eğer hamile kalmak istiyorsanız bunlara dikkat!

ya adaçayını nasıl içiyorunuz kızlar? tüm ay boyunca mı? ben adaçayının adet söktürücü etkisini okumuştum. hamilelerde rahim kaslarının kasılmasına ve erken doğuma ya da düşüğe neden olabiliyormuş. sanırım sadece yumurtlama döneme kadar içmek gerekiyor değil mi??? cevap verirseniz sevinirim...

Son düzenleme:
arzuhalım arkadasıma katılıyorum .aynı zamanda anne ve baba adaylarının,alkol ve sıgara içmemlerı lazım ,bıldıgınız gıbı sıgara spermlerı olduruyor.tesekkur ederım...:emir_bebek:

ya adaçayını nasıl içiyorunuz kızlar? tüm ay boyunca mı? ben adaçayının adet söktürücü etkisini okumuştum. hamilelerde rahim kaslarının kasılmasına ve erken doğuma ya da düşüğe neden olabiliyormuş. sanırım sadece yumurtlama döneme kadar içmek gerekiyor değil mi??? cevap verirseniz sevinirim...

canım,sadece eyhalı oldugun ilk gun ve ayhalı nın son gunune kadar içiyosun.rahmı temızleme gıbı bı faydası var.ama ayhalı bıttıkten sonra ,içme ,hamile kadınlarda düşük tehlikesi olabiliyomuş.:emir_bebek:

bende bazen kıskanıyorum galiba sonrada kendime kızıyorum ama çok nazlanıyolar bulantım var uykum var falan aman naz niyaz gibi geliyo olsun bu ay karbonat testi umutlandırdı beni yaaaaaaa artık umursamıyorum sıkıldım benlm üstüme 4 gebelik haberi aldım valla:KK43:

bilgilerin için çok teşekkür ederim ben geçen ay düşük yaptım inşallah geri hemen kalırım ve kucagıma allmayı allah nasip eder,allah herkese çocuk sahibi olmayı nasip etsin

canım eklemek gerekirse bide pozisyonlar var dikkat edilmesi gerek.ya normal pozisyon yada el ayak pozisyonu bunu drum demişti bana.vajinal duş alınmamalı yani suyu direk ve tazikli olarak temas ettirmemeili oraya.
gerçi ben herşeye dikkat ediorum ama gene geçti bir ay daha bu ayda kalamadım adet oldum.hayırlısı allahtan

hayırlısı olsun canım....

Son düzenleme:
Slm arzuhalim verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür etmek istedim.Çünkü bende 9aylık evliyim hiç korunmadğm halde hamile kalamadım.Dr yumurtalıklarımda kist olduğunu söyledi üç aydır tedavi görmeme rağmen hala bir gelişme yok.Bende dualarınızı bekliyorum.MEVLAM GÖNLÜMÜZE GÖRE VERSİN ALLAH'A EMANET OLUN::enbuyukkk:

erkegin havuc suyu icmesi spermler acisindan oldukca faydaliymis.kendiniz de hemen folik asit takviyesine baslayin folbiol tablet eczanede 1 ytl. gunde bir tane alin.hem hamile kalmaya yardimci oluormus hem de hamile kaldiginizda vucudunuzda yeterli miktarda folik asit bulunmus olur biliosunuz bebek gelisimi icin coook onemli.bir de hayit tohumu veya suyunu kullanabilirsiniz.arstirdim kullanip memnun kalan cok insan var dr da sordum kullanabilirsiniz dedi.hormonlari dengeliyor adeti duzenliyor.ben de hayit suyu kullanmaya basladim bakalim faydasi olacak mi??

selam.folık asıt bende kullanıyorum .yenı başladım.yaklasık bır hafta oldu.hayıt suyu nu ılk defa duydum .nerelerden bukabılırız.temın edebılırız.yavsıyenız için tesekkur ederım:emir_bebek:a.s.

benim eşim çok sigara içiyor, o yüzden sperm değerleri çok iyi değil. bir programda duymuştum ve başka bir başlıkta da yazmıştım. ben de eşime kendi içtiğim folik asit hapından veriyorum. ayrıca e vitamini ve çinko tabletleri de alıyor. keçi boynuzunu zaten herkes biliyor. ben de yumurtlama günlerinde ballı çörek otu yemiştim . işe yarıyor.

eşinde sorunu olan arkasaşlar
einize brokoli,bexelye,havuç bol bol yedirin.arı sütü polen krembal karışımları büyük marketlerde satılıyor.bunlardan yedirin.keçiboynuzu pekmezi yedirin.bunların yanısıra folik asit çinko e vitamini erkekler için kaliteli sperm üretimi demek.bunlar hap olarak kullanılıyor.inanın çok işe yarayacak.bi arkadaş da yazmıştı.eşinin değerleri bu sayede ikiye katlamış.

ve de ilişkiden yarım saat önce sert bi kahve içirin eşinize.sperm hareketliliğini artırıyor.

[SIZE="4"][/SIZE]
eşinizde varikosel varsa sıcaktan koruyun .yani çok sıcakta kalmasın.sıkı çamaşır giymesin.ağır kaldırmasın.
inşallah bizlerde kavuşuruz bebişlerimize

Benimki biraz bilim dışı olacak ama söylemek istedim, eğer ki kına gecesine

giderseniz çaktırmadan rahminizin olduğu yere ufacık kına sürün...Çabucak gelir

bebeğiniz ben yaptım ertesi ay hamile kaldım...Evlenmek istediğimde de topuğuma

yaktım minicik o zamanda eşimle tanıştım kısa sürede evlendim...Kına yaktığınızı o anda

kimseye söylemeyin...Naçizane tavsiyem,

bilimsel bir kanıtı yoktur....

Son düzenleme:
birde hiç duymamıştım bunu çok ilginç düğün sezonuda başlıyor :) denemekten bişey kaybetmeyiz ilk düğünde deneyeceğim :)))

paylaşımlarınız için çok teşekürler.
bende birşey eklemek istiyorum; her gece ilişkide bulunmayın.aradan en az 48 saat geçsin. çünkü devamlı ilişkide bulunulduğunda sperm kalitesi düşüyo ve hamile kalma olasılığı azalıyo.bunun için haftada 2 yada 3 kez..
allah herkeze hayırlı evlat versin..

paylaşımlarınız için çok teşekürler.
bende birşey eklemek istiyorum; her gece ilişkide bulunmayın.aradan en az 48 saat geçsin. çünkü devamlı ilişkide bulunulduğunda sperm kalitesi düşüyo ve hamile kalma olasılığı azalıyo.bunun için haftada 2 yada 3 kez..
allah herkeze hayırlı evlat versin..

saol .................

Son düzenleme:
X