Mutfak Püf Noktaları Elimin ağır oluşu ve işlere yetişemeyişim

aksarayda4kisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2019
15
10
28
Selam kızlar bu benım ılk konum 24 yasndaym 5 senelık evlıyım 1 kızım var temızlık yapmayı bılmıyorum yapmak istedgım hiç birşeye yetişemiyorum cook mutsuzum nolur yardım edın nasıl temızlık yapıyosunuz elim çok yavas hızlanmak için napmam lazım bıde ne yaparsam yapayım sankı baskalarının evı gbı tertemız olmuyo bana tavsıye verır mısınız

Allahim baska dert edinecek biseymi bulamadin e olsun nolacak snde yavas yavas yap yani hem evin bal dok yalada olsa baskalrinin evi her zman daha temiz gozukur gozune sana tavsiyem su eger hizli is yapmak istyorsan once evini gozden gecir sonra sonra bi otur kafanda hepsini sakin sakin bir siraya koy ve ise oyle basla ve mesela once yatak odasini temzle kapisini kapat snra diger odalarina gec mutfak ve salonu sonlara birak en sonda tuvlti banyonu yika mis iste aman acikda caninin kiymetini bil deli gbi kendini kaybetme hizli olacam die 😂😂😂

Ben de çok yavaş bir insanım ama işlerimi ona göre ayarlıyorum temizliğimi 3 güne yayıyorum mesela bundan da çok memnunum dışarıdan çok laf ediliyor yavaşsın filan diye hiç takmıyorum gülüp geçiyorum her insan aynı olacak değil ya takma hiç hayatın tadını çıkara çıkara sakin sakin yavaş yavaş yaşa gitsin 😂 sorun edecek bir şey değil bu

Hızlı yapıp haldur haldur yapacağına yavaşa yavaş yap temiz olsun
Hızlı temizlik temiz olmak değildirdir ki
Aksamdan her yeri toplarsaniz sabaha da süpürge vileda düzenli yaparsanız evimiz bal dok yala olur
Ki zaten her zaman dağılıyor çocuklardan ötürü bence çok da dert etmeyin

Selam kızlar bu benım ılk konum 24 yasndaym 5 senelık evlıyım 1 kızım var temızlık yapmayı bılmıyorum yapmak istedgım hiç birşeye yetişemiyorum cook mutsuzum nolur yardım edın nasıl temızlık yapıyosunuz elim çok yavas hızlanmak için napmam lazım bıde ne yaparsam yapayım sankı baskalarının evı gbı tertemız olmuyo bana tavsıye verır mısınız
Niye hızlanmaya çalışıyorsunuz ki neyi nasıl yapabiliyorsanjz öyle yapın . Benim çok çabuk tansiyonum düşer ben de ara vere vere dinlene dinlene iş yaparım şimdi hamileyim iyice yavaş yapıyorum her şeyi ama bunu hiç dert etmedim . Evim her zaman tertemiz de değil yaşıyoruz neticede ama mümkün mertebe düzene dikkat ederim. Malesef her düzenli de olamıyor yani yaşamak böyle bişey

Merhaba tatlım,çok gençsin zamanla yapa yapa her konusa pratiklik kazanacaksın emin ol yalnız yeni ürünleri daima takip et mesela şarjlı çubuk süpürgeler çok pratik,hafif yormuyor insanı,onun dışında spray moplar günlük temizlik için oldukça kolay ve her yer ışıl ışıl oluyor.rulo peçeteler -en ekonomik ve kaliteli bim queen-clin sprey toz vs etrafı silmek için.bezle uğraşmıyorum
Evlendiğimde 23 yaşındaydım yurtdışındaydım o zaman leifheit in spray mopunu almıştım bir de rowenta şarjlı süpürge günlük işim hemen bitiyordu spray mop burada çıkmamıştı şimdi o kadar ucuza -Türk markaları parexler, hatta internetten markasız aldım-etrafta var ki.şarjlı süpürge ötekinin ömrü dolunca ,arçeliğin aldım Türk markası olsun diye.şuan işini kolaylaştıran herşey Türkiyede de yaygın olarak var.bunlardan faydalan hem enerjini çocuğuna kendine harca hem evinde temizlik sorunu olmasın.görselleri ekliyorum,sevgiler💎

Eklentiler

• D33DAECD-38EB-4214-8902-C07F666DF6E6.jpeg
    D33DAECD-38EB-4214-8902-C07F666DF6E6.jpeg
    28,7 KB · Görüntüleme: 204
  • A91B5C2A-F8A1-4C62-BDE7-9C6BA03569A0.png
    A91B5C2A-F8A1-4C62-BDE7-9C6BA03569A0.png
    267,8 KB · Görüntüleme: 159
Valla al benden de o kadar. Ben de çok yavaşım. Ama benimki elimin yavaş oluşundan değil de iş yerinde çok yorulmamdan kaynaklanıyor. On dakika bir şey yapıp yarım saat dinleniyorum

Tatlım evin her yerini birgünde degilde (süpürüp silme toz alma dışında)dip olarak temizlemek istersen birgün bir odayı diğer gün digerini yaparsan rahat edersin..

Bende öyleyim bi yeri siler 10 dkk oturum bi odayı toplar yarim saat oturum.trmbellik benimki işim olmayışı belkide beni böyle yaptı ama kucukkende böyleydim ben 🙄

Allahim baska dert edinecek biseymi bulamadin e olsun nolacak snde yavas yavas yap yani hem evin bal dok yalada olsa baskalrinin evi her zman daha temiz gozukur gozune sana tavsiyem su eger hizli is yapmak istyorsan once evini gozden gecir sonra sonra bi otur kafanda hepsini sakin sakin bir siraya koy ve ise oyle basla ve mesela once yatak odasini temzle kapisini kapat snra diger odalarina gec mutfak ve salonu sonlara birak en sonda tuvlti banyonu yika mis iste aman acikda caninin kiymetini bil deli gbi kendini kaybetme hizli olacam die 😂😂😂
Gerçekende öyle o kadar uğraşırım ama baskalarınınkı daha temız gbı evlenmeden önce hep çalştgm için herseyı evlendıkten sonra yapmaya başladım tesekkur ederm dusuncelerın için

Ben de çok yavaş bir insanım ama işlerimi ona göre ayarlıyorum temizliğimi 3 güne yayıyorum mesela bundan da çok memnunum dışarıdan çok laf ediliyor yavaşsın filan diye hiç takmıyorum gülüp geçiyorum her insan aynı olacak değil ya takma hiç hayatın tadını çıkara çıkara sakin sakin yavaş yavaş yaşa gitsin 😂 sorun edecek bir şey değil bu
Ben takıyorum ya en yakınlarım bıle deıyo yavassn dıye ama napım elımde deıl kı bile bile yavas yapmıyorum

Hızlı yapıp haldur haldur yapacağına yavaşa yavaş yap temiz olsun
Hızlı temizlik temiz olmak değildirdir ki
Aksamdan her yeri toplarsaniz sabaha da süpürge vileda düzenli yaparsanız evimiz bal dok yala olur
Ki zaten her zaman dağılıyor çocuklardan ötürü bence çok da dert etmeyin
Ben köyde oturuyorum maalesef parke veya fayans yok evımde o yuzden vıleda işi yaş 😂😂benım asıl kafamın takıldıgı çocuguma vakıt ayıramıyorum sankı ilgilenmıyorum gibi

Niye hızlanmaya çalışıyorsunuz ki neyi nasıl yapabiliyorsanjz öyle yapın . Benim çok çabuk tansiyonum düşer ben de ara vere vere dinlene dinlene iş yaparım şimdi hamileyim iyice yavaş yapıyorum her şeyi ama bunu hiç dert etmedim . Evim her zaman tertemiz de değil yaşıyoruz neticede ama mümkün mertebe düzene dikkat ederim. Malesef her düzenli de olamıyor yani yaşamak böyle bişey

Cocuguma ve kendıme vakıt ayırmak için bende hamıleyım evımın her zaman tertemız olmasını istyrum ama olmuyo her zaman

Cocuguma ve kendıme vakıt ayırmak için bende hamıleyım evımın her zaman tertemız olmasını istyrum ama olmuyo her zaman
Valla doğum yaptım bugün 18 günlük oldu annem ve kv yanımda evimin tüm düzeni degisti ve ben hiç birşeye yetişemiyorum . Ann.ve kv kendilerine göre bi düzen kurmuş . Ama inan evin düzeni doğum yapmadan önce umrumdaydi şimdi istediğim tek şey iki saat deliksiz uyku.

Valla doğum yaptım bugün 18 günlük oldu annem ve kv yanımda evimin tüm düzeni degisti ve ben hiç birşeye yetişemiyorum . Ann.ve kv kendilerine göre bi düzen kurmuş . Ama inan evin düzeni doğum yapmadan önce umrumdaydi şimdi istediğim tek şey iki saat deliksiz uyku.
Aynen katılıyprum emınım dogumdan sonra bende öyle olucam ama ınsan takıyo işte dedıgınede katılıyorum ınsanın kendı annesı bıle olsa evın duzenı degsyor ıster ıstemez

X