Ellerim çok çirkin erkek gibi?

Mitsuha

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
40
11
34
Parmaklarım iri kemikli olduğundan kalın ve kısa, avuç içim ise aşırı büyük tırnaklarım desem şekilsiz ama tırnaklar manikürle halledilir orası sorun değil ama ellerim erkek eline benziyor napıcam ben bu durumdan çok utanıp sıkılıyorum var mı tavsiyesi olan?:KK43:

Son düzenleme:
Kız değiştiremeyeceğin şey için ne üzüyosun kendini? Bakımlı olsun yeter, sıkma canını. Sen incelediğin ve taktığın için büyütüyorsun, dışarıdan fark edilmiyordur bile

Kız değiştiremeyeceğin şey için ne üzüyosun kendini? Bakımlı olsun yeter, sıkma canını. Sen incelediğin ve taktığın için büyütüyorsun, dışarıdan fark edilmiyordur bile
Yok yok fark ediliyor muhabbeti geçihor çünkü

Yok yok fark ediliyor muhabbeti geçihor çünkü
O zaman sen de biri söyleyince “halt etmişsiniz ben mutluyum ellerimle” de, şakaya vur sustur. Zayıflık olarak gösteriyorsan, insanlar daha bir sever uğraşmayı

Allahın yarattığına bu şekilde çevrende yorum yapıp seni üzenler utanmalı bence ve bakımını esirgeme sana bi tavsiye her halimize şükretmeliyiz ya hiç elin olmasaydı ne yapacaktın?

Merhaba,
Benim de ellerim iri yapılı kemikli parmaklarım çok kalın, aynen erkek eli gibi. Hatta bazı erkeklerin elleri benim ellerimden çok daha güzel daha kibar. Takılara çok meraklıyımdır mesela takıp takıştırmayı çok severim, çocukken en sevdiğim takı yüzüktü, ancak büyüyünce ellerimin ne kadar iri olduğunun farkına varınca hiçbir yüzüğün yakışmadığını anladım ve ellerimi hiç sevmemeye başladım artık. (Hatta unutmazsam manikür yapınca resmini koyayım buraya, çünkü ellerimin en bakımlı hali bile güzel değil bence). Ama ne yazık ki çaresi de yok.
Yine de Allah'a çok şükür demek lazım tabi.

X