Göz Makyajı En iyi göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
gözün içine sürmemek gerekiyormuş gözüm küçük olduğu için burdan okuduğum kadarıyla çünkü hiçbir şey bilmiyorum makyaj konusunda dışına sürebilenler hangileri acaba:)

evet canım gözlerin küçülür. hele göze yoğun rimel sürersen altına hiç bişi sürme veya çok az sür harika duruyo.. ama altada üstede sürünce hem akar hemde kötü duruyo..

max factor
avon
pastel
flormar
cecile
hepsinden ayrı bir renk var en sevdiğim max factor
bir de geçenlerde aldığım en ucuz göz kalemi emily saks mavisi aldım ve fiyatına göre harikazemuszemus

evet canım gözlerin küçülür. hele göze yoğun rimel sürersen altına hiç bişi sürme veya çok az sür harika duruyo.. ama altada üstede sürünce hem akar hemde kötü duruyo..

yooo..benim gözlerim badem göz ve iridir ..avatarda göründüğü üzere :) alta ve üste sürüyorum gayet güzel oluyor :..

flormar ultra black göz kalemini kullanıyorum harika bir şey ..akma da yapmıyor ..bir de akmasını istemiyorsan çok hafif far geç kalemin altına daha uzun süre kalıcılık sağlıyor...

en iyi göz kalemi derken mesela göz kaleminin iyisi kötüsü kişiden kişiye değişir...
aldığın göz kalemi beklentilerini karşılıyorsa iyidir yok karşılamıyorsa kötüdür...

ben göz kalemini gözümün içine çekerim hep vede çok yoğun bir siyah elde etmek isterim..
golden rose mesela herkes çok beğeniyor ama benim hoşuma gitmedi beklediğimi alamadım yani..
kajalıda denedim oda aynı şekilde ama bir başkası için bu markalar çok iyidir...

en son flormarın ultra black eyeliner kalemini aldım o mesela beklentimi çok fazlasıyla karşıladı hem yoğun bir siyah elde ediyorum hemde akmıyo çünkü göze sürüldüğü zaman kuruyo :)

benim için en iyi göz kalemi flormar ultra black eyeliner şimdi hihoyyythihoyyyt

bir sorum olacak flormar ultra black eyelineri göz kalemi gibi alt kirğiğe uygulanıyormu

Oriflame'den kajal göz kalemi (şu piramit şeklinde olan) 12 saate kadar etkili olduğu iddiası tamamen doğrudur arkadaşlar. Makyajı hiç dayanmayan biri olarak söylüyorum bunu. Fiyatı da performansına göre gayet makul.

Kızlar MAC Smolder'ın yanı sıra MAC blooz'u da kesinlikle tavsiye ederim...lacivert bir göz kalemi çok güzel bir renk!
Flormar'ın ultra black eyeliner'ı da fiyatını göre oldukça iyi bence...ben de akma sorunu vs olmadı...
Emily'nin de 109 no.lu kalemi (metalik mavi-yeşil) hem renk hem de pigment açısından başarılı (Emily'nin diğer renkleri çok iyi boyamıyor bence)

opuyorumnanaktan

ben lancome'un rimelini aldığımda küçük boy bir de siyah göz kalemi verdiler. şimdiye kadar kullandığım en güzel kalem diyebilirim. hem dağılmıyor akmıyor hem de çok güzel buğulu bir hava yaratıyor

Farklı markalarda birçok göz kalemi denedim; fakat hiçbiri sürme kadar iyi değildi. Kesinlikle göz kalemi yerine sürme tavsiye ederim. Hem daha kalıcı hem de sağlıklı.

X