Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ramazan sonrası 3 haftadır çok kötü saldım kendimi, her Ramazan sonrası bu süreci bi yaşıyorum, psikolojik heralde 🙈
Ama yeterli arayı kendime verdim bundan sonra toparlanma zamanı 🤲🏻
İki haftadır takıma ve kaptanıma zarar veriyorum özür diliyorum 🥺

Eveeettttt giriş konuşmamı yaptıktan sonra gelelim bilançoya 😅

Geçen hafta: 61,50
Bu hafta: 61,90
Fark: +400
Yüzde: +0,65

Eki Görüntüle 3422735

Elhan Elhan @Cordelia gezegenfeza gezegenfeza
Keşke sabah kalksam ve senin kilonda olsam😭

Ben eda taşpınarınkini almıştım canım
Tamamdır tatlım bugün bi bakayım mağazalara bulursam ben de alayım hemen herşey için bilgiler için çok teşekkürler ☺️
Ben hiç kuru fırçalama yapmadım vücut için peeling yapıyorum sonra bol nemlendirici
Yüz ve boyun için yağ bazlı temizleyici,su bazlı temizleyici,tonik,serum,göz kremi ve nemlendirici uyguluyorum sabahsa en son güneş kremi uyguluyorum.
Misssss💕

Yara nasıl oldu iyi misin 🙄
300 senin için ne ki su gibi gider ♥️

Ben sürekli baktirirdim. Diyetisyene giderken çıktı. İlk 2 ay debelenip durmusum uzmana gidemedigim gittigim uzman ilgisiz olduğu için 🙄
Güzel sonuçlar çıksın inşallah 😍

Canım asıl hedefin kaçtı bilmiyorum ama belliki amacın 60 altında kalmak. Benim tavsiyem sana alarm oluşturacak bir seviyeye gelmen. 2-3 kg koruma ve alışma kilosu olarak vermeni tavsiye ederim. Korumada ufak iniş çıkışlar olacaktır ama en azından 60 altında kalırsın 😍
Yanı 58 gibi mesela dımı kuzum

ablacım peki nasıl hissediyorsun duygu olarak ? geçen hafta sessizleşmek iyi geldiyse arada yap biz gevezeliğimize devam ederiz burada :KK45: :KK74:
Daha dışa dönük durumdayım kuzum. :dua:
Geçen haftayı cozebilmis değilim , diş ağrım devam ediyor ama keyfim yerinde çok şükür çıkıp geziyorum. Sayfamıza sahip çıkan herkese çok mutesekkirim. Allah eksikliğinizi gostermesin. :KK60::KK36:

Süpersin 🧿🧿Yüz yogasını bir videoya bağlı kalıpta mı yapıyorsun canım yoksa senin kendi tekniklerin mi var .Ben çok meraklıyım bu tarz şeylere. Faydalı bulduğun teknikler varsa paylaşabilir misin?❤️
canlı derslere katılıyorum canım haftanın en az 3 en fazla 5 günü düzenli olarak yapıyorum düzen disiplin şart :süslü:

Benim aslında 6. Günüm diyette 75 başlangıç şu an 72 böyle mi katılmalıydım buraya
Ben yokken geldiğin için ne paylaştığını bilemiyorum mutluluk.
Gruba yeni gelen arkadaş form dolduruyor.
Uygun olduğu durumda güncel tartı bildirimi paylaşıyor. ( Fotoğrafli tarih + nick) bunu başlangıç kabul ediyoruz.

X