Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tek ve en etkili çözüm kalıcı makyaj olsa gerek 1 buçuk yıl önce yaptrdım çok rahatım..
eyeliner altlı üstlü çektirdim..
ama öncesinde nivea kullanıodum asonsörlü olanlarından tavsiye ederim ..

valla siyah ve füme renkte beyu, innova prestige ve dior çok güzel. hatta yapışıp kalıyo akmıyor. denemedim ama Guerlain Kholl (brun) çok güzelmiş hihoyyyt onun dışında diğer renk kalemleri flormardan ve cecileden alıyorum ve gayette menunum

Avonu ben de beğenmiyorum, arkadaşım almıştı sürdüm ve bulanık görmeye başladım bi süre benneyaptımki
En iyi göz kalemini daha keşfedemedim :nazar:
Ama pastelin yeşil simli bi kalemini aldım çok beğenerek kullanıyorum :lepi:

Birde pastelin hint sürmesi kalemi varmış çok kalıcı diye duydum kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
flormarın asönsörlü yeşil renkte olanını kullanıyrm çok memnunum.ayrıca bir dergiden carmina marka kalem hediye vermişleri oda güzeldi.birde emily marka göz kalemlerini deneyin derim ben yeni aldım süper.aslında kişiden kişiye değişiyor galiba göz yapısına hassasiyetine göre deneyerek öğreniyo insan

Avonu ben de beğenmiyorum, arkadaşım almıştı sürdüm ve bulanık görmeye başladım bi süre benneyaptımki
En iyi göz kalemini daha keşfedemedim :nazar:
Ama pastelin yeşil simli bi kalemini aldım çok beğenerek kullanıyorum :lepi:

Birde pastelin hint sürmesi kalemi varmış çok kalıcı diye duydum kullanan var mı?

evet ya bende avon göz kalemı kullandım lacıverttı ama cok akıyoo bıdaha hayatta almam.şöle akmayan bısı bulayım yazcam burda.body shop urunlerını merak edıyorum onu denıcem bıde bakalım:uhm:

emily kalem çok kötü...kalıcıda değil..siyahı sürdüğünde gri gibi duruyor tam siyah değil..hiç kaliteli kalem değil..flormar bile daha iyi ondan..

X