En iyi bebek şampuanı hangisi?

Nasıl anlıcam bilmiyorum. Yüzündeki sivilce gibi şeyler neyden oluyor anlamıyorum dalindendir diye komili ye geçtim sebamed geçmeyi düşünüyorum onların yaptığına da emin değilim sağlıkocağına götürdüm krem verdi
Bebeğiniz kaç aylık minik bebekler de sivilce normal gelişimle alakalı. Şampuana gelince temiz içerikli olanı kullanın. Ben hipp kullanıyorum intasragmda mühendisin oğlu var onu takip edin temiz içerikli ürünler öneriyor. Ayrıca deterjanı da ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ona fa dikkat edin.

En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi
Şampuan ve bebe yağı mustela.
Deterjan green clean.

Şu ana kadar ikisinden de çok memnunum. Mustelanın pişik kreminden hiç memnun değilim mesela. Paket satın alacaksanız onu es geçebilirsiniz.

Dalin ve uni baby hangisi indirime girdiyse bebek bakım ürünlerinde bu ikisini kullandım hep. Ekstradan çamaşır deterjanı olarak Dalan Roxy Bahar cicekleri kullanıyordum. Leke cikarmada çok etkili değildi.
Evet leke çıkarmada etkili değil. Lekeler için ne yapıyorsunuz?

En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi
Bebek sampuani olarak 1 buçuk yaşına kadar hipp kulladim bir buçuk yaşından sonra sakine geçtim, deterjan olarak sabun tozu ile başladım hala sabun tozu kullaniyorum

Ecowell ya da pruseed natural var pınar hanımın instagramda birmihendisbirpediatris tavsiyemdir ikiside mükemmel

Merhaba, bebeğimde egzama ve konak oldu maalesef. Biz de doktorun önerisi ile mustela stelatopia şampuan ve krem kullanmaya başladık. Şimdiden etkisi görünüyor bence siz de şampuanı tercih edebilirsiniz. Bebeğinizde kuruluk veya konak olmasını engeller. Biz bilmiyorduk Dalin kullandık maalesef daha da kötü ilerledi. biraz daha ilerlerse kortizon kullaniriz dedi Dr.

Ben bir yerde okumuştum yeni doğan bebeklerin şampuana ya da vücut sabunu tarzı şeylere ihtiyacı yokmuş su yeterli geliyormuş ama detaylı araştırmadım, doktorunuza sormaniz iyi olur 🙂

Yenidoğanken baby me köpük kullandık biraz daha büyüyünce mustela ya geçtik. İkisinden de çok memnun kaldım.

Bubchen kullanıyorum en iyinin o olduğunu düşünüyorum tertemiz içerik. 6 yıldır tüm çocuklarıma kullanıyorum saçları ipek gibi hepsinin :)
Konuya yeni denk geldim baya olmuş siz yazalı yine de yazmak istedim. Bubchen tertemiz içerikli değil maalesef, aynı şekilde mustela da öyle. Zaten dalin, Nivea, Johnsons baby gibi markaları hiç saymıyorum.

En temiz içerikliler olarak ilk aklıma weleda, incia, siveno geldi şu an.

Kızlar merhaba birşey danışacağım siveno biberon emzik deterjanı aldım. Geçen gün herşeyi hazır edeyim ddm biberonları emzikleri göğüs pompalarını sivenoyla yıkadım herşey yağlı yağlı kaldı sonra tekrar yıkayıp kaynattım asla çıkmıyor herşey yağlı bunu kullanıp yaşayanlar var mı neden böyle oldu acaba
Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Çözüm bulabildiniz mi acaba?
Merhaba anca unibaby aldım onunla yıkayacağım tekrar herşeyi sonra tekrar kaynatıcam inşallah geçer o yağlı his.bir tanıdığım dedi ki yağlıda kalsa bşy olmaz içeriğinde doğal yağlar var ddi ama benim içime sinmedi yinede yenidoğana kullacam sonuçta

Merhaba anca unibaby aldım onunla yıkayacağım tekrar herşeyi sonra tekrar kaynatıcam inşallah geçer o yağlı his.bir tanıdığım dedi ki yağlıda kalsa bşy olmaz içeriğinde doğal yağlar var ddi ama benim içime sinmedi yinede yenidoğana kullacam sonuçta
Ben de bu gün görmüştüm alayım diye düşünüyordum almayım o zaman:)

X