Elektrikli Süpürgeler Elektrik süpürge önerisi

Merhabalar. Ben de Philips
PowerPro Compact Torbasız elektrikli süpürge
FC9323/07 tercih ettim. Evim küçük ve ekstradan fakir darky de aldım. Sürekli elimin altında olur dedim. Bu süpürgeyi de haftada bir iki büyük temizlikte kullanmayı düşünüyorum. Daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın. Bu süpürgeyi kullanan var mı aramızda?

Diyorum ki artık eski supurgemi alsam şu nuhtan kalanlar çok dayanıklı gibi

Bizim evde bu var ve benden yaşlı hâla maşallah taş gibi . Sadece 2 kere servis gördü ; biri motor diğeri ben kabloyu çektim koptu da , anneme evlat acısı gibi yüreğine vurcaktı nerdeyse :işsiz:

Eklentiler

• b2904fcc436c82dd56c5adf81e838a4c.jpg
    b2904fcc436c82dd56c5adf81e838a4c.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 372
Benim konuyu neden hoplatiyonuz acaba :) bildirimler geliyor da

Karcher T 10/1 modeli fiyat olarak uygun ve kaliteli bir ürün. Şuanda indirimde görünüyor. ....

Son düzenleyen: Moderatör:
konunun güncellenmesi ne güzel :)
bende süpürge alacağım bakışlarım artık philps e döndü

konunun güncellenmesi ne güzel :)
bende süpürge alacağım bakışlarım artık philps e döndü
tesadüf gördüm cnm bende yeni aldım philipsin tüm makinalarında halıda emiş gücü düşük çok araştırdım arnica tesla premium aldım iyiki de almışım zerre toz kalmıyor evde yer süpürme başlığı ayrı halı süpürme başlığı ayrı 4 kademesi var koltuk ve tül içinde başlık ve ayar ayrı inanılmaz temiz yapıyor şöyleki koltuk ayarında koltukarı süpürdüm aynı akşam halam geldi sildin mi koltukları dedi :temizlik: yerleri süpürdüğünde de silinmiş gibi parlıyor motor gücü yeni standartlara göre ve emiş gücü üst seviyede bilgine..

Merhaba Fantom süpürge kullanıyordum zamanla çekim gücü yok denilecek kadar azaldı. Ürünü alalı 4-5 ay oluyor evleneceğim için pek üzerinde durmadim ve yeni süpürge arayışına girdim philipsin toz hazneli olan süpürgesi yorumları ve kalitesi bakımından dikkatimi çekiyordu fiyatları 1.100,00 TL civarı olunca nişanlım bu kadar pahalı bir ürünü almamin gereksiz olduğunu söyledi. Neyse kuzeni yurt dışından elektrikli ev aletleri getirip Türkiye'de satıyor birde ona soralım dedik ve bize ısrarla stilevs soundless'i önerdi ve toz hazneli ürünlerin bir yerden sonra koku yaptığını ve haznesinin yaklaşık 2-3 süpürme sonrasında sürekli temizlemek gerektiğini calisan bir bayan olduğum için birýerden sonra sonra zorlanacagimi soyledi haliyle aklıma yattı ve stilevsin süpürgesini sipariş verdim 500,00 Tl'ye aldim. Ürünü açıp denedim gerçekten çok sessiz hele 1. Seviyede hiç sesi çıkmıyor süpürme ye başladım halıya yapışmadığı için supurmuyor diye düşündüm nişanlım arayıp kızdım ürün istediğim gibi değil diye sinirlendim ve süpürmeyi bıraktım. Bugün iş yerinden arkadaşlarım gelecekti haliyle süpürgeyi calistirmak zorunda kaldım ve farkettim ki harika bir ürün. Süpürge halıya yapışmiyordu yalnız bütün tozu pisi içine cekiyordu. Eski süpürgeler alıştığımız için fazla sesli ve halıya yapışan süpürge daha iyi temizler anlayışının yanlış olduğu kanaatine varmış oldum.kesinlikle tavsiye ederim özellikle bebekli annelere. Gercekten kaliteli bir ürün ve yanında 3 adet toz torbası gönderiyorlar ayrıca halı fırçalamak ve süpürmek için ayrı bir aparatı var. Fazla para vermeden kaliteli ürüne sahip olmak mümkünmüş.

tesadüf gördüm cnm bende yeni aldım philipsin tüm makinalarında halıda emiş gücü düşük çok araştırdım arnica tesla premium aldım iyiki de almışım zerre toz kalmıyor evde yer süpürme başlığı ayrı halı süpürme başlığı ayrı 4 kademesi var koltuk ve tül içinde başlık ve ayar ayrı inanılmaz temiz yapıyor şöyleki koltuk ayarında koltukarı süpürdüm aynı akşam halam geldi sildin mi koltukları dedi :temizlik: yerleri süpürdüğünde de silinmiş gibi parlıyor motor gücü yeni standartlara göre ve emiş gücü üst seviyede bilgine..

bende çeyizime arnica tesla aldım philips gibi çekiyor daha kullanmadım çeyizde duruyo ama denedim tozo olduğu gibi çekti sanki kum çekmiş gibi şaşırdım, phlipsin çekiş gücü halıda düşükmüş o kadar para verip şahsen almadım528 tlye arnica tesla aldım bende :)

bende çeyizime arnica tesla aldım philips gibi çekiyor daha kullanmadım çeyizde duruyo ama denedim tozo olduğu gibi çekti sanki kum çekmiş gibi şaşırdım, phlipsin çekiş gücü halıda düşükmüş o kadar para verip şahsen almadım528 tlye arnica tesla aldım bende :)

Arkadaşlar ben de süpürge araştırıyorum epey zamandır. Motoru çok güçlü, komprosörlü, 10 yıl garantili filan ürünler bile var ama yer süpürme aparatları oyuncak gibi kalitesiz , kiminin toz haznesi dizaynı, kilitleri kullanışsız vb. Teslayı duyunca ümitlendim ama onunda toz haznesi kapağının kolayca istenmediği zamanda açılabildiği, malzeme kalitesinin pek iyi olmadığı gibi yorumlar gördüm. Sizin fikriniz nedir?
Bir de toz haznesi kolay temizleniyor mu, filtresi kaç yılda değişiyor ve filtre fiyatı?

Evdeki Arçelik makinemden memnun olmadığım için(çekim gücü oldukça zayıftı) hazır kampanya da varken Samsung aldım,almaz olaydım.Çekim gücü hariç hiçbirşeyinden memnun değilim.Ne yapın edin ama Samsung almayın,benimki gibi başınıza bela olmasın.Olumsuz özellikleri şöyle:
-Sap gibi bir tutamak yapılmış ama makineyi oradan tutup taşımaya kalkınca iç tarafta onu tutan plastik dışarı doğru çıkıyor ve bu da soruna neden oluyor.o yüzden makineyi bir yerden bir yere taşımak için kucaklamanız gerekiyor :)
-Saplardaki boru ve aparat takıp çıkarma yerleri dandik bir klips sistemiyle yapılmış,2 ay sonra koptu ve şimdi boruları ve süpürge ucunu hiçbir şekilde çıkaramıyorum.
-Süpürgenin ucundaki aparatın üzerindeki fırçalı-fırçasız temizleme yapabilmek için yapılmış müthiş dandik düğme zaten oldukça zor hareket etmekteydi ve sanırım 50.kullanımda içten kırıldı,şu an çalışmıyor.Yani artık halı dışındaki zeminleri temizlemek neredeyse imkansız hale geldi.
-Toz filtresi dayanıksız bir sünger ve kenarındaki silikondan oluşuyor.Bir kaç kullanımdan sonra baktım ki silikonla sünger birbirlerinden ayrılmaya başlamış.
-Ayrıca hortumu çok ucuz bi malzemeden yapılmış,temizlik yaparken kıvrılıp makineyi boğuyor.
Bne hiç böyle uyduruk bir makine görmemiştim,sağolsun Samsung uğraşıp yapmış.
150-200 fazla verip Philips Maraton almadığıma pişman oldum.

Arkadaşlar ben de süpürge araştırıyorum epey zamandır. Motoru çok güçlü, komprosörlü, 10 yıl garantili filan ürünler bile var ama yer süpürme aparatları oyuncak gibi kalitesiz , kiminin toz haznesi dizaynı, kilitleri kullanışsız vb. Teslayı duyunca ümitlendim ama onunda toz haznesi kapağının kolayca istenmediği zamanda açılabildiği, malzeme kalitesinin pek iyi olmadığı gibi yorumlar gördüm. Sizin fikriniz nedir?
Bir de toz haznesi kolay temizleniyor mu, filtresi kaç yılda değişiyor ve filtre fiyatı?

şimdi şöyle izah edeyim teslayı yeni aldım hazne hemen oturuyor çıkma durumu imkansız ancak kapağı kilit şeklinde değil vakumlu gibi. çektiğinde çıkıyor. buda sürekli açılcağı anlamına gelmiyor zaten. bende süpürge geldiğinde siz gibi düşünmüştüm ama iyice baktım tam kapağın arkasında ufak bi tümsek var vakumlu olarak takılıyor çok büyük bi problem değil yani o yüzden teslayı tavsiye ederim philipse 800 -1200 civarı verip alana kadar teslada aynı görevi görüyor henüz açıp kullanmadm bi kere denedim annemn evinde tozu olduğu gibi çekiyor 4 aya evlenince kullanıcam inşallah :)

kuzum ben çok memnunum hiçte öyle kolayca açılmıyor kilit var kendine çekince açılıyor.. toz haznesi çok kullanışlı aç ve dök filtresini arada temizlersen ilk günki gibi çekiş gücünü hiç kaybetmiyor, temizlemekten kastım hemen hemen 10 süpürmede bir tozunu sirkelemek 6 ayda birde yıkamak.. yıkanablir filtre olduğu için yedek filtreye ihtiyaç duyulacağını sanmıyorum.. ben çok memnunum yerler resmen parlıyor yer aparatıyla ve halılarda da en ufak bir toz kalmıyor.. hatta koltuk başı ve ayarıyla koltuklarımı detaylıca süpürdüm silinmiş gibi oldu her zerre tozu çekiyor tesla..ilk zamanlar çok sık toz birikiyordu şimdi ilk zamanlara göre daha az bunun tek bir sebebi var eski makinem süpürmüyormuş derinlere gömüyormuş tozu tesla çok çok iyi anca temizledi pisliği..

şimdi şöyle izah edeyim teslayı yeni aldım hazne hemen oturuyor çıkma durumu imkansız ancak kapağı kilit şeklinde değil vakumlu gibi. çektiğinde çıkıyor. buda sürekli açılcağı anlamına gelmiyor zaten. bende süpürge geldiğinde siz gibi düşünmüştüm ama iyice baktım tam kapağın arkasında ufak bi tümsek var vakumlu olarak takılıyor çok büyük bi problem değil yani o yüzden teslayı tavsiye ederim philipse 800 -1200 civarı verip alana kadar teslada aynı görevi görüyor henüz açıp kullanmadm bi kere denedim annemn evinde tozu olduğu gibi çekiyor 4 aya evlenince kullanıcam inşallah :)
Allah tamamına erdirsin, mutlu günlerde kullan.

kuzum ben çok memnunum hiçte öyle kolayca açılmıyor kilit var kendine çekince açılıyor.. toz haznesi çok kullanışlı aç ve dök filtresini arada temizlersen ilk günki gibi çekiş gücünü hiç kaybetmiyor, temizlemekten kastım hemen hemen 10 süpürmede bir tozunu sirkelemek 6 ayda birde yıkamak.. yıkanablir filtre olduğu için yedek filtreye ihtiyaç duyulacağını sanmıyorum.. ben çok memnunum yerler resmen parlıyor yer aparatıyla ve halılarda da en ufak bir toz kalmıyor.. hatta koltuk başı ve ayarıyla koltuklarımı detaylıca süpürdüm silinmiş gibi oldu her zerre tozu çekiyor tesla..ilk zamanlar çok sık toz birikiyordu şimdi ilk zamanlara göre daha az bunun tek bir sebebi var eski makinem süpürmüyormuş derinlere gömüyormuş tozu tesla çok çok iyi anca temizledi pisliği..
Genelde 2 filitre oluyor canım. Sünger olan yıkanabiliyor. Kağıt olan hepa ise bir süre sonra değiştiriliyor. Başlıklar halıda ve zeminde rahat kayıyor mu, malzeme kalitesi nasıl?

Genelde 2 filitre oluyor canım. Sünger olan yıkanabiliyor. Kağıt olan hepa ise bir süre sonra değiştiriliyor. Başlıklar halıda ve zeminde rahat kayıyor mu, malzeme kalitesi nasıl?
CNM BAŞLIKLAR SÜPER HALIYA HALI İÇİN OLANI ZEMİNE DE YER İÇİN OLANI KULLANIRSAN DAHA İYİ SONUÇ ALIYORSUN ÖZELLİKLE KIL SAÇ FALAN HİÇ KALMIYOR.. KAĞIT FİLTRESİ YOK YEDEK SATILAN FİLTREDE GÖRSELDE Kİ YANİ BENİM SANA BAHSETTİĞİM FİLTRE.. FİYATIDA 36-40 TL ARASI.. ZATEN İÇERİĞİNDE DE YAZIYOR YIKANABİLİR HEPA FİLTRE DİYE..

Eklentiler

• arnica-terra-premium-motor-filtresi.jpg
    arnica-terra-premium-motor-filtresi.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 663
CNM BAŞLIKLAR SÜPER HALIYA HALI İÇİN OLANI ZEMİNE DE YER İÇİN OLANI KULLANIRSAN DAHA İYİ SONUÇ ALIYORSUN ÖZELLİKLE KIL SAÇ FALAN HİÇ KALMIYOR.. KAĞIT FİLTRESİ YOK YEDEK SATILAN FİLTREDE GÖRSELDE Kİ YANİ BENİM SANA BAHSETTİĞİM FİLTRE.. FİYATIDA 36-40 TL ARASI.. ZATEN İÇERİĞİNDE DE YAZIYOR YIKANABİLİR HEPA FİLTRE DİYE..
Sağ ol canım. Güle güle kullan, iyi günlerde.

merhaba bayanlar, ben de uzun soluklu bir süpürge araştırması yaptım. evlendiğimden beri 7,5 yıldır arnica hydra plus sulu süpürge kullanıyordum. temizlik sonrası süpürgeyi yıkamak vs. hiç zoruma gitmiyordu ve mükemmel de temizliyordu ama sesi son zamanlarda dayanılmaz gelmeye başladı. temizliği mükemmel fakat inanılmaz gürültülü bir süpürge . rowenta silence force veya phılıps maraton diyerek çıktım yola sonra teslayı buldum. performans olarak aynı fiyat olarak iki kat fark var arada. tesla mı alsam derken toz haznelilerde bi süre sonra hazneden toz kaçırma vs. olabildiğini okudum deneyimlerden ve vazgeçtim. ve tabiki bu arada sessizlik bnm için ilk sırada olduğundan db seviyelerine de bakıyordum. ve son olarak electrolux ultrasilence zen 58db toz torbalı karar verdim ve aldım. resmen fısıltı gibi sesi çıkıyor. çekim gücü süper mağazada denedim malzeme kalitesi de kendini gösteriyor. inşallah pişman olmam. kullanan varsa da yorum alabilirim :)

Eklentiler

• EE_14843877.jpg
    EE_14843877.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 341
X