El Terlemesi.

Hiç kan tahlili yaptırdın mı peki,eğer yaptırmadıysan yaptır istersen tiroit ve şekerine baktır bunlarda terleme yapabilir.
Herseyim normal cok sukur. Ama ellerim ayaklarim koltukaltlarim cok terliyor. Kisin ayak ve koltukaltimi bi nebze engelliyorum ama ellerime hic bisey yapamiyorum cok kotu kizlar ya :KK43:

[QUO TE="sorcia8, post: 38831818, member: 615178 "]Kızlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama artık gerçekten buanıma tak etti. Ellerim o kadr çok terliyor ve gündelik yaşamıma öyle könsiyor ki kimseyle tokalasamiyorum bu çok kötü birşey. Havalar soğuk olmasına rağmen ellerim buz gibi ama soğuk soğuk terliyor mahvoluyorum resmen otobüste hiç bi yere tutunamiyorum yazı yazarken kağıdım sırılsıklam oluyor. Doktora gittim fakat bunun bi çözümü olmadığını botoks yapilabilecegini onunda yanıt verip vermeyeceğinin kesin olmadığını acılı bi işlem olduğunu söyledi. Birde ameliyat varmış fakat bu eldeki terlemeyi kesip vücudunun başka bi bölgesinden daha şiddetli terleme olmasına yol açıyormuş. Zaten maddi yönden de böyle birşeyi karşılayamam. Ama bildiginiz bitkisel bi yöntem veya krem ise yarayan bişey varsa lütfen yardımcı olun. Gerçekten bu çok kötü bişey benimle aynı şeyleri yaşayan arkadaşlarım yardımcı olurlarsa sevinirim. Allah acil sifalar versin.[/QUOTE]
Aynı hastalık yigenim de vardı. Yaklaşık 1 sene önce ameliyat oldu. Korkulacak birşey yok çok Basit bir ameliyat. koltuk altindan 2 dikişlik bir ameliyat. Şuan şükürler olsun ki hiç terlemi yor. Seni doktorun korkutmus başka bir doktorla gorus bence.

Maxim eczanelerde satılıyor canım. Sanıyorum internette de sipariş verebileceğin yerler var

benim konstugum doktor hastanede çalışan birine bu ameliyatı yapmış, adamın sırtı deli gibi terlemeye başlamış, kıyafetler hep ıslak görünüyormuş, ben seni ameliyat ederim ama böyle bir sonuçla karşılaşabilirsin, o hastam her gun hocam yok mu bir care diye geliyor dedi, en azından ellerinle yasamaya alıştın, tum vücut daha beter dedi benim de ödüm koptu vazgeçtim. driclor cok iyi ama dediğim gibi alümünyumsuz urun bulucam mutlaka

Ayaklarım çok terliyor bir de gün boyu ayakkabının içinde olunca koku yapıyor. Terkur diye bir krem var üstelik çok ucuz 3,5 lira kokusu da güzel kullanıyorum memnunum. Hoppa

canım bnmde aynı şuan el ayak koltukaltı terden su gibi diyebilirim el ve ayakda terlemeyi kesiyormu yoksa kokumu gideriyor birde ben bu kremler hakkında iyi şeyler duymadım koltukaltı kullanımında meme kanserine kdr gidiyormuş ne zamandır kullanıyosun birde direk kesiyomu terlemeyi mesela ben yaz kış corapsız duramam yoksa daha çok terliyorum

Aynı dert bende de var şu an ellerim vicik vicik telefonum ıslak bazen telefonum elimi algilamiyor islakliktan
terkur kullandim çözüm olmadı
çözüm varsa ben de çok sevinirim

Aynı dert bende de var şu an ellerim vicik vicik telefonum ıslak bazen telefonum elimi algilamiyor islakliktan
terkur kullandim çözüm olmadı
çözüm varsa ben de çok sevinirim
Aynen benim de telefonum saçma sapan yerlere giriyor kendiliğinden. Sırf ellerim terlediği için.. Hiçbir şeyi tam kavrayamıyorum ellerim devamlı terli. Çaydanlığı tutarken ellerimden kayıyo zor tutuyorum..
Ama hiç çözüm aramadım böyle yaşamaya alıştım galiba.

tereson diye bir şey duymuştum..denedini,z mi ? benim arkadaşımın da elleri çok terliyordu bu ilac mı krem mi sprey mi her neyse bunu kullandı gayet memnun kaldı..

Aynen benim de telefonum saçma sapan yerlere giriyor kendiliğinden. Sırf ellerim terlediği için.. Hiçbir şeyi tam kavrayamıyorum ellerim devamlı terli. Çaydanlığı tutarken ellerimden kayıyo zor tutuyorum..
Ama hiç çözüm aramadım böyle yaşamaya alıştım galiba.
Dolmuş ta tutunurken demir kokusu da geliyor mu islakliktan  :KK45:ben de alıştım ama bazı şeyleri kavrayamiorken özürlü gibisin diyenler canımı sıkıyor

aynı dert bendede var valla günlük hayatımı çok ama çok kötü etkiliyor yazılanların aynısı bende de var sandalet giyememe kağıt ıslatma vs hepsi . ve nefret ediyorum böyle olmasından . gitmediğim doktor yaptırmadığım tahlil kalmadı . hiç bir çaresi yok . ameliyattan da korkuyorum . kimisi hamilelikten sonra geçer dedi ama bilmiyorum daha evli bile değilim . eller ayaklar ıslak ıslak geziyorum . makyaj yapamıyorum birinin elini sıkamıyorum peçete olmadan araba kullanamıyorum yazı yazamıyorum sandalet giyemiyorum çorapsız gezemiyorum ve daha bir sürü şey çoook ama çok kötü Allah şifamizi versin .

Annemn de el ve ayakları terliyor bunun kremi var düzenli kullanımda geçiriyor sigorta karşılamıyor ama pahalı sayılmaz ismini bilmiyorum ama istersen eve geçince yazabilirim

Eklentiler

• 20150727_205523.jpg
    20150727_205523.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 271
X