En avantajlı gsm operatörü hangisi?

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.520
37
kızlar slm.eşimin işi dolayısıyla,ailelerden uzak olmamız dolayısıyla çok fazla kontör harcıyoruz.acaba en uygun kontörlü hat tarifesi hangisi sizce.ben araştırdım internetten ama siz kullandıklarınızdan örnek verirseniz sevinirim.:eek:

10 dk.sı 2 kntr bence avea
150 kontur yuklediğinizdede 180 dk bedava konuşması süresi oluyor avea içi

biz de ailecek aveayla konuşuruz o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum.eşimle ne zaman konuşsak bir dakika,falan kapanıyor arada.tekrar tekrar arıyoruz.ee ne anlamı kaldı.acaba dedim vodafone nasıl limitsiz tarifesin falan var .hem ona 100 yüklemen yeterli 5 dkkası 1 kntr.ama avea 150 yüklüoz,10 dkksı 2 kntr.yani 5dkkada ,bir dakkada 2 kntr.

canım hepsi birbirinin aynı zati 3 hatta var bizde ama avea alma derim almadığımız şekilde kabarık fatura geliyo zaten çoğu kişi şikayetçi ..ama turkcell in 10 dakkası 1 kontör kullanıyo kıskardeşim bence çok hesaplı..

vodafone nin cep öğrenci si artık çok avantajlı degil,aveanın avantajları çok daha fazla..

bence kesinlikle avea
ben 3 hattı da kullandım
turkcell.im var çünkü ailem turkcell.li
yoksa aveadan başka hat kullanmam :lepi:

Ben turkcelliyim ama aveayaya geçicem ayda 55 kontöre sabah 5den akşam 5e sınırsız konuş....

kesinlikle avea,patlıcana üye oldunmu 150 kontur yüklüyosun 3 saat avea içi 1 ay bedava,ayrıca şimdi degişik tarifeleri çıktı,onunda en düşügü her yöne ayda 100 dk konuşuyon 16 lira,tabi daha farklı dk süreleride var.

avea da yeni kampanya çıkmış fatursası yüksek gelenlere duyurulurrrrrrrrrrr
66 tl ye tüm yönde beleş 1 ayyyy

ben vodafone personel tarifesi kullanıyom grup içi avantajım çok faturalı ama bunu personneler alabiliyo yada akrabaları 10 tanıdık :))

anladım kızlar ben aveadayım ama hala kararsızım .kontörlü cep öğrenci benim ama.

turkcelliyim ve bana turkcell hiç cazip gelmiyor..
en basiti kampanya yapmışlar 25 sınırını aşmamışlar için..
10 dk 2 konturmü neymiş..
e bizler neciyiz burda?
bende tavır yapıp 3 aydan 3 aya kontür yüklüyorum...
sankim turkcellinde çok umrunda.....
tavşan dağa küsmüş smileyi :KK66:

esımle ıkımzın öğrt.hattıydı bıde annemde vardı.en sık konustuğum onlar..ıyı oluyordu.
ama son zamanlarda farketmıstık kı hıc konusmuyoruz gun ıcınde ama boyna oduyoruz,,annem de kontorsuz dıye oarayı burayı fazla yuklenıyodu tele.bıde en cok da cekmemesi yuzunden snınır oluyordk.evd kullanamıorduk dogrudurust.,
turkcele gectık kontorlye bızde.10 dk 2 kntr. yetıyor bıze.
uzakta olanlara gore değil yınede aveanınkı daha uygun ama oda cekmıyor..

turkcelliyim ve bana turkcell hiç cazip gelmiyor..
en basiti kampanya yapmışlar 25 sınırını aşmamışlar için..
10 dk 2 konturmü neymiş..
e bizler neciyiz burda?
bende tavır yapıp 3 aydan 3 aya kontür yüklüyorum...
sankim turkcellinde çok umrunda.....
tavşan dağa küsmüş smileyi :KK66:

alemsin kıs he güldüm akşam akşam :))

avea derim.bütün operatörleri kullandım ama en hesaplısı avea mobil öğrenci tarifesiyle 10 dakikası 2 kontöre konuşursunuz patlicanla her ay 150 kontör yüklediğinizde 180 dakika bedava süreniz olur vs...

bir avea hattımı heryöne150 ye geçirdim bir de avea tüm kamu hattımız var ayda 17 liraya avea kamu hatlarıyla 600 dakika ya da isterseniz 21 liraya sınırsız kamu yapabiliyorsunuz ama biz yapmadık

kızlar bu patlıcana üye olmak için kaç kontör gidiyor.

X