Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar hayırlı bir gün diliyorum 🙏🏻

dün cok yoruldum tel şehriye salatasi kek pasta yaptim öyle içimden gelince baya yordu ayakta kalmak, herkese değittim burda durumu olmayan da cok var bulunduğum ilde bu mutlu ediyor bni cinsiyeti bu hafta öğreniyoruz inş bnm bebişte ense kalinliği varmiş bu biraz üzdü nipt testi yaptirdim sonuc bekliyorum

dualarınıza talibim..

dün cok yoruldum tel şehriye salatasi kek pasta yaptim öyle içimden gelince baya yordu ayakta kalmak, herkese değittim burda durumu olmayan da cok var bulunduğum ilde bu mutlu ediyor bni cinsiyeti bu hafta öğreniyoruz inş bnm bebişte ense kalinliği varmiş bu biraz üzdü nipt testi yaptirdim sonuc bekliyorum

dualarınıza talibim..
sonuçlar temiz çıkacaktır İnşallah stres yapma kendine

dualarınıza talibim..
Allah yardımcın olsun inşAllah güzel haberler alırsınız ❤️

geçmiş olsun canım Allah şifa versin benim torunumda alerji oldu her tarafı kızardı, 2 kere acile götürdüler iğne yaptılar
alerji testi için randevu almaya çalışıyolar, özelde 10.000 tl demişler
Çok geçmiş olsun

Çok özledim @Bonus ağzımdan başka kelime çıkmıyor. Boğazım düğüm düğüm. Çok fazla özledim
acın çok büyük canım hiç kolay deil evlat imtihanı peygamberleri bile ağlatmış , biz aciz kullarız Rabbim sana dayanma gücü versin kalbinede ferahlık :KK43:

Hiç geçmicek gibi. Gece ağlamalarını sürekli uyanmaları o kadar özledim ki. Mezarda orda bedeninin olduğunu bilmek bunu düşünmek mahvediyor beni. Çıkarıp sarılasım geliyor. 😢
ah canım yazdıklarını ağlayarak okuyorum. elimizden bişe gelse acılarını hafifletebilsek Rabbim yardımcın olsun :KK200:

X