Elektrik süpürgesi sorunu

yildizperisii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
353
788
Philips toz torbasız elektrik süpürgesi almıştım.(8 ay önce falan) Toplasan 15 defa kullanılmamıştır. İlk başta çok iyiydi.emis gücü süperdi yerden halıyı kaldırıyordu nerdeyse. Sonrasında ben kullanmadım annem kullandı. Geçen gün çalıştırdım, hiç gücu yok.anormal bı fark var. Sanki bı yerden ayarı kapatılmış gibi. Bilmediğim bı şeyi mi var acaba anlamadım

Philips toz torbasız elektrik süpürgesi almıştım.(8 ay önce falan) Toplasan 15 defa kullanılmamıştır. İlk başta çok iyiydi.emis gücü süperdi yerden halıyı kaldırıyordu nerdeyse. Sonrasında ben kullanmadım annem kullandı. Geçen gün çalıştırdım, hiç gücu yok.anormal bı fark var. Sanki bı yerden ayarı kapatılmış gibi. Bilmediğim bı şeyi mi var acaba anlamadım
Süpürgenin Borusuna ya da içinde bir yere bişey sıkışıp tıkanmış olmasın. Baktınız mı her yerini açıp bi.

Muhtemelen borusuna bi şey kaçmıştır. Şiş gibi bi şey varsa onla bi giriş çıkışı kontrol edin. Önce süpürgenin en sonundan başlayın orası çekmiyorsa en ucu çıkarın borunun ucundan bakın tekrar. Orası da çekmiyorsa bi boruyu daha çıkarın (genelde 3 parça oluyorlar) öyle öyle çeken yere kadar gidin, kalanında sorun vardır.

X