Elektrikli Süpürgeler Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Ne alırsan al sessiz al. Ben süpürge sesi kaldıramıyorum. Benim rowenta sessiz süpürgem var memnunum.

Sizin de supurgeniz benim ki gibi elektriklenme yapiyor mu acaba? Bende de rowenta silence force var, iyi hos sesi yok da halida ne kadar sac varsa hepsini yumak yapip birakiyor. İsin yoksa ya tek tek onlari topla ya da ucunu cikart egil tek tek cektir. Saclari almadigi gibi ufak tuyleri de almiyor. Hatta hali uclarina dogru ata ata supurursem saclari vs oraya surukluyor, orada birakiyor, anca elimle toplayabiliyorum, cekmiyor hicbir sekilde.

Benimki miele cok guzel süpürüyor sesli ama :) sesi ayarlama var ama ben yüksekte alıyorum biraz torbalari pahalı sanırım

Bana annem yurt dışından getiriyor

Sizin de supurgeniz benim ki gibi elektriklenme yapiyor mu acaba? Bende de rowenta silence force var, iyi hos sesi yok da halida ne kadar sac varsa hepsini yumak yapip birakiyor. İsin yoksa ya tek tek onlari topla ya da ucunu cikart egil tek tek cektir. Saclari almadigi gibi ufak tuyleri de almiyor. Hatta hali uclarina dogru ata ata supurursem saclari vs oraya surukluyor, orada birakiyor, anca elimle toplayabiliyorum, cekmiyor hicbir sekilde.

Yumak oluyor bazen süpürgenin ağız kısmında ben de onları toparlayıp içine atıyorum. Onun dışında bir sıkıntımız yok. Sessiz sakin takılıyoruz ;-)

Ben Miele aldım geçen yıl çok memnunum.miele s8 pure air.toz torbalı.süpürge markette de torbaları 4lü 20 tl.bir yıl oldu bu 3. Torbam sanırım.

Ek aparatları da süpürgenin içine monte.2200w.

Ben Miele aldım geçen yıl çok memnunum.miele s8 pure air.toz torbalı.süpürge markette de torbaları 4lü 20 tl.bir yıl oldu bu 3. Torbam sanırım.

Ek aparatları da süpürgenin içine monte.2200w.
Türkiyeden mi aldınız? İnternette bulamadım

Philips marathon 9225 tam adı bu olmayabilir ancak yazınca çıkıyor. Biz yaklaşık 2 3 yıldır kullanıyoruz ve müthiş bir makine gerçekten. 1000 tl ye almıştık zamanında. Tozları süpürmüyor resmen içiyor :KK70: Sesi de makul gayet..
Bir de temizlemesi falan cok kolay.

Philips marathon 9225 tam adı bu olmayabilir ancak yazınca çıkıyor. Biz yaklaşık 2 3 yıldır kullanıyoruz ve müthiş bir makine gerçekten. 1000 tl ye almıştık zamanında. Tozları süpürmüyor resmen içiyor :KK70: Sesi de makul gayet..
Bir de temizlemesi falan cok kolay.
Malesef artık satılmıyormuş

Kumandalı olmayan modeli. 9919 yazıyordu
9919 ile 9923 iyi deniliyor. Ama philips motor dışında hiçbir aksamı garantiye almıyormuş ve parçaları çok pahalıymış şikayet var philips ile dolu. Ne zormuş seçmek, eşimi alırken bu kadar araştırmadım

9919 ile 9923 iyi deniliyor. Ama philips motor dışında hiçbir aksamı garantiye almıyormuş ve parçaları çok pahalıymış şikayet var philips ile dolu. Ne zormuş seçmek, eşimi alırken bu kadar araştırmadım
hadi ya öyle miymiş? bilmiyordum. ben de araştırmaya devam edeyim o zaman biraz daha

Yumak oluyor bazen süpürgenin ağız kısmında ben de onları toparlayıp içine atıyorum. Onun dışında bir sıkıntımız yok. Sessiz sakin takılıyoruz ;-)

Hmmm benimkine benzer ama benimki daha fenasi sanirim. Hep oluyor, olmadigi hic olmadi hani, eskisi kadar da guclu cekmiyor sanirim. Peki her kullanimdan sonra haznesini yikiyor musun?

biz de 4 ay önce süpürge aldık. Bende önceden buradan ve başka sitelerden araştırma yapmıştım öneriler için ve philips almaya karar vermiştik ama almaya gittiğimiz mağazada istediğimiz model kalmamıştı. o arada görevli elektrolux süpürgeleri gösterdi özelliklerini anlattı. o an elindekini satmaya çalıştığını düşünüp itibar etmemiştik fazla. sonra süpürgeyi netten almaya karar verdik bu arada ben elektoluxu de biraz araştırdım ve 5 yıl garantili olduğunu philips marathondan özellik olarak hiç bir farkı olmamasına rağmen daha ucuz olduğunu gördüm. onda karar kıldık sonuç olarak. ve çok memnunuz. annem eve aldığımız en iyi şeyin bu olduğunu söylüyor. ben şiddetle eletrolux u tavsiye ederim. her konuda ( sessizlik- çekim gucu- sağlamlık ve garanti) çok memnunuz :halay:

Rowenta Silence öneririm fiyatı da 1000 tl altında kullanımı oldukça rahat ve sessiz.

X