Elazığ fatih çakır karın germe ameliyatı

Denizcndn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
49
4
29
merhabalar bir hafta sonra elazığ da fatih çakır beye karın germe ameliyatı olacağım. bilgisi olan var mı doktor hakkında. üniversite hastanesinde. bide sizce ne kadar sürede toparlanırım

Karın germe. Mı oldunuz bende 29 unda olcagim bbl ve karın germe farklı bır doktora korkacak birşey varmı ben biraz korkuyorum🤣☺️
karın germe iyi de popo germe oldum yatmak uyumak henüz zor ağrıyla uyanıyorum saat başı 6. günüm hem ön hem arka iptal olunca uyku problem oldu

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Burnumda nefes problemi var o yüzden biraz korkuyorum ya düzelmezse diye
teşekkür ederim iyi Bi doktor ama yine de bilemem tabi daha 6. günüm. ama idealist düzeltilmesi gereken herşeyi düzeltme eğiliminde şurayıda yapim mi bak bu da sıkıntı vs diye yönlendiriyor. işin şovunda değildi

karın germe iyi de popo germe oldum yatmak uyumak henüz zor ağrıyla uyanıyorum saat başı 6. günüm hem ön hem arka iptal olunca uyku problem oldu
Merhaba bende dün oldum karın germe ve bbl popom çok acıyor çürük gibi sizde bu durum kaçıncı gün geçti ve hangi pozisyonda yatiyorsunuz zor bir süreç evet ama inşallah değecek hiç pişman değilim çünkü çok istiyordum

Merhaba bende dün oldum karın germe ve bbl popom çok acıyor çürük gibi sizde bu durum kaçıncı gün geçti ve hangi pozisyonda yatiyorsunuz zor bir süreç evet ama inşallah değecek hiç pişman değilim çünkü çok istiyordum
benim popo kendi yağımdam yapıldı sırt üstü yatıyorum dik sırtım ve diz altında minder. 1 hafta oldu bugün yine de popom çürük gibi ağrıyor yan yatarsam kurtulurum gibi. ama zamanla azalıyor. popo banada çok sıkıntı verdi Bi sola ağırlık verdim Bi sağa geceleri. gündüzleri de 2. günden itibaren genelde dik oturma moduna geçtim yatmaktan iyiydi popom çok geçmiş olsun bebeğim

benim popo kendi yağımdam yapıldı sırt üstü yatıyorum dik sırtım ve diz altında minder. 1 hafta oldu bugün yine de popom çürük gibi ağrıyor yan yatarsam kurtulurum gibi. ama zamanla azalıyor. popo banada çok sıkıntı verdi Bi sola ağırlık verdim Bi sağa geceleri. gündüzleri de 2. günden itibaren genelde dik oturma moduna geçtim yatmaktan iyiydi popom çok geçmiş olsun bebeğim
Teşekkür ederim evet karın germe ile beraber olmama rağmen karnım değilde popom zorluk. Veriyor aynı dediginiz gibi çürümüş gibi ağrı ama herşeye değecek inaniyorum ikinci gün şu an oturuyorum tuvalete gidiyorum inşallah ikimizde süper oluruz çok geçmiş olsun🥰🥰🥰🥰❤️

Teşekkür ederim evet karın germe ile beraber olmama rağmen karnım değilde popom zorluk. Veriyor aynı dediginiz gibi çürümüş gibi ağrı ama herşeye değecek inaniyorum ikinci gün şu an oturuyorum tuvalete gidiyorum inşallah ikimizde süper oluruz çok geçmiş olsun🥰🥰🥰🥰❤️
bak benim bir hafta oldu yan yatıyorum hafiften çok mutluyum valla ohh fıstık gibi olduk biraz acısın artık nolcak ❤️❤️❤️😁😁😁

merhaba nasıl oldunuz benim pubis kısmında Bi şişlik yumuşaklık var ele geliyor çok üzgünüm bu yüzden 3. aya iner doktor inmezse liposaction yaparız dedi. sizde durum nasıl

ön tarafta vajina tepesi var ya o kısım hemen sezeryan kesiği yerinin altı hani dışardan belli olur tepecik
Doğru anladıysam eğer benimde orda vardı şişlik dahs doğrusu aşırı sertti yuvarlak tabaka var gibiydi bir kaç gündür yumuşadı odemdir büyük ihtimal

Nasıl bir sislik acaba popodami şişlik yok bende ödem gitti popoda baya bı
popomda halen doğrı düzgün his yok benim sizde var mı
Doğru anladıysam eğer benimde orda vardı şişlik dahs doğrusu aşırı sertti yuvarlak tabaka var gibiydi bir kaç gündür yumuşadı odemdir büyük ihtimal
aynen şuan benimde yumuşadı ele geliyor falan ondan korktım acaba tam germemiş mi diye umarım iner hem fazla yukarıda hem fazla şiş

X