Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aleyküm selam kolay gelsin ben de sabah uyandım ama tikanmisim tat yok burun kapalı çocuklarda da hala tam geçti sayılmaz mubarek grip resmen yapıştı bize kahvaltı yaptık sofrayı topladım bulaşık dolmuştu calistrdim bir posta çamaşır topladım bir posta serdim bir posta calisyor şu an 😃 geriye ütü ve katlamaui bekleyen var bebegi uyuturken Kızım yaramazlık peşinde ufak bı kaza atalati çok şükür diyorum zira kötü sonuclar olablri şifoniyeri devirdi oda o ağlamayla uyudu akşamda köye gdecem ama hala ortada valiz yok şu an kahve içiyorum sonra kalan işleri hal etmek için bir yerd n balsarim enerji 0 ama mecbur 🙃
Allah korumuş 🤲🏻Rabbim beterinden korusun🤲🏻 kaç yaşında

İçim ezildi şuan. Ama rabbim ona da güç ve sabır veriyordur😢 sağlıklı hayatta olan çocuğu yok mu
var çok şükür ilk çocuğunda bişe yok şuan 31 yaşında kızı matematik öğretmeni, ölen yavrularından sonra 1 tane daha oğlu oldu onu hiç emzirmedi birisi söylemiş anne sütünden geçebiliyomuş söyleyen kişininde aynı şekilde olmuş emzirmemiş ve yaşamış bizimkide yaşıyo çok şükür şuan 19 yaşında delikanlı :anne:

var çok şükür ilk çocuğunda bişe yok şuan 31 yaşında kızı matematik öğretmeni, ölen yavrularından sonra 1 tane daha oğlu oldu onu hiç emzirmedi birisi söylemiş anne sütünden geçebiliyomuş söyleyen kişininde aynı şekilde olmuş emzirmemiş ve yaşamış bizimkide yaşıyo çok şükür şuan 19 yaşında delikanlı :anne:
Ya ilk defa duydumm 😢

X