Elektrikli Süpürgeler elektrikli supurgenizin markasi ve memnunmusunuz..

insanların yasaması için üç maddeye ihtiyaç vardır !

iyi ve sağlıklı yiyecek
içmek için temiz su
Temiz hava

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Suyun muhteşem gücünü keşfeden, ISLANAN TOZLAR UÇAMAZ MANTIĞI ile gerçek temizliği yakalamıştır.
Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu ihlas Temizlik Robotumuz %99’luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.
Toz torbasız, Su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

Seperatör: Tirbün sistemli küçültülmüş bir uçak mortu sayesinde, dakikada 27.000 devirle dönen, SEPERATÖR adı verilen ayrıştırıcı, hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır. Milyonlarca toz parçasının suya yapışmasını sağlar. Piyasada satılan su hazneli süpürgelerden ayıran en büyük özelliğidir.(Bu süpürgelerde seperatör yerine, suya yakın konumda bir filtre bulunur. Nemli olan filtre; tozların yapışmasına, kötü koku oluşmasına ve bakterilerin 10 kat daha üremesine neden olur. Çünkü bakteriler nemli ortamda kuru ortama göre 10 kat daha hızlı ürerler.)

Derin Temizleme Aparatı : Ana motordan hariç ekstra bir motorla çalışan , halılarınızda yataklarınızda ve kanepelerinizde ekstra temizlik gücü sağlar. Halının tüylerini aralayarak en dipteki tozları ve mite’ları suyun içine hapseder ve halınız ilk günkü görünümünü elde eder. Zamandan da tasarruf ederek daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar.

Hepa Filtre: Havanın içinde bulunan ve suyun bile tutmakta güçlük çektiği polen gibi mikrondan daha küçük partiküllerin tekrar dışarı çıkmasını engeller.

Son düzenleyen: Moderatör:
dyson dc37 animal turbine...

süpürgenin kralı. büyük bir aşk yaşıyoruz kendisiyle. hele trigger head aparatı olmadan nasıl yaşamışım bilmem :KK33:
çok doğru tercih etmişim.

bende 2ay önce değiştirdim makinemi diğeri rezillikmiş meğer ben philips fc9194 aldım kızlar inanın müthiş..önceki fakirdi.kendide adı gibi pek fakirdi..geçen annemin makinesi arıza yaptı ki çooook eskimişti iyi bile dayandı benim fakiri verdim idarelik.süpüreyim dedim ayyyyyy allahım ne iyi etmişdedeğiştirmişim ogün birkere daha anladım.ihlasın ürünleride gerçekten çok iyi ama çok pahalı ve hantallar.bir arkadaşım arçleik kullanıyor oda çok memnun

Karcher ve Dyson marka elektrikli süpürgelerin yedek parça tedariğini SüpürgeMarket.com firmasından yapabilirsiniz, orijinal parça satıyorlar.

Son düzenleme:
Philips FC9225/01 Autoclean Toz Torbasız Elektirikli Süpürge

bunu kullanan varmı ??

Merhaba,

Bu mesajı okumanız için çok mu geç bilemiyorum ama değilse, kesinlikle bu süpürgeyi satın almanızı tavsiye ediyorum. Her kullanışımda iyi ki diyebildiğim pek az şey satın aldığımı fark ettim geçenlerde ve bu süpürge gerçekten onlardan biri...Süpürgemizi o kadar meth ettik ki şimdi yine aynı yerden bu hafta sözlenecek olan yeğenim için satın alacağız. Aslında çok uzun yazmama da gerek yok, aynı konuda, başka bir başlıkta yazdığım yazının aşağıdaki linkini tıklayarak ne demek istediğimi ya da ne kadar memnun olduğumu daha iyi anlayabilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/elekt...on-model-nasilfc9225-01-a-3.html#post32097990

Zaten okuduktan ve biraz araştırdıktan sonra, kullanıcıların ne kadar memnun olduklarını kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Üstelik şu anda yine Gittigidiyor'da günün fırsatında benim satın aldığım fiyattan 619 TL'den satışta...KK üyesi Elaser de aynı yerden satın almış o da çok memnun süpürgesinden. İstiyorum ki ihtiyacı olanlar da aynı fırsattan faydalanabilsinler.

Şu süpürge konusunda o kadar ince eleyip sık dokudum ve o kadar zorda kaldım ki; inşallah ihtiyacı olanlara buradan yardımcı olabilmişimdir. Zira tercih ettiğiniz marka ve model kadar satın aldığınız yer de çok mühim aldanmamak adına...hele ki bu yer internet üzerinden ise...Dolayısı ile satın alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun.

ben PHILIPS FC8475/01 almayı düşünüyorum fiyatı uygun ve yorumlar genel olarak tatmin edici.bu süpürgeyi kullanan var mı acaba?

kizlar elektrikli supurgemi degistirecegim ,aldigimdan beride pek memnun olmadim ,haliya bosa surtup duruyorum cekmiyo dogru durust,annemlerdeyken annemin supurgeyi denedim oyle guzel cekiyor ki tuttugunu kaldiriyor haliya cok guzel yapisiyor ,bende cok begenerek almistim ama cekmiyor simdi yine ayni hataya dusmek istemiyorum fikirlerinizi alabilirmiyim bu konuda elektrikli supurgelerinizin markasi nedir nasil cekiyor..

ben arnica bora 4000 kullanıyorum canım.. çok memnunm hepinize denemenizi tavsiye ederim..

konu biraz eski ama belki bi cevaplayan olur umuduyla sormak istiyorum çünkü kafam çok karıştı.ben şu 6 ayda bi yeni filtre alma olayını zorsunurum şahsen,hepa filtreli olan tüm makinalar bunu mu gerektiriyor?yok mu filtresini yıkayıp yıllaaarca kullanabileceğimiz makul bi ürün?:26:

Ben yıllarca filtresiz kullandım en son olarak arzum marka beni çlleden çıkardı, çekim gücü berbat sulu , kuru olduğundan sürekli pis pis kokuyordu sonra gidip onu çırpacaksın çok iğrenç tavsiye etmem 2 ay önce nihayet gittimşu arçelil küçük kırmızı renkte olan filtreliden aldım oh be rahat ,sana tavsiyem filtreli al tanesi 2tl ama toz ve pişlik eline değmeyecek şimdi çekim gücüde harika arçelik markasından şaşma bence
konu biraz eski ama belki bi cevaplayan olur umuduyla sormak istiyorum çünkü kafam çok karıştı.ben şu 6 ayda bi yeni filtre alma olayını zorsunurum şahsen,hepa filtreli olan tüm makinalar bunu mu gerektiriyor?yok mu filtresini yıkayıp yıllaaarca kullanabileceğimiz makul bi ürün?:26:

Ben bosch un supurgesini kullaniyorum cok memnunum ayrica evdeki butun elektrikli esyalarimin hepsi bosch simdiye kadar hic sikayetim olmadi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben fakirin hem yıkama hem süpürge makinesi olarak kullanılan süpürgesini kullanıyorum. 4 sene oldu 2 sene kullandım. Sonrasında sürekli bozulmaya başlandı. Memnun değilim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bizim süpürge PHİLİPS MARATHON ve çok çook memnunum.fiyatı yaklaşık 500 liraydı aldığımızda.gayet kullanışlı çok iyi çekiyo.tek kötü yanı
haznesini boşaltırken biraz toz oluyo etraf.ama onunda çaresi var balkonda yaparsan hiç bişey olmaz
Ne zamandır kullanıyorsunuz

benm makinam rowenta bombyx aQa 10 senedir kullanıyorum hala halılarımı çırpar gibi kaldırarak süpürüyor çok memnunum. Süpürge ve diğer küçük ev aletlerinde philips ve rowentadan yanayım tavsiye ederim.
Selam
Elektrikli süpürge tavsiyesi arıyorum
Rowentadan çok philps öneriliyor
Çok kararsızım

Ne zamandır kullanıyorsunuz
bi 7 sene olmuştur herhalde.
artık bu modelden yok malesef
biz de teyzem için bu aralar süpürge arıyoruz ama karar veremedik bi türlü
mağazadaki görevlinin söylediğine göre artık avrupa birliğince alınan karara göre 650 watt üzeri süpürge üretilmiyormuş.
bi kaç philips modeline baktık ama çekiş gücü bize o kadar da iyi gelmedi
o kadar paraya değmez diyoruz ama bir şey alıcaz artık mecbur

Dyson kullanıyordum, buharlı temizlik robotu almaya karar verince Dyson'ı sattım (hem de 5 yıllık makineydi, buna rağmen 1500e satabildim).
Ardından temizlik robotunu aldım, harika temizliyor, enfes ancak planda olmayan hamilelik durumum olunca temizlik robotu kutusuna döndü (ağır bir makine, kullanamıyorum şu an). Bu yüzden tekrar Dyson aldım.

X