Vücut Kremleri En güzel vücut kremi?

Vücut kremleri, losyonlar

eda_dr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
26
0
Kızlar en çok memnun kaldığınız vücut kremi hangisi paylaşırsanız çok sevinirim

Dove vücut losyonu kullaniyorum canim, kokusu harika, cok güzel nemlendiriyor birde, mavi renk yazisi olanini

the body shopun vücut kremleri ve losyonları çok güzel hem yapıları hem de kokuları:)

Yağ banyosu dediğin nedir biraz açıklayabilir misin canım? Benim bacaklarımda çorak topraklara benzeyen bir görüntü var

kesinlikle neutrogena çok güzel nemlendiriyor şimdiye kadar cok sey denedim benim cildime en iyi gelen neutrogena oldu :)

bebe youn care soft body lotion ve garnier yeni cıkan 7 gün nemlendirici mango yağı iceren body süt lotyonunu kullanıyorum gün boyu mis gibi kokutuyor ikiside

şu an vaseline ve arko kullanıyorum
vaseline nin coco butter ı çok hoş kokuyor gerçekten :KK69::KK69:

Hayatımın kremini buldum ben!

Ne kadar şükretsem az.

Kupkuru, sert cildimi ipek gibi yapan tek krem vaseline'in vücut kremleridir.

Vaseline-A-E-Vitamini-Iceren-Vucut-Kremi-100-ml__37808054_0.jpg

Ben böyle şeyleri araştırmaya çok meraklıyımdır da. Benim vücut cilt tipim normal. Ama vücut kremi olarak hangi markayı alacağıma 1 yıldır karar veremiyorum :KK14:Sizce neuregena, nivea, dove, arko ne kullanmalıyım? Body shop kullandım ama sürekli ona para veremem sonuçta öğrenciyim :)

Benim de cildim aşırı kuru, susuz kaldığımda her yerim beyaz pul pul oluyor ve kaşınıyor.Banyodan çıktıktan sonra herkes rahatlar ama ben tam tersine kaşınmaktan rahat edemiyorum.Bebe yağı sür dediler banyodan sonra ama sürünce yağlı hissi bırakıyor o yüzden kullanmıyorum,Oriflame,Avon vs. bunlar hiç bir şekilde etki etmiyor.Bir zamanlar dove'un Yoğun nemlendiricisini kullanmıştım düzenli kullanımda fark ediyor ama pek sevemedim.2-3 yıldır Arko Nem kullanıyorum "Meyveli bakım" serisini çok seviyorum,kokulu olmasın istiyorsanız "inci özleri" ni deneyin.

Kullandığınız duş jelide çok önemli daha önce "ballı-sütlü" kullandım kuru ciltler içindi hiç yaramadı aksine kuruttu.Kaşındırmayanlar palmolive'in "Termal Spa" serisi.Şuana kadar en çok nemlendiren ve kaşındırmayan Duş Jeli Ersağ'ın "Argan Yağlı" duş jeli,hem nemlendiriyor hem daha az kaşındırıyor hemde Ersağ helal sertifikalı, fiyatı ise 1 litresi 15 lira.Kesinlikle tavsiye ederim :)

Ben böyle şeyleri araştırmaya çok meraklıyımdır da. Benim vücut cilt tipim normal. Ama vücut kremi olarak hangi markayı alacağıma 1 yıldır karar veremiyorum :KK14:Sizce neuregena, nivea, dove, arko ne kullanmalıyım? Body shop kullandım ama sürekli ona para veremem sonuçta öğrenciyim :)

Arko nem meyve serisini tavsiye ederim ben ençok Mango-Mandalina ve Yoğurt-Böğürtlen seviyorum :) $arko-nem-mango-mandalina-ozlu-krem-300ml-meyveli-bakim-cotton24-complex-kavanoz37.jpg

vücut kremlerinin en büyük sorunu bi çoğunun kıllanma yapması.ben lazere gidiyorum ordaki kadın bana su bazlı kremler kullanmamı önerdi onlar yağlı olmadıkları için kıl köklerini beslemiyolar. Eczanelerde satılan ''Excipal Hydro'' var kesinlikle size onu öneririm.su bazlı olduğu için hem hemen emiyo hemde kıllanma yapmıyo.

X