Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Emzirmeden dolayı sarkmış memitoları birlikte toparlayalım :)

Eowynn_arwn

Canımm kızlarım :))
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
2.861
3.614
Hanimlar merhaba
Ben kizimi memeden ayirali 1.5 ay oldu.simdi ayni sonmus balon gibiler.sut varken 100 beden olan memisler simdi 75 i doldurmuyor.burusuk kirisik olmasi ayri bi sorun.simdi bunlari dolgunlastirmak ve sıkılastırmak icin bi yontem belirledim kendimce.cookk arastirdim vs vs.
Lafi uzatmayayim :KK66:
Su an arı poleni ve küç kullanmaya basladim.haftada iki uc kez herhangi bir nemlendirici ile masaj yapiyorum.ve arti olarak bira mayasi tabletine de baslayacagim.kilo da almak istiyorum 54 olan ben 49 kiloya kadar dustum maalesef :KK43: varsa bana katilmak isteyen buyursun gelsin.insallah olumlu sonuclar alirim aliriz :KK66: bide son zamanlarda nuzzplus markasinin sac uzatma sampuani cok ovuluyor.onun birde gogus toparlayici kremi var.ileri dogru onu da almayi dusunuyorum :KK66:

Saç uzatma kremi gogsunde kil çıkarabilir dikkatli ol. Bende göğüslerini büyütmek istiyorum çok uğraştım yağlarla flaan . Büyüme oluyor ama masajı bıraktığım zaman eski haline dönüyor. Tüylenme olunca da bıraktım . Şu an çok heveslendimm konunu görünce. Bebek yağıyla masaj yapsam tuylenme yapar mı acaba

Saç uzatma kremi gogsunde kil çıkarabilir dikkatli ol. Bende göğüslerini büyütmek istiyorum çok uğraştım yağlarla flaan . Büyüme oluyor ama masajı bıraktığım zaman eski haline dönüyor. Tüylenme olunca da bıraktım . Şu an çok heveslendimm konunu görünce. Bebek yağıyla masaj yapsam tuylenme yapar mı acaba
Canım yanlış anlamissin sanirim.sac uzatma ktemini degil o markanin gogus tooarlayici kremini alip kullanixam.bakalim sonuc ne olacak.devam ediyorum hala.gebelde ben bebe yagini vucuduma kullanirim.herhangi bi killanma tuylenme yaomadi bende :KK66:

Benim memelerim de daha emzirme olmadan bu genç yaşımda sönmüş balon gibi oldular. Sebebini tam bilmiyorum çünkü bir dönem vücuduma öyle küskündüm ki canımı yakmadığı sürece vücuduma ne olmuş ne bitmiş umurumda değildi. O dönem bir 15-20 kilo vermiştim 1,5 ayda falan ama bilinçli değildi, sonra hızla geri aldım o kiloları. Bundan 2,5 yıl önce de bilinçli bir kilo verme maratonum başladı. Yavaş yavaş bu süreç içerisinde sporla birlikte 22 kilo verdim. Uzun lafın kısası memelerimin dolgun görüntüsünden uzaklaşıp sönmüş balona dönmelerinin sebebini tam olarak bilmiyorum ama kısa sürede kilo alıp vermek ve iki kez çok büyük kilo kaybı yaşamama bağlıyorum. Bana kalırsa krem veya spor ile eski diri görünümüne kavuşmayacaklar, en iyisi ileride inşallah emzirme dönemlerini atlattıktan sonra bir cerrahi operasyon geçirip bunu kesin çözüme kavuşturmak diye düşünüyorum.

spor yaparak diklestirsen göğüs egzersizi🤔toparlar ve sıkı olur. doktordan da yardım alsan 😐

Slm aynı şekilde benim de göğüs sarkmasindan yana şikayetim var. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Iki çocuk emzirdim sonrasında böyle oldu. Ve uçları da nerdeyse hiç yok. Bu konuda paylaşımınızı takip ediyorum.

X