taşıyorsunuz o zaman elinizi vicdanınıza koyun. benim 4 bin lira param hiç oldu. ne gelinliğim düzeltildi ne yenisi dikildi. üstelik komple yamuk dikildi. kendim diksem o kadar yamuk olmazdı. düğün öncesi param olmadan yüz üstü bırakıldım. gelinliğin parası benden peşin olarak ilk provada alındı. sanki kaçıyorum. kalitenin tek adresi demişsiniz :KK70: gülüyorum..

öyle düşünmeyin belki sizinki güzel olur. hayırlısı olsun
Daha önce de son deneyimimi yazmıştım. Sorunsuz teslim aldım çok şükür. Bir de ben Kasım ayında anlaşmıştım çok çok az malzeme parası istediler onun dışında da ben para verene kadar para konusu hiç açılmadı. Keşke siz de eğer istemiş olsalar bile peşin para vermeseydiniz. İşinizden emin olup teslim alana kadar neresi olursa olsun faturasız para ödememek gerekir. Bir de ben çok kere Hülya hanım ile konuştum gelinlikte de bindallıda da çok değişim fazla yaptırdım, ekstra provalara gittim, habersiz gittiğim bile oldu. Hatta gelinlikte kullanılacak çiçekler istediğim gibi değil diye kabul etmedim. Benim istediğimi ta gidip istanbuldan aldı getirdi. WhatsApp tan instagram dan yazdım, görmediyse aradım, gecenin bi yarısı bile soru sordum. Hiç ters davranmadı. Olayınızı bilemem ama ben gerçekten memnun kaldım. Ve asla oranın çalışanı, yakını, akrabası hiç bişeyi değilim orada çalışmadığımı kanıtlayabilirim isterseniz 😁

Daha önce de son deneyimimi yazmıştım. Sorunsuz teslim aldım çok şükür. Bir de ben Kasım ayında anlaşmıştım çok çok az malzeme parası istediler onun dışında da ben para verene kadar para konusu hiç açılmadı. Keşke siz de eğer istemiş olsalar bile peşin para vermeseydiniz. İşinizden emin olup teslim alana kadar neresi olursa olsun faturasız para ödememek gerekir. Bir de ben çok kere Hülya hanım ile konuştum gelinlikte de bindallıda da çok değişim fazla yaptırdım, ekstra provalara gittim, habersiz gittiğim bile oldu. Hatta gelinlikte kullanılacak çiçekler istediğim gibi değil diye kabul etmedim. Benim istediğimi ta gidip istanbuldan aldı getirdi. WhatsApp tan instagram dan yazdım, görmediyse aradım, gecenin bi yarısı bile soru sordum. Hiç ters davranmadı. Olayınızı bilemem ama ben gerçekten memnun kaldım. Ve asla oranın çalışanı, yakını, akrabası hiç bişeyi değilim orada çalışmadığımı kanıtlayabilirim isterseniz 😁
sizin adınıza sevindim. ben onların yüzünden çok kötü şeyler yaşadım başkalarının yaşamasını istemem. umarım düğününüzde sorunsuz güzel geçer :)

nedense o moda eviyle ilgili iyi yorum yapan hesapların hepsi yeni açılmış ve sadece bu konuyla ilgilenmişler. çok ilginç :)
Beni lütfen bu konuma sokmayınız, ben sizin olumsuz yorumunuzu görünce size ulaşabilmek için açtım hesabımı. Gelinliği bu hesabı açtıktan ve burada size ulaşmaya çalıştıktan sonra aldım. Kendi hür irademle de olumlu deneyimlerimi yazdım. Birinin bana yorum yap öv beni demesiyle de hareket edecek biri asla değilim. Yine aynı şekilde diğer insanları da bu şekilde zan altında bırakmanız bence hoş değil.

Beni lütfen bu konuma sokmayınız, ben sizin olumsuz yorumunuzu görünce size ulaşabilmek için açtım hesabımı. Gelinliği bu hesabı açtıktan ve burada size ulaşmaya çalıştıktan sonra aldım. Kendi hür irademle de olumlu deneyimlerimi yazdım. Birinin bana yorum yap öv beni demesiyle de hareket edecek biri asla değilim. Yine aynı şekilde diğer insanları da bu şekilde zan altında bırakmanız bence hoş değil.
ben kişisel birşey yazmadım. kendi üzerinize alınmayın.

Biz diyecegimizi dedik kuzum o zaman bile bi gelinlikcinin hismina ugramis biri olarak seni cok iyi anliyorum
zaten genel olarak gelinlikçilerde sorun var bence. çünkü iş yerinde olsun veya dışarda konuştuğum insanlar olsun çok kişinin başına gelmiş böyle şeyler. ne diyeyim ya çok kötü bir durum :KK43:

zaten genel olarak gelinlikçilerde sorun var bence. çünkü iş yerinde olsun veya dışarda konuştuğum insanlar olsun çok kişinin başına gelmiş böyle şeyler. ne diyeyim ya çok kötü bir durum :KK43:
Kesinlikle oyle birde cogu kesim para verince bir digerine gidemez bunu biliyorlar yani el mahkum yiyecekler hesabindalar. Benim gelinlikci bana 2250 dedigi gelinligi esime 1000 tl demis nasil yalanci asagilik durumuna girdim anlatamam sanki adami kazikliyor gibi bi atmosfer olustu burnumdan getirdi guzel gunumu

Kesinlikle oyle birde cogu kesim para verince bir digerine gidemez bunu biliyorlar yani el mahkum yiyecekler hesabindalar. Benim gelinlikci bana 2250 dedigi gelinligi esime 1000 tl demis nasil yalanci asagilik durumuna girdim anlatamam sanki adami kazikliyor gibi bi atmosfer olustu burnumdan getirdi guzel gunumu
benimde hatırlamak istemediğim anlardan birisi olarak kaldı malesef. bendende hemen aldılar parayı. bizde öyle oluyo dediler. bende nerden bileyim ilk defa gelinlik alıyorum o heyecanla tamam dedim. keşke vermeseydim ama haram ediyorum

arkadaşlar ankara demetevlerde bir gelinlikçi tarafından dolandırıldım. en-kübra moda evi. acele getirip daha gelinliği dikmeden tüm paramı aldılar. sonra gelinliği yamuk diktiler. son provada fark etmedim ama eve gidip denediğimde fark ettim etekleri yamuk yakası yamuk sırtı yamuk. sıradan bi terziye gelinliğin resmini gösterdim hemen fark etti yamukluğu o derece yani. ama söylediğimde kabul etmediler ve beni hakaretlerle bağıra çağıra dükkandan kovdular. kadın oğlunu çağırdı üzerime falan yürüdü annem olmasa dövecekti resmen. ne yapcam hakkımı nasıl arayabilirim. düğünüme 3 hafta kaldı tüm paramıda onlara verdim :KK43:((
benzer bşyi bende yaşadım :KK43:((ama yapacak bsy yok baska gelinlikçiye götürün bnce

faturamı vermedıler dıye malıyeye sıkayet etsenıze :KK70: malıyecıler sıgortacılar cok sever boyle yerlerı hıc gozunun yasına bakmazlar

faturamı vermedıler dıye malıyeye sıkayet etsenıze :KK70: malıyecıler sıgortacılar cok sever boyle yerlerı hıc gozunun yasına bakmazlar
eşim uğraşmak istemedi malesef. düğün öncesi zaten yeteri kadar canımız sıkıldı boşver dedi :KK43: ama işte hep o boşveriyor ben boşveriyorum ondan dolayı böyle yerler malesef bu şekilde devam ediyor.

X