Nişan Elti ile carsi olayi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alışverişe çıkmak zorunda mısınız? sizin gibi zor insanlar bu alışveriş işinden nedense vazgeçemiyor o alışverişte de hep büyük kavgalar çıkarıyor. Hayatınızı komplike hale getirmeyin.
Kaynanam beni aradı alışveriş için teşekkür ettim gerek yok dedim. Kadın kendince 3-5 parça giysi alıp içine değişim kartı koymuş evimize getirdi öyle yapınca ohh mis gibi.

Alışverişe çıkmak zorunda mısınız? sizin gibi zor insanlar bu alışveriş işinden nedense vazgeçemiyor o alışverişte de hep büyük kavgalar çıkarıyor. Hayatınızı komplike hale getirmeyin.
Kaynanam beni aradı alışveriş için teşekkür ettim gerek yok dedim. Kadın kendince 3-5 parça giysi alıp içine değişim kartı koymuş evimize getirdi öyle yapınca ohh mis gibi.
Bu kadın zorla elTimi yolladi

Whatsapp ta mesajlaşiyolar abisiyle zaten whatsapp ta yazısıyolaŕ yeğeninin fotosunu atıyor abisi ona ama extra dan yengesiyle konuşma sı beni delirtiyo
Allah nişanlına, ailesine, eltine ve abisine sabır versin deyip gidiyorum

Öncelikle senin beğendiğin önemli fikirlerini alırsın ama ortaya sorarsın sadece yengesine sormazsın..
Bı tavır takinmana gerek yok kendin ol

Ahahahaah teşekkür ederim tatlım sen kendinden biliyosun heralde bebeğim benim ya ahahahahahahahahaha ah keşke tiksinselerrrrr amacı ma ulaşırım ahahahahaah
Sizden medeni bir şekilde rica ediyorum bebeğim tatlım gibi hitaplar kullanmayın ben sizin bebeğiniz ya da tatlınız değilim. İyi akşamlar

Hanımlar yarın annem kız kardeşim sevgilim onun abisi ,yengesi falan işte nısan için bohça için gelecek ama o anda nasıl bir tavır takınacağım ben çünkü elti denen o kadına resmi durmak istiyorum bunu nasıl başarırım akıl verin?? Bisey alırken ona sormam ben zaten . Annesi yaşlı gelemiyor ondan. Yengesinin gelmesini zaten istemiyor dum off napim resmi olmak icn benden çekinsin istiyorum abisi zaten ukala biri
Yazık sana elti olacak üzüldüm onun adına.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X